اخبار ارز دیجیتال

شرکت بیت‌کوین دپو، خودپرداز ارزهای دیجیتال، از سوم جولای در نزدک فهرست می‌شود

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این معامله که برای اولین بار در آگوست 2022 گزارش شد، با شرکت خرید هدف ویژه 885 میلیون دلار هزینه دارد و انتظار می‌رود سرمایه‌گذاران در معرض سهام عادی بیت کوین Depot قرار بگیرند.

بیت کوین دپو، یکی از بزرگترین شرکت های خودپرداز ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، از امضای قرارداد ادغامی خبر داده است که به شرکت اجازه می دهد سهامی عام شود.

شرکت فین‌تک GSR II Meteora Acquisition Corporation امروز اعلام کرد که سهامداران آن ادغام را تأیید کرده‌اند که به عنوان یک شرکت خرید با هدف ویژه برای ذخیره‌سازی بیت‌کوین عمل می‌کند. این معامله که برای اولین بار در آگوست 2022 گزارش شد، 885 میلیون دلار هزینه دارد و انتظار می‌رود که از 3 جولای به سرمایه‌گذاران اجازه دهد تا در معرض انبارهای بیت‌کوین در نزدک قرار بگیرند.

به گفته براندون مینتز، بنیانگذار و مدیر عامل بیت کوین دیپو، این قرارداد ادغام از “فرصت های رشد متعدد” حمایت می کند و پذیرش بیت کوین (BTC) در آمریکای شمالی را تقویت می کند. گفته می شود که هدف این بود که سرمایه‌گذاران می‌توانند سهام انبار بیت‌کوین را در نمادهای علامت‌گذاری BTM و BTMWW برای ضمانت‌های عمومی سهام و عمومی پیدا کنند.

مربوط: دستگاه های خودپرداز بیت کوین خالص پس از 4 ماه روند نزولی جهانی، رشد ثبت کردند

این اعلامیه در بحبوحه بررسی نظارتی شرکت‌های آمریکایی ارائه‌دهنده محصولات و خدمات رمزنگاری صورت می‌گیرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار شکایتی را علیه صرافی‌های بایننس و کوین‌بیس به دلیل عرضه‌های اوراق بهادار ثبت نشده تنظیم کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد پس از اینکه بلک راک در ماه ژوئن درخواست فهرست‌بندی برای یک صندوق معامله شده در بورس بیت‌کوین را ارائه کرد، وسایل نقلیه سرمایه‌گذاری با قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال نیز در حال افزایش هستند.

بیت کوین دیپو که در سال 2016 تأسیس شد، یکی از بزرگترین شرکت های خودپرداز ارزهای دیجیتال در آمریکای شمالی است که طبق وب سایت خود بیش از 9130 مکان دارد. همکار ارائه دهنده خودپرداز بیت کوین آمریکا در ماه مه اعلام کرد که پس از اینکه دپارتمان بانکداری کانکتیکات اعلام کرد مجوز مناسبی ندارد، عملیات خود را در کانکتیکات تعطیل می کند.

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد استنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا