اخبار ارز دیجیتال

نظرسنجی eToro: ارز دیجیتال دومین طبقه دارایی رایج زنان است

ارزهای رمزنگاری شده بدترین طبقه دارایی در سال گذشته بودند، اما سرمایه گذاران جهانی صاحب ارزهای دیجیتال از 36 درصد به 39 درصد به صورت سه ماهه افزایش یافتند.

یک مطالعه اخیر نشان داد که در حالی که کلاس‌های دارایی سنتی نتوانسته است باعث پذیرش گسترده زنان شود، به نظر می‌رسد ارزهای دیجیتال در جذب زنان موفق بوده‌اند.

داده‌های ارسال شده توسط تیم eToro به کوین‌تلگراف نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال در حال حاضر پس از پول نقد دومین طبقه دارایی زنانه هستند. این بر اساس نتایج آخرین Retail Investor Beat eToro است که نزدیک به 10000 سرمایه گذار خرده فروشی جهانی را در 13 کشور مورد بررسی قرار داده است.

نتایج نظرسنجی افزایش قابل توجهی در مالکیت ارزهای دیجیتال در میان زنان نشان می دهد. بر اساس داده ها، مالکیت از 29 درصد در سه ماهه سوم 2022 به 34 درصد در سه ماهه قبل افزایش یافته است. به گفته تیم eToro، این نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال «در جایی که بازارهای مالی سنتی گاهی اوقات شکست خورده‌اند، موفق هستند» و این با جذب زنان بیشتر است.

سرمایه گذاران فردی که در سال 2022 صاحب ارزهای دیجیتال بودند منبع: eToro

در حالی که پذیرش کریپتو در میان زنان در سه ماهه چهارم سال 2022 افزایش یافت، مالکیت مردان تنها 1 درصد در مدت مشابه افزایش یافت.

در همین حال، تعداد کل سرمایه‌گذاران جهانی صاحب ارزهای دیجیتال از 36 درصد به 39 درصد به صورت سه ماهه افزایش یافته است، حتی اگر رمزارزها بدترین طبقه دارایی در سال گذشته در نظر گرفته شوند.

گذشته از جهش در زنان، داده ها نیز تحت تأثیر سرمایه گذاران مسن تر هستند که این کاهش را خریداری می کنند. تعداد سرمایه گذاران خرده فروشی 35 تا 44 ساله و 45 تا 54 ساله هر کدام 5 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد سرمایه گذاران مسن تر نیز ارزهای دیجیتال را احتکار می کنند.

در مورد اینکه چرا سرمایه‌گذاران بیشتری وارد ارزهای دیجیتال می‌شوند، 37 درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی گفتند که از این فرصت برای به دست آوردن بازدهی بالا استفاده می‌کنند، 34 درصد به قدرت بلاک چین اعتقاد دارند و ارزهای دیجیتال او گفت که او معتقد است ارزها یک طبقه دارایی متحول هستند.

مربوط: روند بازی NFT برای سال 2023: مدیران صنعت انتظار دارند بازیکنان بزرگ بیشتری وارد شوند

جدا از اینکه سرمایه گذاران فردی با سرمایه گذاری ایمان خود را به فناوری بلاک چین ابراز می کنند، شرکت ها نیز شروع به انجام همین کار کرده اند. در 12 ژانویه، CasperLabs دریافت که از 603 شرکتی که در نظرسنجی شرکت کردند، 90 درصد آنها درجاتی از استقرار بلاک چین را دارند.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا