🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: SBF یک روز در دادگاه داشته است.بری سیلبرت متهم به “غرفه” وجوه مسدود شده است

بنیانگذار FTX نسبت به تمام اتهامات جنایی مرتبط با فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX بی گناه است.

پس از اینکه سم بنکمن فرید در ماه گذشته به مقامات ایالات متحده تحویل داده شد، مدیران ارشد او کارولین الیسون و گری وانگ قبلاً با دولت فدرال کار می کردند. من موافقت کردم که به منطقه جنوبی در تحقیقات FTX و رئیس سابقم کمک کنم. SBF در ۳ ژانویه یک روز را در دادگاه گذراند و در مورد تمام اتهامات جنایی خود را بی گناه دانست.

همانطور که روایت در مورد SBF و FTX ادامه دارد، شرکت دیجیتال ارز دیجیتال شرکت بازارهای سرمایه کریپتو با مجموعه ای از مشکلات خود مواجه است. مدیر عامل آن، بری سیلبرت، به «تکثیر تاکتیک‌ها» بر سر وجوه مسدود شده متهم شده است.

در Crypto Biz این هفته، جدیدترین‌های SBF، گروه ارز دیجیتال (DCG) و Core Scientific را تجزیه و تحلیل می‌کنیم.

سام بنکمن-فرید در دادگاه فدرال نسبت به همه اتهامات خود بیگناه است

SBF در مورد تمام اتهامات جنایی مربوط به سقوط FTX اعتراف کرده است که بی گناه است و برای یک محاکمه چهار هفته ای از ۲ اکتبر ۲۰۲۳ آماده است. ۱۱۵ سال زندان برای کلاهبرداری از سرمایه گذاران و پولشویی. می دانیم که گری وانگ، بنیانگذار FTX و کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا، قبلاً به اتهامات مشابهی اعتراف کرده اند. داستان SBF تازه شروع شده است. بر این اساس آماده کنید.

کامرون وینکلووس نامه سرگشاده ای به بری سیلبرت درباره وجوه بلوکه شده جمینی می نویسد

بری سیلبرت این هفته توسط کامرون وینکلووس در نامه ای سرگشاده در دوم ژانویه مورد انتقاد قرار گرفت. شکایت کامرون از جنسیس گلوبال، یک شرکت وام دهنده رمزنگاری که بخشی از گروه ارز دیجیتال بری سیلبرت است، سرچشمه می گیرد. در زمان نگارش نامه، برداشت‌های جنسیس به مدت ۴۷ روز به حالت تعلیق درآمده بود و عملاً از بازیابی ۹۰۰ میلیون دلاری که به عنوان بخشی از برنامه Gemini Earn به جنسیس وام داده بود، جلوگیری کرد. “هر بار که ما از شما درخواست مشارکت خاصی می کنیم، شما پشت وکلا، بانکداران سرمایه گذاری و فرآیندها هستید. Gemini توسط سرمایه گذاران به دلیل دست داشتن در کلاهبرداری و نقض قوانین اوراق بهادار مورد شکایت قرار گرفته است. پس از کشته شدن مشکلات خاص خود را دارد.

Grayscale ETH Trust به رکورد ۶۰ درصد تخفیف نزدیک می‌شود، به اقدام عصبی علیه DCG ادامه می‌دهد

یکی دیگر از شرکت‌های گروه ارز دیجیتال، Grayscale، پس از معامله Ethereum Trust (ETHE) با تخفیف حدود ۶۰ درصدی نسبت به ارزش پایه دارایی، همچنان سرمایه‌گذاران را ناراحت می‌کند. ارزش خالص دارایی (NAV) معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که تقاضا کم و عرضه باشد. بالا است و در نتیجه قیمت بازار کمتری نسبت به NAV دارد. در ماه دسامبر، بیت‌کوین تراست (GBTC) گری اسکیل به دلیل شایعات ورشکستگی گروه ارز دیجیتال، ۳۴ درصد تخفیف گرفت. انتقاد کرد که ممکن است منتظر زمان برای بهبود باشند. در این صورت می توانیم مدت زیادی صبر کنیم.

Core Scientific 37000 سکوی ماینینگ را که میزبان آن برای درجه سانتیگراد بود تعطیل کرد

اپیدمی ارزهای دیجیتال همچنین شروع به گسترش به صنعت استخراج بیت کوین کرده است و Core Scientific ماه گذشته برای ورشکستگی فصل ۱۱ در تگزاس ثبت نام کرد. Core Scientific ممکن است در این هفته پس از ورشکستگی وام دهنده رمزنگاری Celsius Network با تعطیلی بیش از ۳۷۰۰۰ دکل در جولای گذشته، مهلت گرفت. طبق آنچه می‌دانیم، Core Scientific میزبان ده‌ها هزار دستگاه ماینینگ از طرف سلسیوس است، و پایان دادن به این معامله تا زمانی که بیت‌کوین در حدود ۱۶۷۰۰ دلار باقی بماند، درآمد ماهانه استخراج‌کنندگان را فراهم می‌کند. باید ۲ میلیون دلار دیگر نیز ارائه دهد. البته هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که بیت کوین به پایین ترین سطح خود رسیده است.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا