اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: همه در آخرین صفحه گسترده اکسل SBF آشکار شده است

بدهکاران FTX تلاشی “فوق بشری” برای کشف دارایی های باقی مانده صرافی انجام می دهند. از سوی دیگر، سام بانکمن-فرید مدعی است که FTX US حلال است.

شرکت های بزرگ پول زیادی را صرف ردیابی تراکنش های مالی می کنند، از جمله حسابداران، تحلیلگران مالی، مشاوران و نرم افزارهای حسابداری درجه یک سازمانی. از سوی دیگر، سام بانکمن-فرید از مایکروسافت اکسل استفاده کرد.

در ۱۷ ژانویه، SBF در یک صفحه گسترده دیگر در اکسل نشان داد که FTX US یک حلال است. فایل‌های اکسل ظاهراً موجودی مشتری، سپرده‌های بانکی و دارایی‌های نگهداری شده در سردخانه را نشان می‌داد. S&C به نقل از وکلای سابق FTX Sullivan & Cromwell گفت: S&C فراموش کرده است که موجودی های بانکی را درج کند. او گفت: “اگر آنها را دوباره کنار هم قرار دهید، به حدود ۳۵۰ میلیون دلار در ترازنامه قبلی نزدیک می شود.”

Crypto Biz این هفته یک “تلاش تحقیقاتی فرا انسانی” برای شناسایی میلیاردها دارایی FTX مایع را بررسی می کند. ما همچنین یک به‌روزرسانی در مورد روایت گروه ارزهای دیجیتال در حال انجام ارائه می‌کنیم.

FTX: شناسایی ۵.۵ میلیارد دلار نقدینگی مستلزم “تلاش تحقیقاتی بسیار شدید” است.

SBF تنها کسی نبود که سعی در افشای ترازهای FTX داشت. بدهکاران صرافی شکست خورده ۵.۵ میلیارد دلار دارایی نقدی شامل ۱.۷ میلیارد دلار نقد، ۳.۵ میلیارد دلار دارایی ارز دیجیتال و تقریباً ۳۰۰ میلیون دلار اوراق بهادار شناسایی کرده اند. جان ری، مدیر عامل FTX، گفت: “ما در تلاش های خود برای به حداکثر رساندن بازیابی پیشرفت قابل توجهی داریم و تیم بسیار سخت کار می کند تا این اطلاعات اولیه را آشکار کند. قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید، بدانید که هنوز “کمبود قابل توجهی وجود دارد” از دارایی های دیجیتال” با توجه به بدهکاران FTX. این بدان معنی است که شما نباید انتظار داشته باشید

Silvergate از ضرر خالص ۱ میلیارد دلاری در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ خبر داد

عواقب پس از زمستان کریپتو همچنان در صنعت موج می زند و بانک دارایی دیجیتال Silvergate گزارش از زیان خالص عظیم ۱ میلیارد دلاری در سه ماهه چهارم دارد. در گزارشی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده منتشر شد، سیلورگیت سپرده‌های مشتریان خود را ۷.۳ میلیارد دلار در سه ماهه چهارم فاش کرد که از حدود ۱۲ میلیارد دلار در سه ماهه سوم افزایش یافته است. پس از شنیدن این خبر، موسسه اعتبارسنجی Moody’s Investors Service رتبه سیلورگیت را از Baa2 به Ba1 کاهش داد. برای ردیابی شما ناخواسته است. ما در حال دیدن همه دلایلی هستیم که چرا Silvergate 40٪ از نیروی کار خود را در اوایل ژانویه اخراج کرد.

گروه ارزهای دیجیتال برای حفظ نقدینگی سود سهام را تعلیق کرد

اخبار بد پیرامون گروه ارز دیجیتال (DCG) پس از اینکه شرکت بازار سرمایه به سرمایه گذاران اطلاع داد که پرداخت سود سه ماهه خود را به طور نامحدود متوقف می کند، همچنان در حال افزایش است. مسائل مربوط به جنسیس توسط کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، به طور عمومی مطرح شده است. او نامه‌ای به هیئت مدیره DCG نوشت و آنها را به سازماندهی یک “کمپین دروغ‌پردازی با دقت طراحی شده” برای پوشاندن حفره بزرگ در ترازنامه جنسیس متهم کرد. بررسی نهایی تخمین زد که DCG بیش از ۳ میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار است.

صندوق سرمایه گذاری هنگ کنگ ۵۰۰ میلیون دلار جمع آوری می کند تا به پذیرش انبوه Web3 کمک کند

با “فقط کاهش” ماهانه در بازار کریپتو، بسیاری از ما از آینده این صنعت نگران هستیم. اما در پشت صحنه، سرمایه گذاری خطرپذیر همچنان به سرمایه گذاری میلیون ها دلار در موارد استفاده امیدوارکننده مبتنی بر کریپتو ادامه می دهد. این هفته، مدیر سرمایه گذاری هنگ کنگ، HashKey Capital، یک صندوق ۵۰۰ میلیون دلاری را برای حمایت از پذیرش Web3 در آینده اعلام کرد. صندوق سرمایه گذاری جدید FinTech III در درجه اول در پروژه هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که زیرساخت ها، ابزارها و برنامه های بلاک چین را تلاقی می کنند که می توانند از فناوری Web3 استفاده کنند. شیائو شیائو، رئیس سرمایه گذاری Hashkey به کوین تلگراف گفت: «وب ۳ خیلی سریع رشد می کند که نمی توان نادیده گرفت. بسیاری از موسسات سنتی و غول‌های اینترنتی به ارزهای دیجیتال علاقه دارند. برخی در حال یادگیری نحوه مشارکت در این تغییر پارادایم هستند.

قبل از اینکه بروید: آیا بیت کوین در یک تله گاو نر قرار دارد یا یک دام گاو نر؟

قیمت بیت کوین (BTC) در هفته گذشته بیش از ۲۵ درصد افزایش یافت و بزرگترین رالی ۷ روزه خود را در تقریباً دو سال گذشته رقم زد. به طور طبیعی، سرمایه گذاران می پرسند که آیا بازار نزولی به پایان رسیده است؟کاملاً ممکن است که بیت کوین به کف رسیده باشد، اما ما هنوز در مورد صعود بلندمدت گاوی هیجان‌زده نیستیم. گزارش بازار، به مارسل پکمن و جو هال تحلیلگران دیگر پیوست تا در مورد چشم انداز کوتاه مدت و میان مدت BTC بحث کنند. در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا