اخبار ارز دیجیتال

کریپتو بیز: سرایت استخراج کنندگان بیت کوین را با ادامه بازار خرس می بلعد

ماینرها در تلاش هستند تا عملیاتی بمانند زیرا قیمت BTC بیش از 76 درصد از اوج به پایین سقوط می کند.

هرگز دست کم نگیرید که چقدر سریع اوضاع در بخشی به نوسان ارزهای دیجیتال، به ویژه در بازارهای نزولی، بدتر می شود. قیمت‌ها می‌توانند در هر زمانی در طول زمستان ارزهای دیجیتال کاهش پیدا کنند و تلفات ممکن است یک شبه افزایش یابد. 2022 سال سرایت بی پایان بوده است. یک ماینر برجسته بیت کوین (BTC) ورشکست شد در حالی که همه روی بایننس تمرکز کردند.

شرکت معدنی Core Scientific در این هفته درخواست حمایت از ورشکستگی فصل 11 را داد. یکی دیگر از معدنچیان، گرینریج، 74 میلیون دلار راه نجات برای بازسازی بدهی از گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک دریافت کرد. بیت کوین با ارزش ترین کالا در بازار نزولی است، اما ماینرها باید چراغ را روشن نگه دارند.

همه اخبار در حوزه معدن منفی نیست. ماینر آلمانی Northern Data این هفته گزارش داد که انتظار دارد تا 206 میلیون دلار درآمد از عملیات استخراج خود در سال جاری ایجاد کند. همچنین انعطاف پذیری را در پاسخ به شرایط بازار فراهم می کند، زیرا هیچ بدهی مالی به ارزش دفتری وجود ندارد.

Crypto Biz این هفته مشکلات مالی Core Scientific، هشدار clawback FTX، مجموعه سلسیوس از پیشنهاد دهندگان بالقوه و آخرین حمله فکری Visa به ارزهای دیجیتال را تجزیه و تحلیل می کند.

طبق گزارشات، هسته علمی استخراج بیت کوین برای فصل 11 ورشکستگی تشکیل داده است

سرایت کریپتوکارنسی به صنعت استخراج بیت کوین نیز سرایت کرده است و طبق گزارش ها، ماینر Core Scientific برای حفاظت از ورشکستگی فصل 11 در تگزاس درخواست داده است. این خبر چند روز پس از آن منتشر شد که طلبکاران به Core Scientific 72 میلیون دلار برای تقویت مالی خود در میان بازار نزولی پیشنهاد دادند. معامله انجام نشد. با این حال، گفته می شود که Core به تجارت ماینینگ خود ادامه می دهد و برنامه ای برای انحلال بیت کوین باقی مانده ندارد. این شرکت در ماه آوریل مجبور شد 9618 بیت کوین را برای ادامه فعالیت تخلیه کند. من به دنبال راه های مختلفی برای انجام این کار هستم.

FTX هشدار می دهد که کمک های سیاسی و کمک های مالی را پس خواهد گرفت

درست زمانی که فکر می کنید همه چیزهایی را که باید در مورد Sam Bankman-Fried و FTX بدانید شنیده اید، یک پیچ جدید در افق است. این هفته، صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته هشدار داد که هر کسی که کمک های مالی یا کمک های مالی از SBF یا سایر مدیران FTX دریافت کرده است، می تواند آن وجوه را به عنوان بخشی از فرآیند بازیابی پول پس بگیرد. ممکن است این امر توسط برخی از گیرندگان دموکرات که جلو آمده اند و قول بازگشت داده اند، ایجاد شده باشد. وجوه آلوده آیا می دانید چه کسانی کمک های مالی تبلیغاتی را از SBF دریافت کردند؟ کمپین انتخاباتی بایدن 2020. اما ممکن است تغییر کند. این داستانی است که ارزش توجه دارد.

سلسیوس 30 مناقصه بالقوه را برای دارایی های خود جذب کرده است و طرح برداشت مورد تایید قرار گرفته است

وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس، فهرست بلندبالایی از خریداران بالقوه برای دارایی های باقیمانده خود جمع آوری کرده است، که باعث خوش بینی محتاطانه شده است که می تواند پلتفرم خرده فروشی و کسب و کار ماینینگ خود را با قیمت رقابتی بفروشد. از سپتامبر، با بیش از 125 طرف تماس گرفته شده است و 30 مناقصه بالقوه ظاهر شده اند. آخرین ارائه سلسیوس، که بخشی از روند ورشکستگی است، نشان می دهد که ارزش شرکت تا 25 نوامبر 2.6 میلیارد دلار بوده است. در ترازنامه شرکت یک حفره 1.2 میلیارد دلاری وجود دارد. به عبارت دیگر، کاربران دارای بدهی 5.5 میلیارد دلاری هستند در حالی که دارایی فقط 4.3 میلیارد دلار است.

Visa Dreams برنامه‌هایی برای امکان پرداخت خودکار صورت‌حساب‌ها از کیف‌پول‌های کریپتو دارد

با وجود تمام ترس، عدم اطمینان و شکی که بازار ارزهای دیجیتال را درگیر کرده است، همیشه می توانید انتظار تقویت مثبت از ویزا داشته باشید. این غول کارت اعتباری دوستدار رمزنگاری اخیراً یک راه حل تجاری برای ساده کردن پرداخت برای دارایی های دیجیتال ارائه کرده است. در حالی که ویزا هنوز یک آزمایش فکری است، یک ویژگی پرداخت خودکار را در نظر می‌گیرد که به کاربران ارزهای دیجیتال اجازه می‌دهد مستقیماً از کیف پول‌های خود مدیریت شده با اتریوم خود وجوه خود را برداشت کنند. سپس می توان از این وجوه برای پرداخت خودکار قبوض تلفن، اشتراک نتفلیکس و سایر هزینه های مکرر استفاده کرد. این یک پیشنهاد بسیار فنی است، اما من آن را به زبان ساده تجزیه کردم تا اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهم.

قبل از رفتن: آیا بایننس ورشکسته است یا فقط FUD؟

اپیدمی کریپتوکارنسی تا کجا گسترش خواهد یافت؟با کاهش پلتفرم های متمرکز که به سقوط FTX در نوامبر ختم شد، افراد بیشتری توجه خود را به بایننس معطوف می کنند. ضمانت شده یا نه، بایننس در مرکز بحث و جدل ها در مورد نگرانی ها در مورد سلامت مالی خود و شایعات مبنی بر اینکه صرافی هدف شکایت های پولشویی ایالات متحده خواهد بود. من با مارسل پچمن و جو هال به بحث در مورد مزایای Binance FUD نشستم. در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا