اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: Google Bullish on Blockchain، تعهد ۱۲۵ میلیون دلاری هوش مصنوعی بریتانیا، Voyager و Binance


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در Crypto Biz این هفته، توسعه برنامه Web3 گوگل، تعهد ۱۲۵ دلاری هوش مصنوعی بریتانیا، فروش FTX LedgerX، و انصراف Binance.US از خرید Voyager را بررسی می کنیم.

در تقاطع اخبار فناوری و ارزهای دیجیتال، برنامه ابری Google for Startups گسترش یافته و شامل ۱۱ شرکت بلاک چین شده است. این دو سازمان با هم کمک های مالی، تخصص و خدمات را به کارآفرینان نوظهور Web3 ارائه خواهند کرد. در همین حال، دولت بریتانیا ۱۲۵ میلیون دلار بودجه برای یک کارگروه با هدف تسریع آمادگی هوش مصنوعی (AI) این کشور اختصاص داده است. این کارگروه بر تضمین ظرفیت حاکمیتی، مانند خدمات عمومی، و ارتقای پذیرش مدل‌های زیرساخت هوش مصنوعی ایمن و قابل اعتماد تمرکز خواهد کرد.

در عناوین دیگر، صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX قصد دارد معاملات آتی و صرافی اختیارات LedgerX و اتاق پایاپای خود را به شرکت سهام خصوصی M7 Holdings به قیمت حدود ۵۰ میلیون دلار، مشروط به تایید دادگاه، بفروشد. در همین حال، Binance.US توافق خود را برای خرید یک میلیارد دلار از دارایی‌های Voyager Digital با استناد به “محیط نظارتی خصمانه و نامطمئن در ایالات متحده” پس گرفت.

Crypto Biz هفته: Google برنامه Web3 را گسترش می‌دهد، بریتانیا ۱۲۵ میلیون دلار به گروه ضربت هوش مصنوعی متعهد می‌کند، FTX LedgerX را به قیمت ۵۰ میلیون دلار می‌فروشد، Binance. خریدهای ۱ میلیارد دلاری Voyager Asset متوقف شده است.

Google Cloud برنامه راه اندازی Web3 را با ۱۱ شرکت بلاک چین گسترش می دهد

برنامه ابری Google for Startups به ۱۱ شریک بلاک چین Web3 از جمله Alchemy، Polygon، Celo و Hedera گسترش یافته است. شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen همچنین اعلام کرده است که با Google Cloud همکاری می کند تا به عنوان بخشی از یک برنامه، داده های بلاک چین را در زمان واقعی به استارت آپ ها ارائه دهد. به عنوان بخشی از برنامه جدید ابری، استارت‌آپ‌های Web3 می‌توانند تا ۲۰۰۰ دلار اعتبار Google Cloud با اعتبار دو سال دریافت کنند. در همین حال، استارت‌آپ‌های اولیه در طول دو سال به ۲۰۰۰۰۰ دلار برای استفاده از Google Cloud و Firebase دسترسی پیدا می‌کنند. علاوه بر این، شرکای بلاک چین تا ۳ میلیون دلار کمک مالی به شرکت‌های اولیه در برنامه ابری Google for Startups ارائه می‌کنند. نانسن همچنین به استارت‌آپ‌ها هوشمندی بی‌درنگ با پایگاه داده‌ای از بیش از ۲۵۰ میلیون برچسب کیف پول ارائه می‌دهد.

بریتانیا حدود ۱۲۵ میلیون دلار برای ایجاد کارگروه «هوش مصنوعی امن» متعهد می‌شود

دولت بریتانیا اعلام کرده است که ۱۰۰ میلیون پوند (۱۲۵ میلیون دلار) بودجه اولیه را برای حمایت از یک کارگروه با هدف تسریع آمادگی هوش مصنوعی این کشور ارائه خواهد کرد. هدف این کارگروه تضمین «ظرفیت حاکمیتی»، از جمله خدمات عمومی، و ارتقای پذیرش «الگوی زیرساخت ایمن و قابل اعتماد» است. این در راستای تعهد بریتانیا برای تبدیل شدن به یک ابرقدرت علم و فناوری تا سال ۲۰۳۰ است. این کارگروه قصد دارد تا شش ماه آینده اولین آزمایش‌های استفاده از هوش مصنوعی و یکپارچه‌سازی را برای خدمات عمومی راه‌اندازی کند. بریتانیا همچنین “هوش مصنوعی ایمن” را ترویج می کند که هدف آن تنظیم فناوری برای “ایمن نگه داشتن مردم” بدون محدودیت نوآوری است.

FTX LedgerX را به شرکت وابسته به اکسچنج هلدینگ میامی به قیمت ۵۰ میلیون دلار می فروشد.

صرافی کریپتوکارنسی FTX موافقت کرده است که قراردادهای آتی و اختیار معامله و صرافی LedgerX خود را به هولدینگ M7، وابسته به هلدینگ بین المللی میامی، به قیمت تقریبی ۵۰ میلیون دلار بفروشد. این معامله منوط به تایید دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور است و انتظار می‌رود در ۴ می به دادگاه برود. FTX LedgerX را در آگوست ۲۰۲۱ خریداری کرد تا خدمات معاملاتی خود را گسترش دهد. صرافی FTX در حال حاضر در مراحل ورشکستگی است.

Binance.US از خرید دارایی Voyager یک میلیارد دلاری خارج شد و محیط نظارتی را مقصر دانست

Binance.US قرارداد خرید دارایی های کارگزاری ارزهای دیجیتال ورشکسته Voyager Digital را به مبلغ یک میلیارد دلار لغو کرد. صرافی این اقدام را به عنوان “محیط نظارتی خصمانه و نامطمئن در ایالات متحده” محکوم کرد. کمیته رسمی وویجر از اعتباردهندگان بدون تضمین ناامیدی خود را از این خبر در توییتر منتشر کرد و گفت که در حال بررسی ادعاهای احتمالی علیه Binance.US است. وویجر و هیئت اعتباردهندگان گفته‌اند که برای توزیع مستقیم پول نقد و ارزهای دیجیتال از طریق پلتفرم وویجر به مشتریان تلاش خواهند کرد. وویجر در جولای ۲۰۲۱ اعلام ورشکستگی کرد.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا