🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: Crypto Biz: Celsius و FTX احساس خشم سرمایه گذار با افزایش دعاوی می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طلبکاران سلسیوس پیشنهادی برای شکایت از الکس ماشینسکی ارائه کرده اند، در حالی که طلبکاران FTX توجه خود را به حامیان سرمایه گذاری بورس معطوف کرده اند.

سقوط خیره کننده سلسیوس و FTX جان بسیاری را گرفته است – پذیرندگان اولیه که رویاپردازانی بودند که بیت کوین (BTC) و گزاره های ارزش منحصر به فرد این ارز دیجیتال را درک می کردند، گفتند که هر دو پلتفرم برای برداشت باز هستند. وقتی متوقف شدیم، در را بستیم و در نهایت درخواست دادیم. ورشکستگی، ما تقریبا با هیچ چیز باقی ماندند. در حالی که آنها منتظر هستند، طلبکاران با هم متحد می شوند تا از این شرکت ها به دلیل تخلفات ادعایی مختلف شکایت کنند.

Crypto Biz این هفته به شکایت های اخیر علیه الکس ماسینسکی، بنیانگذار سلسیوس و چندین شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر که در دورهای سرمایه گذاری قبلی از FTX حمایت کردند، می پردازد. ما همچنین آخرین اخبار پیرامون کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را بررسی می کنیم و با یک یادداشت مثبت در مورد موارد استفاده احتمالی از بلاک چین به پایان می رسانیم.

هیئت طلبکاران درجه سانتیگراد پیشنهاد شکایت از ماشینسکی و سایر مدیران سلسیوس را ارائه می دهد

پلتفرم وام‌دهی ناموفق سلسیوس که زمانی محبوب سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بود، توسط مشتریان سابق به «کلاهبرداری، بی‌احتیاطی، سوء مدیریت فاحش و رفتار خودخواهانه» متهم شد. در شکایتی که در ۱۴ فوریه در دادگاه ورشکستگی ارائه شد، وکلای مدافع طلبکاران سلسیوس پیشنهاد کردند که از بنیانگذار الکس ماشینسکی و سایر مدیران سابق به دلیل چنین تخلفاتی شکایت کنند. اوراتا تامپسون و آقای ترویتلر وظایف امانتداری خود را در قبال درجه سانتیگراد زیر پا گذاشته اند.” این طرف‌ها می‌دانستند که سلسیوس به مشتریان وعده پرداخت سود غیرقابل قبولی داده است و هیچ کاری برای حل این موضوع انجام نداده‌اند.»

Sequoia Capital، الگوی بین VCهایی که با شکایت سرمایه گذاران FTX “مشکل” روبرو هستند

مشتریان صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX توجه خود را به سرمایه گذاران و مروجین این پلتفرم معطوف کرده اند، به این امید که بتوانند بخشی از ضررهای بزرگی را که متحمل شده اند جبران کنند. طبق گزارش بلومبرگ، کاربران FTX یک شکایت دسته جمعی علیه شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Sequoia Capital و شرکت های سهام خصوصی Thoma Bravo و Paradigm تنظیم کرده اند. هر سه این شرکت ها در ژوئیه ۲۰۲۱ در دور عظیم ۹۰۰ میلیون دلاری FTX سری B شرکت داشتند. – شکایتی که در ۱۴ فوریه در کالیفرنیا تنظیم شد ادعا کرد که بانک سیلورگیت و مدیر عامل آن آلن لین مسئول “کمک و مشارکت” در فعالیت های کلاهبرداری سام بنکمن-فرید هستند. به نظر می رسد سرمایه گذاران خطرپذیر و حامیان تجاری FTX ضربه شکست بورس را احساس می کنند.

SEC شرکت های رمزنگاری را هدف قرار می دهد که به عنوان “محافظان واجد شرایط” عمل می کنند – گزارش

ایالات متحده همواره به عنوان بستر نوآوری و مزیت پیشرو در نظر گرفته شده است. اما وقتی صحبت از ارزهای دیجیتال به میان می‌آید، تنظیم‌کننده‌ها با مشت آهنین سرکوب می‌کنند. علاوه بر استیبل‌کوین‌ها و پروتکل‌های سهام، طبق گزارش‌ها، SEC به «محافظان واجد شرایط» برای راهنمایی‌های نظارتی و اقدامات اجرایی چشم دوخته است. به گفته بلومبرگ، SEC در حال کار بر روی پیشنهادهایی است که کار شرکت‌های ارزهای دیجیتال را دشوار می‌کند تا به‌عنوان «محافظان واجد شرایط» از طرف مشتریان خود عمل کنند. در عمل، این می تواند صندوق های تامینی و صندوق های سرمایه گذاری خصوصی را از ادامه همکاری با متولیان رمزنگاری منصرف کند.

زیمنس اوراق قرضه دیجیتالی ۶۴ میلیون دلاری را در بلاک چین عمومی منتشر کرد

پس از اینکه شرکت مهندسی آلمانی زیمنس از فناوری دفتر کل توزیع شده برای انتشار اوراق قرضه دیجیتال استفاده کرد، موارد استفاده از بلاک چین ممکن است به عرضه اوراق قرضه گسترش یابد. در ۱۴ فوریه، زیمنس اعلام کرد که ۶۰ میلیون دلار اوراق قرضه دیجیتال را مستقیماً به سرمایه گذارانی از جمله DekaBank، DZ Bank و Union Investment فروخته است. به گفته این شرکت، اوراق قرضه مبتنی بر بلاک چین مزایای متعددی نسبت به فروش اوراق قرضه سنتی دارند. زیمنس گفت: «برای مثال، گواهی‌های جهانی مبتنی بر کاغذ و تسویه مرکزی دیگر مورد نیاز نیست. علاوه بر این، اوراق قرضه را می‌توان مستقیماً به سرمایه‌گذاران فروخت، بدون اینکه بانک‌ها به عنوان واسطه عمل کنند.» با توجه به اینکه یورو دیجیتال هنوز در دسترس نیست، اوراق قرضه همچنان با روش‌های سنتی پرداخت می‌شد. مهم است که مراقب باشید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا