اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: DOGE Bet توییتر، کنگلومرای جدید کریپتو کانادا، اخبار بانکی بریتانیا


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در Crypto Biz این هفته، مجموعه جدید کریپتو کانادا، مرگ نابهنگام اخیر یک خالق برنامه پول نقد در سانفرانسیسکو، اخبار DOGE و چالش کریپتو در بریتانیا را پوشش می‌دهیم.

ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، تلاش بازاریابی دیگری را برای ایجاد پل ارتباطی با پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و جامعه ارزهای دیجیتال با تغییر نماد لوگو به نماد دیجیتالی Dogecoin (DOGE)، سگ شیبا اینو، آغاز کرده است. اما به نظر می‌رسد این حرکت چیزی بیش از یک استراتژی تعامل باشد. . این تنها دو روز پس از آن رخ می دهد که ماسک از یک قاضی درخواست کرد که شکایت 258 میلیارد دلاری را مبنی بر دستکاری یک طرح هرمی برای ترویج Dogecoin رد کند.

چه عمدی یا نه، نماد جدید باعث شد قیمت DOGE در آن هفته بیش از پیش افزایش یابد.

واقعیتی کمتر خوش بینانه با شرکت های کریپتو بریتانیا مواجه است. در بریتانیا، موسسات مالی توانایی شرکت‌های مرتبط با رمزارز را برای دسترسی به خدمات بانکی محدود می‌کنند. این حرکت در جهت مخالف برنامه‌های نخست‌وزیر ریشی سوناک برای تبدیل بریتانیا به یک مرکز جهانی رمزنگاری با اولویت دادن به اختلالات فناوری مالی است.

در Crypto Biz این هفته، مجموعه جدید کریپتو کانادا، مرگ نابهنگام اخیر یک خالق برنامه پول نقد در سانفرانسیسکو، اخبار DOGE و چالش کریپتو در بریتانیا را پوشش می‌دهیم.

ایلان ماسک نماد توییتر خود را به دوج تغییر می‌دهد تا شکایت خود را رد کند

طرفداران و سرمایه گذاران Dogecoin از نماد جدید توییتر که دارای نماد میم محبوب است استقبال کردند. پلت فرم رسانه های اجتماعی آواتار را در 3 آوریل به روز کرد. این دو روز پس از آن صورت می‌گیرد که ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت، از یک قاضی آمریکایی درخواست کرد که شکایت ۲۵۸ میلیارد دلاری سرمایه‌گذاران را مبنی بر دستکاری در یک طرح هرمی که Dogecoin را تبلیغ می‌کرد، رد کند. مطالعات متعدد بازار در گذشته نشان می دهد که وقتی ماسک در مورد DOGE توییت می کند، قیمت آن افزایش می یابد. با این حال، وکلای ماسک استدلال کردند که “توئیت کردن تصاویر خنده دار” یا “توئیت کلمات تشویق کننده” یک ادعای تقلب محسوب نمی شود. حداقل در مورد این هفته، حرکت بازاریابی تأثیر مثبتی بر قیمت آلتکوین داشت، به طوری که یک ساعت پس از تغییر نماد، توکن بیش از 22 درصد جهش کرد.

WonderFi با Coinsquare و CoinSmart ادغام می شود تا پلتفرم ارز دیجیتال تنظیم شده را تشکیل دهد.

یک شرکت رمزنگاری جدید در کانادا پدیدار شد زیرا WonderFi Technologies، Coinsquare و CoinSmart Financial اعلام کردند ادغام می‌شوند تا به بزرگترین پلتفرم تجارت رمزنگاری قانونی کشور با بیش از 1.65 میلیون کاربر ثبت‌شده تبدیل شوند. شرکت تازه ادغام شده قول می دهد طیف گسترده ای از محصولات و خدمات متنوع را به کانادایی ها ارائه دهد، از جمله تجارت کریپتو خرده فروشی و سازمانی، محصولات سهامداری، پردازش پرداخت کریپتو بین کسب و کار، شرط بندی ورزشی و بازی. این دو شرکت “از سال 2017 بیش از 17 میلیارد دلار معامله کرده اند و بیش از 600 میلیون دلار دارایی تحت امانت دارند.” تخمین زده می شود که شرکت جدید تقریباً 50 میلیون دلار پول نقد و سرمایه گذاری داشته باشد و بدهی معوقه نداشته باشد.

بانک های بریتانیا مشتریان ارزهای دیجیتال را رد می کنند

شرکت‌های ارز دیجیتال در دسترسی به خدمات بانکی بریتانیا با مشکل مواجه هستند. تعداد کمی از بانک‌هایی که هنوز با شرکت‌های ارزهای دیجیتال کار می‌کنند، اسناد و اطلاعات بیشتری درباره نحوه نظارت بر تراکنش‌های مشتریان خود می‌خواهند. چالش‌ها عبارتند از رد درخواست‌ها، مسدود کردن حساب‌ها و کاغذبازی بسیار زیاد. شرکت‌های رمزنگاری برای ادامه فعالیت‌های خود در بریتانیا به ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت مانند BCB Payments و Stripe روی می‌آورند. همین چند هفته پیش، HSBC Holdings و Nationwide Building Society به فهرست رو به رشدی از بانک‌ها در بریتانیا پیوستند تا خرید ارزهای دیجیتال با کارت اعتباری را برای مشتریان خرده‌فروشی داخلی ممنوع کنند و محدودیت‌ها بر دارایی‌های دیجیتال را تشدید کنند.

سازنده Cash App با ضربات چاقو در سانفرانسیسکو کشته شد

خبر غم انگیزی از سانفرانسیسکو رسیده است مبنی بر اینکه باب لی، مدیر ارشد فناوری سابق Square و خالق برنامه نقدی، در ساعات اولیه 4 آوریل با ضربات چاقو کشته شده است. حوالی ساعت 2:35 بامداد به وقت محلی، یک گزارش چاقو نشان می دهد که “یک قربانی مرد بالغ 43 ساله ظاهراً از زخم چاقو رنج می برد.” لی یکی از حامیان ارزهای دیجیتال است، اولین مدیر ارشد فناوری (CTO) پلتفرم پرداخت Square (که بعداً به Block تغییر نام داد) بود و سرویس پرداخت موبایلی محبوب Cash App را ایجاد کرد. توجه در صنعت را به خود جلب کرد.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا