اخبار ارز دیجیتال

مرگ بعدی میلیاردر کریپتو جرقه های تئوری های وحشیانه ای را در میان جامعه برانگیخت

بسیاری مرگ‌های گذشته این میلیاردر را مقصر می‌دانستند، در حالی که برخی دیگر به نوعی تخلف یا حتی اعدام مشکوک بودند.

مرگ چهار میلیاردر ارز دیجیتال در عرض یک ماه توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. این مرگ‌ها در شرایط مشکوک رخ داده است و مهمتر از آن، هشداری است که برخی از این میلیاردرها در خطر هستند.

مارپیچ مرگ در پایان اکتبر آغاز شد، زمانی که نیکلای موشگیان، یکی از بنیانگذاران MakerDAO، ساعاتی پس از انتشار توییتی مبنی بر اینکه آژانس های اطلاعاتی او را ردیابی می کنند، در ساحلی در پورتوریکو جسد پیدا شد. میلیاردر بعدی که مرد، کارگزار خاویر بیوسکا بود که در ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲ در استپونا جسد پیدا شد. در آن زمان، Biosca به دلیل بزرگترین کلاهبرداری ارز دیجیتال اسپانیا تحت بررسی بود.

در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲، تیانتیان کولاندر، یکی از بنیانگذاران گروه آمبر، به طور مرموزی در خواب مرده پیدا شد. تنها دو روز بعد، ویاچسلاو تاران، میلیاردر روسی ارز دیجیتال در یک سقوط هلیکوپتر جان خود را از دست داد.

جدای از مرگ مشکوک این چهار نفر، پارک مو، نایب رئیس Vidente، بزرگترین سهامدار صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی Bithumb، صبح زود ۳۰ دسامبر در مقابل خانه خود جسد پیدا شد. مرگ دیگری داغ شده است. موضوع. .

مطالب مرتبط: لوگان پل در دعوای افترا علیه Coffeezilla عذرخواهی کرد

مرگ چهار میلیاردر کریپتو در کمتر از یک ماه باعث ایجاد چندین تئوری توطئه در بین جامعه رمزنگاری شده است. یکی از کاربران این سلسله مرگ و میرها را با مشاغل پرطرفدار مافیایی مرتبط کرد، گفت “دنیای رمزنگاری در حال برداشتن صفحه ای از کتابچه راهنمای مافیا است.”

کاربر دیگری به طعنه مارپیچ مرگ را با “سلسله مراتب بانکداری مرکزی” مرتبط کرد. بگو“قطعاً من برای وصل شدن به سلسله مراتب بانک مرکزی پول خرج نمی کنم. به هیچ وجه. آنها خیلی قابل اعتماد هستند. ۱۰۰% شانسی نیست.”

دیگران منابع را زیر سوال بردند، اما این کار را کردند اقرار کردن اینکه چهار نفر در کمتر از یک ماه جان خود را از دست داده اند باید جای سوال داشته باشد. چندین Redditor همچنین به احتمال جعل مرگ خود اشاره کردند، در حالی که یکی از کاربران نوشت: “من تعجب می کنم که چند نفر مرگ خود را جعل می کنند.”

بسیاری از Redditors حدس می زنند که این میلیاردرها ممکن است با نام مستعار زندگی می کنند و از مرگ خود برای شروع دوره جدیدی از زندگی خود استفاده می کنند.

در حالی که مرگ چهار میلیاردر کریپتو مطمئناً باعث نگرانی است، اکوسیستم کریپتو به دلیل شیفتگی خود به تئوری‌های توطئه معروف است. داستان مشابهی در ماه مه ۲۰۲۰ زمانی که مدیر عامل صرافی بسته شده ارزهای دیجیتال QuadrigaCX به طور مرموزی هنگام بازدید از هند درگذشت، رخ داد.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا