🚨 اخبار ارز دیجیتال

نه سناتور آمریکایی به طور علنی از لایحه ارزهای دیجیتال الیزابت وارن حمایت می کنند

سناتور الیزابت وارن از گسترش ائتلافی برای سرکوب “استفاده از ارزهای مجازی در پولشویی، قاچاق مواد مخدر و فرار از تحریم ها” خبر داد.

بر اساس بیانیه دفتر وارن، ۹ سناتور آمریکایی از قانون دارایی های دیجیتال و پیشگیری از پولشویی سناتور الیزابت وارن حمایت کرده اند.

یک بیانیه مطبوعاتی در صفحه وب رسمی سنای وارن می گوید که شرکت کنندگان دو حزب شامل سناتورهای دموکرات، گری پیترز، دیک دوربین، تینا اسمیت، جین شاهین، باب کیسی، ریچارد بلومنتال، مایکل بنت، کاترین کورتز ماستو و سناتور مستقل آنگوس کینگ هستند. ائتلاف حامی این لایحه آقای پیترز رئیس کمیته امنیت داخلی و امور دولتی سنا و آقای دوربین رئیس کمیته قضایی سنا هستند.

خود وارن از حامیان لایحه جدید استقبال کرد و گفت:

ائتلاف در حال گسترش ما نشان می‌دهد که کنگره آماده اقدام است. لایحه دو حزبی ما سوء استفاده از ارزهای دیجیتال را سرکوب می‌کند و به قانون‌گذاران ابزارهای بیشتری در جعبه ابزارشان می‌دهد. سخت‌ترین پیشنهاد روی میز این است که ابزارهای بیشتری به مردم بدهیم.

این لایحه همچنین از سوی سازمان شفافیت بین‌الملل ایالات متحده، یکپارچگی مالی جهانی، انجمن ملی دادستان‌های منطقه، دفاتر کلانتری شهرستان، مرکز ملی حقوق مصرف‌کننده، و فدراسیون مصرف‌کنندگان آمریکا حمایت می‌شود.

مطالب مرتبط: ایلان ماسک، مارک زاکربرگ و سم آلتمن در مورد مقررات هوش مصنوعی در واشنگتن صحبت می کنند

وارن به همراه سناتورهای جو مانچین، راجر مارشال و لیندسی گراهام، قانون پیشگیری از پولشویی دارایی دیجیتال را در جولای ۲۰۲۳ مجدداً معرفی کردند. این سند در نسخه فعلی خود، کیف پول‌های دیجیتال غیرقانونی را سرکوب می‌کند، مسئولیت‌های قانون رازداری بانکی را گسترش می‌دهد و اقداماتی را برای مبارزه با سوء استفاده از پول دیجیتال، از جمله بازرسی‌های انطباق با مبارزه با پولشویی/مقابله با تامین مالی تروریسم (AML/CFT) اجرا می‌کند. اقدامات قانونی دیگر را انجام دهید.

وارن بر این باور است که «شکاف مالیاتی ۵۰ میلیارد دلاری در ارزهای دیجیتال» وجود دارد و اگر به‌روزرسانی سیاست‌های مالیاتی به تأخیر بیفتد، خدمات درآمد داخلی (IRS) و وزارت خزانه‌داری تقریباً ۱.۵ میلیارد دلار درآمد مالیاتی در سال مالی ۲۰۲۴ از دست خواهند داد. این خطر وجود دارد. از دست دادن آن.

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا