🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیشترین ورودی به محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال از ماه جولای: CoinShares

طبق گزارش CoinShares، برای دومین هفته متوالی، ورودی به محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال به ۷۸ میلیون دلار رسید.

طبق یک گزارش جدید، ورودی به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافت و به بالاترین سطح از جولای ۲۰۲۳ رسید.

شرکت مدیریت دارایی های رمزنگاری CoinShares در گزارش تحلیل هفتگی خود در ۹ اکتبر گزارش داد که ورودی به محصولات سرمایه گذاری رمزارز برای دومین هفته متوالی بالغ بر ۷۸ میلیون دلار بوده است.

بر اساس گزارش CoinShares، حجم معاملات محصولات معامله شده در مبادلات رمزنگاری (ETP) نیز هفته گذشته ۳۷ درصد افزایش یافت و به ۱.۱ میلیارد دلار رسید. در این گزارش آمده است که حجم معاملات بیت کوین (BTC) در صرافی های مورد اعتماد نیز ۱۶ درصد افزایش یافته است.

سولانا (SOL)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، همچنان به عنوان «آلت کوین منتخب» جایگاه خود را حفظ می‌کند، زیرا ورودی‌های هفتگی به بالاترین سطح از مارس ۲۰۲۲ رسیده است. از زمان نوشتن این مقاله، ارز دیجیتال حدود ۱۴ درصد افزایش یافته است. طبق داده‌های CoinGecko، در ۳۰ روز گذشته هنوز حدود ۳۲ درصد کاهش داشته است، اما همچنان در سال گذشته حدود ۳۲ درصد کاهش یافته است.

این نمودار قیمت ۱ ساله سولانا (SOL) است. منبع: CoinGecko

علیرغم افزایش کلی در جریان ورود محصولات رمزنگاری، برخی از محصولات اصلی سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال کند شده اند. CoinShares مکرراً اعلام کرد که صندوق قابل معامله در بورس آتی اتریوم ایالات متحده (ETF) که معاملات خود را از ۲ اکتبر آغاز کرد، در هفته اول تنها حدود ۱۰ میلیون دلار جذب کرده است که نشان دهنده “کاهش اشتها” است.

مربوط: گزارش: بیت کوین برای اولین بار در ۶ هفته باعث ورود محصولات دارایی دیجیتال می شود

علاوه بر تجزیه و تحلیل دارایی به دارایی، CoinShares همچنین گزارش داد که ۹۰٪ از کل ورودی ارزهای دیجیتال از اروپا می آید، در حالی که جریان ورودی به ایالات متحده و کانادا در مجموع تنها ۹ میلیون دلار بوده است.

ارزهای دیجیتال از یک کشور مبادله ای به کشور دیگر جریان می یابد. منبع: CoinShares

بر اساس این داده ها، آلمان و سوئیس به ترتیب با ثبت ۳۷.۳ میلیون دلار و ۳۱.۳ میلیون دلار بیشترین سهم را در افزایش ورودی داشته اند. این کشورها مجموعاً ۸۸ درصد از کل ورودی محصولات کریپتو در هفته گذشته را به خود اختصاص دادند.

این خبر در حالی منتشر می شود که CoinShares برای گسترش عملیات خود در ایالات متحده تلاش می کند و اولین سرویس خود را در این کشور در سپتامبر ۲۰۲۳ راه اندازی می کند. این شرکت مطمئن است که ایالات متحده یک رهبر جهانی در توسعه و تنظیم دارایی های دیجیتال است.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا