اخبار ارز دیجیتال

دارایی‌های رمزنگاری یک دسته جداگانه در فرم‌های مالیاتی بریتانیا خواهد بود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بودجه ملی اخیر صادر شده توسط وزارت دارایی اعلیحضرت اصلاحاتی را در فرم خودارزیابی ارزهای دیجیتال اعلام کرد.

با انتقال تدریجی بریتانیا به چارچوب جامع رمزنگاری خود، وزارت خزانه داری در حال معرفی دسته دیگری از دارایی های رمزنگاری به اظهارنامه های مالیاتی است. ردیف‌های خاصی باید در فرم‌های مالیاتی در سال‌های 2024-2025 ظاهر شوند.

در 15 مارس، وزارت خزانه داری بریتانیا گزارش خود را در مورد بودجه ملی بهار 2023 منتشر کرد. این سند اصلاحاتی را در فرم خودارزیابی ارزهای دیجیتال اعلام می کند.

در جدول هزینه‌ها و درآمد پیش‌بینی‌شده برای ارزهای دیجیتال بودجه ملی، ارقام خط ارزهای دیجیتال فقط برای سال‌های 2025-2026 نشان داده شده است. این بدان معناست که شهروندان بریتانیا باید برای اولین بار در سال مالیاتی قبلی 2024-2025 ثبت نام کنند. در حال حاضر، وزارت خزانه داری ارقام مشخصی برای درآمدهای بودجه مورد انتظار از این دسته مالیات ارائه نکرده است.

موارد مرتبط: بانک‌های بریتانیا HSBC، خرید ارزهای دیجیتال با کارت‌های اعتباری در سراسر کشور ممنوع است

این تغییر توسط مؤسسه مالیاتی بریتانیا (CIOT)، نهاد حرفه ای پیشرو برای تجزیه و تحلیل سیاست مالیاتی ملی، مورد استقبال قرار گرفت. گری اشفورد، معاون CIOT گفت:

تاکید بر لزوم اعلام تراکنش‌های ارزهای دیجیتال در اظهارنامه‌های مالیاتی به افزایش آگاهی نسبت به تعهدات مردم در این زمینه کمک می‌کند.

با این حال، او بر نیاز به اقدامات اضافی برای مبارزه با “ناآگاهی گسترده از الزامات گزارش مالیات و ارزهای دیجیتال” تاکید کرد. به گفته اشفورد، این سرمایه گذاران ارز دیجیتال درآمد قانونی هستند که درک کاملی از گزارش مالیاتی ندارند.

در اوایل ماه مارس، اداره رفتار مالی (FCA) به وزارت خزانه داری گزارش داد که با تصویب لایحه خدمات مالی و بازارها در کنگره، “در راه یک تنظیم مجدد بسیار بلندپروازانه” است. در صورت تصویب، این لایحه به FCA اختیارات نظارتی جدیدی بر صنعت ارزهای دیجیتال می دهد.

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا