اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران برزیلی به دنبال اضافه کردن ارزهای دیجیتال به لیست دارایی های محافظت شده برای بدهکاران هستند

ارزهای رمزپایه می توانند بخشی از دسته پس انداز شخصی شوند و از توقیف از طرف طلبکاران محافظت شوند.

در حالی که قانونگذاران برزیلی درباره لایحه ای بحث می کنند که از بخش قابل توجهی از دارایی های پس انداز بدهکاران محافظت می کند، تلاش دیگری به دنبال گنجاندن ارزهای دیجیتال در آخرین نسخه این لایحه است.

لایحه شماره ۴.۴۲۰/۲۰۲۱ که توسط معاون کارلوس بزرا نوشته شده است، در حال حاضر توسط کمیته قانون اساسی، عدالت و حقوق مدنی مجلس سفلی کنگره برزیل در حال بررسی است. این قانون آیین دادرسی مدنی را که در سال ۲۰۱۵ ابلاغ شد، اصلاح می‌کند و هدف آن حفاظت از پس‌اندازهای شخصی افراد تا معادل حداقل دستمزد ۴۰ دلاری از توقیف احتمالی از طرف طلبکاران است.

مربوط: برزیل: کمیته سنا در نظر دارد لایحه هوش مصنوعی را ظرف ۱۲۰ روز تجزیه و تحلیل کند

در ۱۵ سپتامبر، معاون Felipe Francischini، گزارشگر این لایحه، به طور رسمی موافقت خود را با اصلاحیه اخیر معاون دیگر، فرناندو مارانگونی، برای گنجاندن دارایی های رمزنگاری شده در لیست صندوق های حفاظتی تایید کرد. طبق یادداشت های فرانسیسچینی،

در حال حاضر، رفتار سرمایه‌گذاری مردم در حال تغییر است و حساب‌های پس‌انداز سنتی جایگزین سایر اشکال سرمایه‌گذاری مالی می‌شوند.»

از زمان اجرایی شدن چارچوب ارزهای دیجیتال برزیل در ژوئن ۲۰۲۳، چنین گنجاندنی امکان پذیر شده است. اصلاحیه پیشنهادی به طور خاص به این چارچوب اشاره می‌کند و دارایی‌های مجازی را به‌عنوان «نمایش‌های دیجیتالی ارزشی که می‌توان از طریق ابزارهای الکترونیکی مبادله یا منتقل کرد و برای پرداخت یا سرمایه‌گذاری استفاده کرد» تعریف کرد. ”

شناسایی ارز مجازی به عنوان پول واقعی در برزیل جنبه مخالف دارد. در ماه آگوست، یک کمیته پارلمانی اصلاحیه‌ای را در لایحه‌ای تصویب کرد که مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده در خارج از کشور را افزایش می‌دهد.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا