اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: Clawbacks برای FTX، روکش نقره ای برای Genesis؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گروه ارز دیجیتال و زیرمجموعه ورشکسته آن، جنسیس گلوبال تریدینگ، در حالی که FTX به دنبال بازگرداندن کمک های مالی سیاسی است، به یک توافق بازسازی دست یافته اند.

به یاد دارید زمانی که سم بنکمن-فرید اعتراف کرد که کمک مالی قابل توجهی به دموکرات ها و جمهوری خواهان بوده است؟ به طور رسمی درخواست شده است. تاکنون، سه گروه برجسته دموکرات (DNC، کمیته مبارزات انتخاباتی سنای دموکرات، کمیته انتخابات کنگره دموکرات) شناخته شده اند که کمک های مالی مربوط به SBF را پس داده اند. در دسامبر ۲۰۲۲. من اینجا هستم. آیا بقیه دنبال خواهند شد؟

گروه ارز دیجیتال و زیرمجموعه ورشکسته آن Genesis Global Trading با یک طرح بازسازی موافقت کردند زیرا FTX به دنبال بازپس گیری است. این بدان معناست که شما می توانید بیشتر پول خود را پس بگیرید.

Crypto Biz این هفته داستان آشنا پیرامون FTX و گروه ارزهای دیجیتال را مرور می کند و شکست کریپتو در جلب اعتماد عمومی را تحلیل می کند.

FTX می خواهد کمک های مالی خود را تا پایان فوریه پس بگیرد

ظهور و سقوط Sam Bankman-Fried پس از اینکه مشخص شد موسس FTX یک کمک کننده بزرگ به دموکرات ها و جمهوری خواهان است، با جنجال های شدید پوشانده شد. اکنون که FTX ورشکسته دارای پول نقد و ارزهای دیجیتال است، مدیریت جدید شرکت می‌خواهد تمام مشارکت‌های سیاسی SBF و همکارانش را بازیابی کند. «بدهکاران FTX مسئولیتی در قبال هرگونه مشارکت یا سایر مشارکت‌های انجام شده توسط یا به دستور بدهکاران FTX، ساموئل بنکمن-فرید، یا هر افسر یا رئیس دیگری از بدهکاران FTX به سیاستمداران، بودجه کمپین، و سایر موارد ندارند. ما در حال ارسال پیام‌های محرمانه هستیم. اندی دیتدریک، وکیل FTX نوشت. این گیرندگان موظفند چنین وجوهی را تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۳ به بدهکاران FTX برگردانند.

DCG سهام Grayscale را برای افزایش سرمایه می فروشد: گزارش

محصولات Grayscale یک کالای داغ در طول بازار گاوی ۲۰۲۱ بودند. حتی مالکان Grayscale هم اکنون برای حفظ سرمایه و نقدینگی در میان بازار نزولی سهام می فروشند. فایننشال تایمز در ۷ فوریه با استناد به اسناد اوراق بهادار ایالات متحده گزارش داد که گروه ارز دیجیتال (DCG) سهامی را در چندین محصول در مقیاس خاکستری از جمله صندوق مشترک اتر فروخته است. گروه ارز دیجیتال فروش را تایید کرد، اما آن را به “تعادل مجدد سبد سهام” نسبت داد. مشکلات مالی DCG در این مرحله به خوبی شناخته شده است. بیشتر آن از جنسیس می آید، یک شرکت تابعه که در ۱۹ ژانویه ورشکستگی کرد و ۳ میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار بود.

طلبکاران Genesis انتظار دارند ۸۰٪ بهبود تحت طرح بازسازی پیشنهادی

وقتی صحبت از جنسیس شد، طلبکاران می توانند انتظار داشته باشند که ۸۰ درصد از سرمایه خود را پس بگیرند، اما تنها در صورتی که طرح بازسازی پیشنهادی جدید به خوبی پیش برود. در ۶ فوریه، جنسیس اعلام کرد که با DCG و طلبکارانش به “توافق اصولی” رسیده است. این در نهایت راه را برای مشتریان هموار می کند تا بیشتر سپرده های خود را پس بگیرند. بر اساس توافق پیشنهادی، DCG 1.1 میلیارد دلار سفته را که سررسید آن در سال ۲۰۲۳ سررسید می‌شود، با سهام ممتاز قابل تبدیل مبادله می‌کند و وام‌های موجود را مجدداً تا ۵۲۶ میلیون دلار آزاد می‌کند. صرافی جمینی دوقلو Winklevoss همچنین ۱۰۰ میلیون دلار به کاربران Gemini Earn که وجوه آنها در جنسیس مسدود شده است، اهدا خواهد کرد. حتی اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، به نظر می رسد که رابطه بین Gemini و DCG به طور غیرقابل برگشتی شکسته شده است.

Super Bowl LVII Crypto Ad Trading پس از سقوط FTX سقوط کرد: گزارش

گزارش شده است که NFL برنامه های خود را برای ارتقای صنعت در روزهای بازی کنار گذاشته است، بنابراین انتظار نداشته باشید که ارز دیجیتال Hail Mary در Super Bowl این آخر هفته وجود داشته باشد. با توجه به همه مطبوعات بد پیرامون صنعت، کریپتو در طول بازی بزرگ «نماینده صفر» می شود. به نظر می رسد یک میلیون سال پیش باشد، اما Super Bowl LVI 2022 تبلیغاتی برای FTX، eToro، Crypto.com و Coinbase داشت. حتی لری دیوید کمدین عاشق تبلیغ FTX شد. او در حال حاضر با یک دعوی حقوقی دسته جمعی به دلیل پمپاژ مبادلات رمزنگاری بدون بررسی دقیق مواجه است.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا