🚨 اخبار ارز دیجیتال

کریپتو بانک Anchorage Digital کارکنان خود را ۲۰ درصد کاهش می دهد و دلیل آن عدم قطعیت نظارتی است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مشخص نیست که آیا اخراج های Anchorage Digital به آشفتگی فعلی در بخش بانکداری ایالات متحده مرتبط است یا خیر.

بانک رمزارز Anchorage Digital اعلام کرده است که ۷۵ کارمند خود را که حدود ۲۰ درصد از نیروی کار خود است، اخراج خواهد کرد و عدم اطمینان نظارتی ایالات متحده را عاملی در تصمیم گیری عنوان کرد.

در بیانیه ۱۴ مارس، اخراج‌ها به‌عنوان «همسویی مجدد استراتژیک برای تمرکز بهتر منابع» و «چالش‌های کلان اقتصادی گسترده‌تر و نوسانات بازار کریپتو» به‌عنوان دیگر عوامل مؤثر در تغییر استراتژی ذکر شده است.

این شرکت گفت که شرایط بازار باعث افزایش تقاضا برای محصولاتش می‌شود و دارایی‌های مشتریان تحت قیمومت در “بیشترین رکورد” قرار دارد، اما افزود:

این پویایی‌های اقتصاد کلان، بازار و نظارتی یکسان برای کسب‌وکار ما و صنعت ارزهای رمزنگاری‌شده باد مخالف ایجاد می‌کنند.»

Anchorage اولین شرکت رمزنگاری مستقر در ایالات متحده بود که در ژانویه ۲۰۲۱ توسط دفتر کنترل ارز ایالات متحده منشور بانک اعتماد ملی اعطا شد، در حالی که به شکل دادن به چشم انداز دارایی دیجیتال و “راه حل های تنظیم شده برای دیجیتال” ادامه داد. اعتماد مداوم به توانایی ما برای ساختن دارنده دارایی “

این تعدیل مشاغل در زمانی اتفاق می افتد که سیستم بانکی ایالات متحده پس از ورشکستگی سه بانک محلی تنها در یک هفته دچار آشفتگی شده است.

مربوط: بانک ها در حال سقوط هستند؛ استیبل کوین ها را از بین می برند – چه اتفاقی می افتد؟ گزارش بازار را به صورت زنده تماشا کنید

بانک سیلیکون ولی (SVB)، بانک سیلورگیت و بانک سیگنچر همگی از ۸ مارس ورشکسته شده اند و شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) در بیمه کردن تمام سپرده های مشتریان بالاتر از استاندارد معمول بیمه شده ۲۵۰۰۰۰ دلار اقدامات غیرعادی انجام داده است. SVB و امضا.

مشخص نیست که آیا تحولات اخیر با SVB، Signature و Silvergate بر تصمیم آنکوریج برای کاهش کارکنان تأثیر گذاشته است یا خیر.

Anchorage بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

پس از اینکه شرکت‌های ارز دیجیتال مانند صرافی‌های ارزهای دیجیتال Coinbase و crypto.com در ژانویه نزدیک به ۳۰۰۰ موقعیت شغلی با ۵۷۰ شغل در ماه فوریه کاهش دادند، کاهش مشاغل در صنعت کریپتو از ابتدای سال به طور قابل توجهی کاهش یافته است.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا