اخبار ارز دیجیتال

بازی Crypto Blame پس از دستگیری SBF به منوی سناتورهای ایالات متحده بازگشت

برد شرمن، نماینده SBF را فرزند نماینده اکوسیستم کریپتو می‌دید، در حالی که نماینده تام امر، سهم جامعه کریپتو در افشای کلاهبرداری‌های مشکوک FTX را برجسته کرد.

دستگیری سام بنکمن-فرید (SBF) مدیر عامل سابق FTX توسط مقامات باهامایی، بحث جدیدی را در میان طرفداران ضد ارزهای دیجیتال در مورد خطرات ارزهای دیجیتال برانگیخته است. در حالی که برخی از رهبران سیاسی اکوسیستم کریپتو را مسئول تقلب در SBF می دانند، برخی دیگر معتقدند هیچ فایده ای ندارد که کل صنعت را به خاطر اقدامات یک فرد مقصر بدانیم.

در جلسه استماع FTX در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، برد شرمن گفت که هیچ تفاوتی بین SBF و صنعتی که زمانی دارای ارزش بازار ۲ تریلیون دلاری بود، وجود ندارد.

“ترس من این است که سم بنکمن-فرید را فقط به عنوان یک مار غول پیکر در باغ عدن رمزگذاری شده ببینم. ارز مجازی در واقع باغی از مارها است.”

او این بیانیه را با توضیح اینکه چگونه ارزهای دیجیتال به امید فروش با قیمت بالاتر، مشابه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) خریداری می‌شوند، حمایت کرد.

برد شرمن، نماینده در جلسه استماع FTX در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان.منبع: یوتیوب

او همچنین تاکید کرد که «کارآفرینانی مانند سام بنکمن-فرید می‌گویند بازار مضحکی برای فرار در دادگاه ورشکستگی وجود دارد» و اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می‌توانند به بازیگران بد برای فرار مالیاتی کمک کنند. به نحوه کمک کردن اشاره کرد.

در همین حال، تام امر، نماینده کنگره در حین صحبت با کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، از نفوذ FTX از رژیم ارزهای دیجیتال فاصله گرفت. در عوض، ایمر فاش کرد که چگونه ماهیت تغییرناپذیر فناوری بلاک چین به جامعه ارزهای دیجیتال کمک کرد تا اختلافات موجود در توکن FXT (FTT) را کشف کنند که در نهایت منجر به دستگیری SBF شد.

اطلاعات ذخیره شده در بلاک چین های عمومی می تواند به مجریان قانون کمک کند تا جزئیات جنایات احتمالی را بررسی کنند. او اضافه کرد:

من همکارانم را تشویق می‌کنم تا بفهمند کلاهبرداری Sam Bankman-Fried چیست – شکست تمرکز، شکست اخلاق تجاری و جرم. این شکست فناوری نیست.

مخالفان تلاش کرده اند تا اقدامات SBF را با ایده ارزهای دیجیتال و بلاک چین مرتبط کنند، اما ادعای عدم تمرکز به طور فزاینده ای قوی شده است. یک اکوسیستم رمزنگاری مبتنی بر بلاک چین عمومی نه تنها قابلیت ردیابی را ممکن می کند، بلکه می تواند به مقامات در طرح های ضد پولشویی کمک کند.

مربوط: سناتور آمریکایی: «هیچ دلیلی وجود ندارد» ارزهای دیجیتال نباید وجود داشته باشند

علیرغم یک دهه مقاومت فدرال در برابر ارزهای دیجیتال، حمایت سناتورهای ایالات متحده از ارزهای دیجیتال به وضوح در حال رشد است. سینتیا لومیس، سناتور طرفدار کریپتو معتقد است که بیت کوین (BTC) در برنامه بازنشستگی ۴۰۱(k) گنجانده شده است، نادیده گرفتن بازار نزولی بلندمدت اما موقت نشان می دهد که چه کاری انجام می دهد.

بیت کوین بسیار متفاوت از سایر ارزهای دیجیتال است، بنابراین ما بسیار خوشحالیم که به مردم اجازه می دهیم بیت کوین را در پس انداز دوران بازنشستگی خود بگنجانند.

Lummis روی کمبود بیت کوین شرط بندی می کند، که طبق «باورهای شخصی» به افزایش ارزش دارایی در طول زمان کمک می کند.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا