اخبار ارز دیجیتال

صورتحساب کریپتو ممکن است به تعویق بیفتد زیرا بسیاری برای تعطیلی دولت ایالات متحده آماده می شوند

اگر قانون‌گذاران ایالات متحده تا ۳۰ سپتامبر در مورد هزینه‌های دولت تصمیمی نگیرند، همه لوایح متمرکز بر مقررات ارزهای دیجیتال، ساختار بازار و استیبل کوین‌ها ممکن است متوقف شوند.

دولت ایالات متحده ممکن است طی هفت روز آینده تعطیل شود، زیرا کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، با فشار سیاسی از سوی اعضای حزب خود در مورد مدیریت برنامه هزینه‌ها مواجه است. این تصمیم می تواند تاثیر منفی بر روند پیشبرد لایحه ارز مجازی که در انتظار رای گیری است، داشته باشد. .

در ماه جولای، سناتورهای ایالات متحده در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان به قانون نوآوری و فناوری مالی قرن بیست و یکم (FIT)، قانون قطعیت تنظیم کننده بلاک چین، قانون شفافیت پرداخت استیبل کوین ها، و قانون حفظ سکه ها رای مثبت دادند. این تصویب اولین باری است که کمیته این همه لایحه با محوریت رمزنگاری را پیش می برد و می تواند منجر به رأی گیری مجلس در این کنگره شود.

البته، تعطیلی دولت، قانونگذاران را از پیشبرد هر گونه قانونی باز می دارد تا زمانی که موضوع تامین مالی دولت ایالات متحده برای سال آینده حل شود. در حالی که تعطیلی‌ها در تاریخ دولت ایالات متحده بی‌سابقه نیستند، به نظر می‌رسد که دلایل پشت سر آنها در طول سال‌ها تغییر کرده است، از نگرانی‌های عمومی در مورد تأمین مالی گرفته تا مانورهای سیاسی.

به نظر می رسد تعطیلی در یک مجلس تقسیم شده به طور فزاینده ای محتمل باشد. [Republican] منشعب شد و سنا در مسیر خودش حرکت کرد.» گفت ران هاموند، مدیر روابط دولتی در انجمن بلاک چین، در مورد .

هاموند گفت که بخش‌هایی از این لایحه از حمایت دو حزبی برخوردار است و احتمالاً در رای گیری مورد تصویب قرار خواهد گرفت. با این حال، تعدادی از «مین‌های زمینی سیاسی که می‌توانند هر یک از لایحه‌ها را خنثی کنند» وجود داشت، از جمله رویکردهای متفاوت دو حزب بزرگ سیاسی در قبال استیبل کوین.

مربوط: آینده ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ممکن است به این چهار صورت حساب دارایی دیجیتال بستگی داشته باشد

قانونگذاران تا ۳۰ سپتامبر قبل از سال مالی آینده فرصت دارند تا در مورد لایحه هزینه ها به توافق برسند. این تعطیلی عملاً تمام فعالیت‌های دولت فدرال را که «غیر ضروری» تلقی می‌شوند، متوقف می‌کند، از جمله بسیاری از اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا، که بر دارایی‌های دیجیتال نظارت می‌کنند.

از ۲۵ سپتامبر، مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، برنامه‌های هزینه‌ای را اعلام کرده است که شامل محدود کردن دسترسی به سقط جنین، تأمین بودجه برای ساخت دیوار در مرز ایالات متحده و مکزیک، و سایر طرح‌هایی است که از حمایت گسترده در میان جمهوری‌خواهان راست افراطی برخوردار است. در حال برنامه ریزی برای ارائه لایحه است. ، اما بعید است که توسط دموکرات ها تایید شود. مجلس نمایندگان در تاریخ ۲۶ سپتامبر برای رسیدگی به این موضوع تشکیل جلسه خواهد داد و سنا بسته بودجه توقف خود را بررسی خواهد کرد.

مجله: نظر: حداکثر گرایی رمزارز جمهوری خواه تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزارز» دموکرات است.


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا