🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: مسابقه جهانی هوش مصنوعی داغ می شود، Winklevoss 100 میلیون دلار به جمینی وام می دهد و بیشتر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اخیراً بازیگران جدیدی در رقابت هوش مصنوعی ظاهر شده اند و غول های تجاری ابتکارات هوش مصنوعی را اعلام کرده اند.

رقابت جهانی برای هوش مصنوعی (AI) در چند روز گذشته بازیگران جدیدی را به دست آورده است و طبق گزارش ها، توییتر و علی بابا این فناوری را در تجارت خود ادغام کرده اند. این غول چینی در حال کار بر روی دستیار چت بات خود است و پلتفرم رسانه اجتماعی ظاهراً از هوش مصنوعی برای “تشخیص و برجسته کردن دستکاری افکار عمومی” استفاده می کند. به قول معروف “اگر نمی توانی دشمنت را شکست بدهی به دشمنت بپیوند.”

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini یک وام شخصی ۱۰۰ میلیون دلاری از بنیانگذاران تایلر و کامرون وینکلووس با شکل گیری چشم انداز هوش مصنوعی تضمین کرده است. این بودجه پس از تلاش‌های ناموفق برای جمع‌آوری بودجه خارجی به دست خواهد آمد.

در Crypto Biz این هفته، ما به رقابت در بازارهای هوش مصنوعی در سراسر جهان، وام Winklevoss به Gemini و حرکت MetaMask برای اجازه خرید ارزهای دیجیتال نگاه می کنیم.

دوقلوهای Winklevoss به جمینی ۱۰۰ میلیون دلار وام شخصی تزریق می کنند

بنیان‌گذاران صرافی‌های ارز دیجیتال Gemini Tyler و Cameron Winklevoss گزارش می‌دهند که در بحبوحه رکود بازار کریپتو، برای تأمین مالی کسب‌وکار خود از طریق وام شخصی ۱۰۰ میلیون دلاری به جیب خود رفته‌اند. تزریق پول نقد به دنبال تلاش‌های قبلی برای افزایش سرمایه از سرمایه‌گذاران خارجی صورت می‌گیرد. برادران Winklevoss در بحبوحه بررسی نظارتی در ایالات متحده بودجه Gemini را تأمین می کنند. در ژانویه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، جمینی را به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده از طریق برنامه Earn صرافی متهم کرد.

ایلان ماسک برای پروژه هوش مصنوعی توییتر هزاران پردازنده گرافیکی خریداری کرده است

به نظر می رسد ایلان ماسک، میلیاردر فناوری، در حال پیشبرد برنامه های خود برای توسعه زیرساخت هوش مصنوعی (AI) توییتر است. به گفته یک منبع ناشناس آشنا با این شرکت، مدیرعامل توییتر اخیراً نزدیک به ۱۰۰۰۰ واحد پردازش گرافیکی (GPU) را برای این پلتفرم خریداری کرده است. پردازنده‌های گرافیکی معمولاً با مدل‌های بزرگ هوش مصنوعی کار می‌کنند. این به دلیل قدرت محاسباتی عظیم مورد نیاز این فناوری است. این خرید ادعایی تنها چند روز پس از آن صورت می گیرد که ماسک رهبری نامه ای را برای توقف توسعه هوش مصنوعی به دلیل نگرانی های اجتماعی ارائه کرد.

MetaMask ویژگی خرید ارز فیات جدید را برای ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد

MetaMask از راه اندازی ویژگی جدیدی خبر داده است که به کاربران امکان می دهد ارزهای دیجیتال را با ارز فیات مستقیماً از Portfolio Dapp خریداری کنند. به گفته متامسک، هدف این است که راهی آسان برای کاربران برای خرید ارزهای دیجیتال با ارز فیات فراهم شود. این ویژگی به شما امکان می دهد ارزهای دیجیتال مختلف را از طریق کارت های نقدی و اعتباری، PayPal، انتقال بانکی و ACH فوری (Automated Clearing House) خریداری کنید. این سرویس از طریق هشت شبکه مختلف برای کاربران بیش از ۱۸۹ کشور جهان عرضه خواهد شد. MetaMask ادعا می کند که این سرویس موقعیت کاربر را در نظر می گیرد و با مقررات محلی مطابقت دارد.

غول فناوری علی بابا هوش مصنوعی رقابتی ChatGPT را به کار گرفته است

غول تجارت الکترونیک چینی علی بابا با نسخه اختصاصی دستیار چت بات خود وارد رقابت جهانی هوش مصنوعی (AI) می شود. علی بابا اعلام کرده است که یک محصول مشابه ChatGPT را «در آینده نزدیک» عرضه خواهد کرد. محصول جدید Tongyi Qianwen نام دارد که در زبان انگلیسی به معنای هزار سوال بپرسید و به دنبال پاسخ باشید. ربات چت ابتدا به زبان انگلیسی و ماندارین در دسترس خواهد بود. همچنین با اکوسیستم گسترده کسب‌وکارهای فناوری علی‌بابا، از جمله DingTalk، یک برنامه پیام‌رسانی در محل کار، و Tmall Genie، یک بلندگوی هوشمند دستیار صوتی، ادغام خواهد شد.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا