🚨 اخبار ارز دیجیتال

به گفته سناتور گیلیبراند، پیش‌نویس لایحه کریپتو در ماه آوریل منتشر می‌شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

انتظار می رود لایحه Lummis-Gilibrand مقررات بسیاری از پروژه های ارزهای دیجیتال را روشن کند و تعیین کند که آیا آنها تحت صلاحیت SEC یا CFTC هستند.

به گفته سناتور آمریکایی کرستن گیلیبراند، پیش‌نویس جدید لایحه رمزگذاری دو حزبی که توسط او و سناتور سینتیا رامیس پیش‌گام شده بود، قرار است پس از به تعویق افتادن تا سال ۲۰۲۲ برای کنگره جدید منتشر شود.

در طول جلسه استماع کمیته کشاورزی سنا در ۸ مارس در رابطه با نظارت بر کمیسیون معاملات آتی کالا، سناتور گیلیبراند به رئیس CFTC به روستین بهنهام گفت که می‌خواهد یک چارچوب نظارتی برای صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کند. قبلاً با سناتور لومیس پیش نویس شده بود. به گفته گیلیبراند، پیش‌نویس بعدی این لایحه قرار است در اواسط آوریل منتشر شود.

گیلیبراند گفت: “جاه طلبی ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مکانی برای شروع یک گفتگوی ملی در مورد رویکرد کل نگر به دارایی های دیجیتال وجود دارد.” توسط SEC تنظیم می شود. [unintelligible] برای اطمینان از اینکه استیبل کوین‌ها توسط OCC نظارت می‌شوند، و برای اطمینان از رژیم مالیاتی برای صنعت به‌عنوان یک کل، تعداد زیادی از محصولات تحت نظارت CFTC وجود دارد.

سناتور کریستن گیلیبراند در ۸ مارس در کمیته کشاورزی سنا سخنرانی کرد.

بهنهام گفت که گیلیبرند و لومیس در آخرین پیش نویس لایحه ارزهای دیجیتال، به ویژه پتانسیل بالقوه برای استیبل کوین و امنیت سایبری، «همه عناصر بازار را با دقت و تامل در نظر گرفتند.» صنعت ارزهای دیجیتال پس از راه اندازی لایحه لومیس-گیلیبرند، آشفتگی بزرگی را تجربه کرده است. در مارس ۲۰۲۲، با شرکت هایی مانند FTX، Voyager Digital، BlockFi و Terra در حال سقوط.

رئیس CFTC افزود:

“با توجه به آنچه که ما تجربه کرده ایم، آنچه در مورد FTX دیده ایم، جداسازی واضح دارایی ها، تضاد منافع برای مشتریان، و حق بیمه حول اطمینان از اینکه این تضاد منافع با دقت حذف می شود، احتمالا باید بپرسید. فکر می‌کنید سؤالات مختلفی از جمله امنیت سایبری، ریسک فروشنده، ارائه‌دهندگان خدمات شخص ثالث، و بسیاری از چیزها در مورد دارایی‌های دیجیتال، وجود دارد.

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده پیشنهاد می کنند لایحه امنیت سایبری اصلاح شود تا شرکت های رمزنگاری که تهدیدهای بالقوه را گزارش می کنند نیز شامل شود.

لایحه ارزهای دیجیتال همچنان یک وظیفه دو حزبی بین گیلیبراند دموکرات و لومیس جمهوری خواه است، اما مشخص نیست که آیا کنگره جدید با این لایحه پیش خواهد رفت یا خیر. اگر این لایحه توسط هر دو مجلس سنا و مجلس تصویب شود و به قانون تبدیل شود، این لایحه می‌تواند شفافیت نظارتی بسیار مورد نیاز را برای بسیاری از پروژه‌های ارزهای دیجیتال، از جمله اینکه کدام دارایی‌ها تحت صلاحیت SEC و CFTC هستند، ارائه دهد. ماهیتی وجود دارد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا