اخبار ارز دیجیتال

کریپتو بیز: آیا مایکل سیلور کف بیت کوین را فقط یک بار خرید؟

MicroStrategy بیت کوین را با قیمتی کمتر از ۱۷۲۰۰ دلار دریافت کرد. در همین حال، CZ بایننس توضیح می دهد که چرا مبادله او اینقدر FUD را احاطه کرده است.

شرکت هوش تجاری MicroStrategy هیچ نشانه ای از عقب نشینی از ترفند بیت کوین خود را نشان نمی دهد. MicroStrategy داشت بیت کوین بیشتری (BTC) جمع آوری می کرد همانطور که Sam Bankman-Fried به عنوان یک کلاهبرداری افشا شد. بیت کوین همیشه می تواند پایین بیاید، اما دیدن MicroStrategy که حدود ۱۷۰۰۰ دلار خریداری می کند، شاداب است. جالب اینجاست که MicroStrategy نیز در اوایل این ماه مقداری BTC فروخت، اما نه به دلایلی که ممکن است فکر کنید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح دهید).

آخرین خبرنامه Crypto Biz ما برای سال ۲۰۲۲، خرید بیت کوین MicroStrategy، نفوذ Fidelity Investments به متاورس، پاسخ Changpeng Zhao به افراد متنفر، و مشکلات جمعی استخراج کنندگان بیت کوین را پوشش می دهد.

میکرواستراتژی با وجود ضررهای سنگین، سهام بیت کوین را اضافه می کند

شرکت هوش تجاری MicroStrategy 2395 بیت کوین با قیمت متوسط ​​۱۷۱۸۱ دلار بین ۱ نوامبر تا ۲۱ دسامبر به دست آورده است (من می دانم که قیمت پایین زیر ۱۶۰۰۰ دلار بود، اما این یک معامله بسیار بزرگ برای MicroStrategy است). او سپس ۷۰۴ بیت کوین را با ضرر فروخت تا سود سرمایه قبلی را جبران کند. چند روز بعد، این شرکت ۸۱۰ بیت کوین دیگر خرید و مجموع دارایی های خود را به ۱۳۲۵۰۰ بیت کوین رساند. مایکل تالر، رئیس MicroStrategy، مبشر بیت کوین، قاطعانه معتقد است که شرکت او قصد دارد در آینده نزدیک فیات را به BTC تبدیل کند و به حفظ دارایی دیجیتال پرچمدار خود به طور نامحدود ادامه خواهد داد. طبق گفته بیت کوین خزانه داری، بیت کوین MicroStrategy در حال حاضر ۲.۲ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است، در حالی که هزینه کلی آن است. پایه بیش از ۴ میلیارد دلار است. خیلی وحشیانه است

شرکت عمومی استخراج بیت کوین با بدهی جمعی ۴ میلیارد دلاری مواجه است

هفته گذشته، ما آگاهی را در مورد تأثیر اپیدمی ارزهای دیجیتال بر استخراج کنندگان بیت کوین افزایش دادیم. شرکت های معدنی در وضعیت بدتری نسبت به آنچه در ابتدا تصور می شد قرار دارند. استخراج کنندگان عمومی بیش از ۴ میلیارد دلار بدهی جمعی جمع آوری کرده اند که با توجه به وسعت بازار نزولی کنونی قابل دوام نیست. در بازار صعودی ۲۰۲۱، مدیریت بدهی برای تقویت عملیات تجاری و گسترش ظرفیت تولید ایده خوبی به نظر می رسید. این سطوح بدهی اکنون یک خطر بزرگ است. مورد مثال: Core Scientific، بزرگترین بدهکار در بین معدنچیان، اخیراً برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرده است. دریابید که سایر شرکت های معدنی بزرگ چقدر بدهکار هستند.

CZ به دلایل پشت سر FUD اخیر بایننس می پردازد

صرافی کریپتو بایننس به دلایل اشتباه در اخبار است. ساختار مدیریتی نامشخص، گزارش‌های شواهد مشکوک، و اتهامات مربوط به “پوشش کلاهبرداری” در فرانسه، به یک کمپین هماهنگ FUD علیه شرکت کمک کرده است. (یا FUD پاسخی به مشکلات اساسی Binance است؟) Changpeng Zhao، همچنین به عنوان CZ شناخته می شود، مجموعه ای از توییت ها را منتشر کرد که در آن مردم ترس، عدم اطمینان و شک را در مورد مبادله او منتشر کردند. توضیح دهید چرا. از نظر CZ، FUD توسط عوامل خارجی مانند شیلینگ های پرداخت شده به منظور بد جلوه دادن مبادله وی منتشر شده است. می توانید در زیر بخوانید.

Fidelity بازار NFT و خدمات مالی را در Metaverse برنامه ریزی می کند

فعالیت سرمایه‌گذاری رمزارز ممکن است در بین موسسات بزرگ وجود نداشته باشد، اما برخی از بازیگران اصلی در حال افزایش قرار گرفتن در معرض این بخش هستند. Fidelity Investments اخیراً با افزایش قیمت بیت‌کوین و دارایی‌های دیجیتال، درخواست‌های علامت تجاری برای چندین محصول Web3 و توکن غیرقابل تعویض در Metaverse ارائه کرده است. Fidelity گفت که در حال بررسی خدمات مختلف سرمایه گذاری در دنیای مجازی از جمله صندوق های بازنشستگی، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و خدمات برنامه ریزی مالی است.

قبل از رفتن: در سال ۲۰۲۳ چه چیزی برای ارزهای رمزپایه وجود دارد؟

از بسیاری جهات، سال ۲۰۲۲ بدترین سال برای ارزهای دیجیتال بود. ۲۰۲۳ نمی تواند بدتر شود … یا ممکن است؟ گزارش بازارمارسل پکمن و جو هال به تحلیلگران دیگر پیوستند تا در مورد آینده بیت کوین و دارایی های دیجیتال بحث کنند. ممکن است پس از یک رشته شکست و ورشکستگی در سال گذشته به اصول اولیه بازگردند. در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا