اخبار ارز دیجیتال

گزارش: مدیر صندوق رمزنگاری Osprey Fund اکثر کارکنان را اخراج می کند

بازار نزولی تقاضای نهادی برای بیت کوین و سایر دارایی های کریپتو را تضعیف کرده است.

مدیر دارایی دیجیتال Osprey Funds طبق گزارشات، اکثر کارکنان خود را از تابستان اخراج کرده است و چالش‌های عملیاتی جاری ناشی از بازار نزولی دائمی کریپتوها را برجسته کرده است.

Yahoo Finance در 9 ژانویه گزارش داد که Osprey Funds پس از اخراج 15 کارمند از تابستان، اکنون با کمتر از 10 کارمند در حال فعالیت است. مدیر عامل شرکت گرگ کلینگ گفت این اخراج ها با رکود بازار مطابقت دارد و Osprey در خطر تعطیلی فعالیت ها قرار ندارد.

Osprey به سرمایه گذاران معتبر دسترسی به محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر رمزنگاری، از جمله تراست های بیت کوین بدون نسخه (BTC) که می توانند در حساب های کارگزاری خریداری شوند، فراهم می کند.

تقاضای سازمانی برای محصولات ارزهای دیجیتال در سال گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است که منعکس کننده کاهش نقدینگی جهانی است که تقاضا برای دارایی های پرریسک را کاهش داده است. ارزهای رمزپایه تنها مواردی نبودند که تحت تأثیر قرار گرفتند، زیرا سال 2022 بدترین سال برای سهام و اوراق قرضه جهانی در بیش از یک دهه گذشته بود.

با این وجود، نشانه‌های مثبتی وجود دارد که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران نهادی بار دیگر در مورد کریپتو هیجان زده شده‌اند. یک مطالعه از 21 سپتامبر تا 27 اکتبر که توسط Coinbase حمایت می شد، نشان داد که 62٪ از سرمایه گذاران نهادی در 12 ماه گذشته قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال را افزایش داده اند.

مربوط: Huobi کاهش 20 درصدی مشاغل را تایید کرد و شایعات ورشکستگی را رد کرد

اخراج‌ها در صنعت ارزهای دیجیتال از تابستان افزایش یافته است و صرافی‌های بزرگ اعلام کرده‌اند که مشاغل خود را در میان کاهش درآمد اعلام کرده‌اند. در ماه نوامبر، Coinbase بیش از 60 کارمند خود را تنها چند ماه پس از اخراج 18 درصد از نیروی کار خود اخراج کرد. کراکن در ماه نوامبر اعلام کرد که 30 درصد از نیروی کار جهانی خود را اخراج خواهد کرد.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا