اخبار ارز دیجیتال

کریپتو بیز: آیا گلدمن ساکس برعکس نهایی ارزهای دیجیتال است؟

آیا بانک‌های سرمایه‌گذاری ایالات متحده به دنبال خرید شرکت‌های ارز دیجیتال در بازار نزولی هستند؟

یکی از قدیمی‌ترین خرده‌های سرمایه‌گذاری مخالف این است که وقتی خون در خیابان‌ها جاری است، خرید کنید. اگر به همین راحتی بود، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در حال حاضر از هر فرصت خرید مست می شدند. اگر از بازار نزولی شدیدی رنج می‌برید، حتی با توجه به استانداردهای کریپتو، خودتان را به خاطر آن سرزنش نکنید. ارزهای رمزنگاری شده یک طبقه دارایی هنوز اثبات نشده هستند که در سایه رگولاتورها عمل می کنند. من شما را سرزنش نمی کنم اگر کلاس دارایی را که امسال بیش از 70 درصد کاهش یافته است، نخرید.

با در نظر گرفتن این هشدارها، جمعیت آرام سرمایه‌گذاران پول هوشمند معتقدند اکنون زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین (BTC)، دارایی‌های دیجیتال و شرکت‌های زیرساخت ارزهای دیجیتال است. حتی پس از فروپاشی عظیم .FTX. هنوز هیچ چیز تأیید نشده است. اما غول سرمایه گذاری ایالات متحده گلدمن ساکس نیز گفت که قیمت ارزهای دیجیتال پس از یک بازار نزولی یک ساله در حال کاهش است.

در Crypto Biz این هفته، توطئه رمزنگاری گلدمن، طراحی کیف پول سرد جدید لجر، کاهش شدید ارزش Blockstream در میان بازار نزولی و آخرین اخبار پیرامون Three Arrows Capital را بررسی می‌کنیم.

طبق گزارش ها، گلدمن ساکس در حال بررسی خرید شرکت رمزنگاری پس از نابودی FTX است

به نظر می رسد پذیرش رمزارز گلدمن ساکس حتی در بازار نزولی نیز در حال رشد باشد. غول سرمایه گذاری ایالات متحده پس از فروپاشی FTX آماده خرید شرکت های تحت محاصره است در مصاحبه با رویترز، متیو مک درموت، مدیر اجرایی گلدمن ساکس، گفت که شرکت های ارزهای دیجیتال “قیمت معقول تر” از قیمت آنها بیشتر است. نسبت به یک سال پیش، او را ترغیب می‌کرد تا صنعت را تنظیم کند. تقاضا در نهایت یک کاتالیزور مثبت برای پذیرش خواهد بود. FTX به «فرزند پوستر» کریپتو تبدیل شده است، اما فناوری زیربنایی پشت این صنعت به کار خود ادامه خواهد داد. مک درموت گفت.

«پدر آی‌پاد» به لجر کمک می‌کند تا کیف پول رمزنگاری سرد جدید بسازد

فروپاشی پلتفرم‌های متمرکز خبر خوبی برای لجر است، یک شرکت سخت‌افزاری که به ارائه دستگاه‌های رمزنگاری ذخیره‌سازی سرد معروف است. پس از سیل سفارشات جدید برای دستگاه‌های Ledger Nano، این شرکت سخت‌افزاری این هفته اعلام کرد که با مخترع iPod Classic تونی فادل برای طراحی یک کیف پول کاملاً جدید همکاری خواهد کرد. گفته می‌شود تقریباً به اندازه یک کارت اعتباری با یک کارت بزرگ است نمایشگر E Ink، شارژ بی سیم و پشتیبانی از بلوتوث. به یاد داشته باشید: این کلید شما نیست، بیت کوین شما نیست.

بلاک استریم با 70 درصد ارزش شرکتی کمتر، برای استخراج پول جمع می کند

طبق گزارش‌ها، شرکت زیرساخت بیت‌کوین Blockstream به دنبال جذب سرمایه جدید است، اما این شرکت همچنین اذعان می‌کند که این کار در بازار نزولی آسان نخواهد بود. این شرکت به رهبری آدام بک آماده است تا سرمایه خود را با ارزش کمتر از 1 میلیارد دلار افزایش دهد که 70 درصد کمتر از ارزش 3.2 میلیارد دلاری خود در آگوست 2021 است. بک گفت که بودجه اضافی برای توسعه ظرفیت استخراج معدن اختصاص خواهد یافت. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Blockstream در حال کار با Jack Dorsey’s Block برای توسعه یک مرکز استخراج بیت کوین با انرژی خورشیدی در تگزاس است.

احضاریه 3AC با گسترش جنجال در مورد ادعاهای Terraform Dump صادر شد

یک قاضی فدرال حکم داده است که بنیانگذاران شرمنده Three Arrows Capital، سو ژو و کایل دیویس، باید از اطلاعات مالی مربوط به صندوق های تامینی شکست خورده چشم پوشی کنند. احضاریه تایید شده ای که نزد موسس ارسال می شود باید از “اطلاعات ثبت شده، از جمله کتاب ها، اسناد، سوابق و اوراق” که در ارتباط با امور مالی 3AC نگهداری می شود صرف نظر کند. 3AC که زمانی 10 میلیارد دلار ارزش داشت، اساساً در پی مارپیچ مرگ بدنام Terra Luna در اوایل سال جاری منفجر شد. ژو و دیویس که زمانی مغرور بودند، در معرض یک سری معاملات هولناک قرار می گیرند که در نهایت شرکت را به ورشکستگی می کشاند.

قبل از رفتن: بیت کوین به 17000 دلار رسید – تله گاو یا رالی امدادی در راه است؟

قیمت بیت کوین در چند هفته گذشته علیرغم گسترش مداوم سرایت FTX نسبتاً ثابت مانده است. دارایی دیجیتال پرچمدار در اوایل این هفته به بالای 17000 دلار صعود کرد و خوش بینی محتاطانه ای را ایجاد کرد که بدترین کاهش بازار گذشته است. در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا