اخبار ارز دیجیتال

Josie Bellini، خالق NFT: پیشگام هنر NFT می خواهد مغز شما را بارگذاری کند تا بتوانید برای همیشه زندگی کنید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Josie Bellini، پیشگام هنر NFT، قبلاً اطمینان داده است که هنر زنجیره ای او برای همیشه زنده خواهد ماند و می خواهد مغز خود را در Metaverse نیز آپلود کند.

جوزی بلینی کیست؟

Josie Bellini هنرمند رمزارز بیشتر به خاطر ماسک گاز بیت کوین نمادین Filter شناخته شده است. او به یکی از برجسته‌ترین هنرمندان NFT تبدیل شده است و در کریستیز و تقریباً هر پلتفرم بازار NFT موجود، از جمله SuperRare، ASync Art، Nifty Gateway و موارد دیگر، نمایش داده شده است.

بلینی که در شیکاگو به دنیا آمد و بزرگ شد، همیشه به هنر علاقه داشت. با این حال، او که در فقر بزرگ شده بود، می خواست زندگی مرفهی داشته باشد، بنابراین در رشته مالی در دانشگاه تحصیل کرد و در یک شرکت TradFi شغلی پیدا کرد.

به اندازه کافی عجیب، تمایل او به یادگیری بیشتر در مورد امور مالی، او را به سمت ارزهای دیجیتال سوق داد، که به نوبه خود او را دوباره به سمت هنر سوق داد که منجر به کسب درآمد شد.

GIF را فیلتر کنید
تصویر ثابت GIF توسط Josie Bellini را فیلتر کنید. (دریای آزاد)

او می‌گوید که در فقر بزرگ شد، هرگز چیزی در مورد سهام یا سرمایه‌گذاری نشنید. من قبلا فکر می کردم که این همه مشتری دارم که در خواب سرمایه گذاری می کنند و پول در می آورند. چگونه میتونم اینو انجام بدم؟

او یک سرمایه گذار معتبر نبود، بنابراین پول کافی برای سرمایه گذاری در نیمی از آنچه به مشتریانش توصیه می کرد نداشت.

من عمیقاً در مورد رمزنگاری و اینکه چگونه این می تواند پیشرفت من باشد فکر کردم. او می گوید من گیر افتاده بودم. از خود بپرسید چرا بیت کوین اختراع شد، چرا اتریوم به وجود آمد و تفاوت بین این دو چیست.

بلینی قبلاً در جلسات بیت کوین در شهر خود شرکت می کرد و در نهایت شغل خود را رها کرد تا در ارزهای رمزنگاری شده کار کند و در بوت کمپ های برنامه نویسی با هدف تبدیل شدن به یک توسعه دهنده فول استک شرکت کند، اما من از آن متنفرم و اصلاً آن را به خاطر ندارم. چیزی که در مورد آن دوست داشتم جنبه طراحی آن بود.

شروع به ایجاد وب سایت، آرم و مواد برای کنفرانس های بلاک چین و شرکت های رمزنگاری در سراسر جهان کرد. آن موقع بود که برای یافتن شغلی در این صنعت قدم گذاشتم.

در پایان سال ۲۰۱۷، اولین اثر هنری رمزنگاری شخصی خود را ایجاد کردم. آن قطعه Genesis نام داشت و در Reddit منفجر شد. در آن زمان اصطلاح کریپتو آرت چندان رایج نبود و من حتی خودم از این اصطلاح استفاده نمی کردم. کاری که من انجام می‌دادم خلق هنری مضمون برای افزایش آگاهی از ارزهای دیجیتال بود.

از هنر رمزنگاری تا NFT

بلینی تقریباً دو سال از ایجاد اولین اثر هنری رمزنگاری خود (Genesis) در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۹ تا ایجاد اولین NFT (Tune In) خود به عنوان یک هنرمند طول کشید. مهر زمانی برای اکوسیستم NFT در اوایل سال ۲۰۱۹.

در سال ۲۰۱۹، همه نوع NFT وجود داشت: CryptoPunks، CryptoKitties، Chain Breakers و موارد دیگر. بلینی می‌گوید کریپتووکسل‌ها، Decentraland، Neon District و Autoglyphs به تازگی بیرون آمده بودند، و او آنها را در آخرین ثانیه به صورت مخفیانه وارد قطعه کرد.

در اوایل سال ۲۰۲۲، CyberBrokers متولد شد. این مجموعه ای از ۱۰۰۰۱ NFT است که بلینی در طول سال ها آماده کرده است. جوزی بنیانگذار و مدیر عامل این پروژه است، یک شرکت رسانه ای و سرگرمی که خود را متاورز محور معرفی می کند.هنر با کمک او بود عظمت خیروف.

همچنین بخوانید
ویژگی

خطرات قانونی درگیر شدن با DAO

ویژگی

ارزهای رمزنگاری شده در حال تغییر نحوه ارائه کمک و خدمات توسط آژانس های بشردوستانه هستند

نفوذ

بلینی که در نزدیکی شیکاگو بزرگ شد، عشقی به هنر خیابانی و گرافیتی پیدا کرد که در کارهای او، به ویژه مجموعه CyberBrokers، منعکس شده است.

من در کنار بسیاری از هنرهای خیابانی بزرگ شدم. من همیشه به گرافیتی و فونت های مختلف علاقه داشتم.

بلینی که یک هنرمند و هم کلکسیونر است، آثار بسیاری از هنرمندان دیگر ساکن شیکاگو، از جمله Kayla Mahaffey (هنرمند/تصویرگر شیکاگو)، ویزا باتلر (برنده جایزه طراح پارچه آفریقایی-آمریکایی) و هنرمندان دیگر را جمع آوری کرده است. برانتلی عبری (هنرمند معاصر آمریکایی که از انیمیشن و گرافیتی استفاده می کند).

من عاشق بسیاری از هنرمندان محلی شیکاگو مانند کایلا فوق العاده شدم.همچنین عبری [Brantley] چه کسی واقعا معروف است و فلای بوی را انجام می دهد.

من هم به ویزا باتلر وسواس دارم. بلینی می‌گوید اگر می‌توانستم در ویزا چیزی داشته باشم، می‌میرم و به بهشت ​​می‌روم، اما همه چیز به موزه‌ها می‌رود.

فروش قابل توجه تا به امروز

کارگزار سایبری

در حالی که خودی های NFT قبل از سال ۲۰۲۲ بلینی را به خوبی می شناختند، CyberBrokers توجه کلکسیونرهای جدید در بلوک NFT Land را به خود جلب کرده است.

در مارس ۲۰۲۲، بلینی و تیمش در مارس ۲۰۲۲ پس از یک فرآیند فهرست‌بندی کمک هزینه‌ای که به دقت تنظیم شده بود، از دروازه خارج شدند که به مجموعه‌داران موجود آثار هنری و دنبال‌کنندگانش در توییتر و دیسکورد پاداش می‌دهد.

با احتساب فروش انبوه محصولات کمیاب در مجموعه مانند Gnash برای ۱۵۰ ETH و Tempo برای ۱۲۰ ETH در ۳۱ مارس ۲۰۲۲، کف بازار ثانویه با ۰.۳۵ ETH صادر می شود، که در عرض یک ماه به محدوده ۴۵ ETH می رسد. ۴ آوریل ۲۰۲۲.

علیرغم افت شدید بازار NFT در ماه می، CyberBrokers همچنان بر محتوا، کلکسیون ها و تجربیات متمرکز است. برخاسته از هنر رمزنگاری و متاورز. بلینی که می گوید این پروژه بر نوآوری تمرکز دارد، می گوید: اینها چیزهایی هستند که من به آنها وسواس دارم و از سال ۲۰۱۷ با آنها زندگی می کنم.

این شامل این است که ما ۱۰۰٪ روی زنجیره هستیم. ما مکانیزمی را منتشر کرده‌ایم که کاملاً سه بعدی است و با جهان‌های مجازی مختلف سازگار است. ۱۷ میلیارد راه وجود دارد که افراد می توانند NFT های خود را با هم ترکیب کنند. من همیشه سعی می کردم جلوتر بروم.

ما در حال ساختن یک جهان عظیم و زیبا بودیم که می توانید از طریق وب سایت ما آن را ببینید. تیم ما شامل تعدادی از با استعدادترین افرادی است که تا به حال پا در این زمینه گذاشته اند و به جایی نرسیده اند. چند نفر هستند؟

چرا NFT های On-Chain مهم هستند؟

یکی از نکات ظریف NFT که اغلب نادیده گرفته می شود این است که آیا NFT در زنجیره ذخیره می شود یا اینکه هنر/تصاویر به شخص ثالثی مانند IPFS اشاره می کند. بلینی یکی از طرفداران بزرگ جاودانگی دیجیتال واقعی است.

کاری که من به طور خاص با این هنر انجام دادم ایجاد آن در قالب برداری بود. به عبارت دیگر، بردارها به کد تبدیل می شوند. کد می داند نقاط کجا هستند، اشکال کجا هستند و رنگ ها کجا هستند. بلینی می گوید: من این را کمی ساده می کنم، اما اساساً این کد در قرارداد نوشته شده است.

فرض کنید ۲۰۰ سال دیگر من رفته ام و تیمم رفته است. امیدوارم مغزم را روی اینترنت آپلود کرده باشم و زندگی فریب خورده با هوش مصنوعی خودم را داشته باشم، اما اگر این اتفاق نیفتد، شخصی به کدی که راه اندازی کرده است دسترسی خواهد داشت و تا زمانی که هنوز به اتریوم دسترسی داشته باشید، به آن دسترسی خواهید داشت. ، می توانید هنر را به سادگی از کد ایجاد کنید. شما می توانید ۱۰۰۰۱ CyberBrokers را از کد خود ایجاد کنید.

هنر دیجیتال او در حال حاضر جاودانه است، اما او واقعاً می خواهد برای همیشه در متاورس زندگی کند.

من و شوهرم همیشه در مورد آن شوخی می کنیم. اگر هر کدام از ما از دیگری جلوتر است، بیایید راهی برای آپلود یکدیگر در اینترنت پیدا کنیم تا ما و خانواده هایمان برای همیشه زندگی کنیم. اما جدی، من به این موضوع خیلی فکر می کنم. من مطمئناً می خواهم برای همیشه زندگی کنم.

مراقب چه هنرمندان NFT باشم؟

قو غول پیکر (A_Giant_Swan) هنرمند VR ساکن ملبورن استرالیا. سازنده جهان توسط هنر.

وقتی به کار قوهای غول پیکر نگاه می کنم نمی توانم از فکر کردن دست بردارم و به نوعی احساس می کنم. خون و عرق و اشک می بینم. می‌توانید ببینید که او قلبش را روی بوم می‌گذارد و آن‌ها را در VR، ضربه به ضربه می‌سازد.

آنها عمق و احساسات بسیار زیادی دارند. هر ضربه رنگی که او در آنجا بیرون می‌آورد هدفی دارد و این انسان‌ها به نظر می‌رسند که از درون به بیرون چرخیده‌اند.

روح من نمی تواند زمین را لمس کند اثر غول پیکر قو
روح من نمی تواند زمین را لمس کند اثر غول پیکر قو. (فوق العاده نادر)

دومینیک جی. (@0x دومینیک جی) هنرمند مفهومی آزاد.

من به تازگی این قطعه از او را پیدا کردم و سعی کردم آن را بخرم. آیا این مرد به مواد مخدر دست و پا می زند؟ آیا این می تواند مغز او باشد؟ آشفته اما زیبا. ترسناک اما باحال من عاشق شرکت در چنین سفر شگفت انگیزی هستم.

مجموعه دار برجسته

او توسط جوزی بلینی از سری Grails
او توسط جوزی بلینی از سری Grails. (شواهد و مدارک)

بلینی به عنوان یک OG و یک هنرمند محترم، نه تنها مجموعه داران قابل توجه زیادی دارد، بلکه آثار او توسط بسیاری از هنرمندان محترم دیگر نیز جمع آوری شده است.

ما خیلی داریم.من نمی خواهم مردم را فراموش کنم، بدون ترتیب خاصی استیو وند ۱ است. استیو مرد بزرگی است و یکی از اولین افرادی بود که آثار هنری من را شخصاً در یک کنفرانس دید و آن را ورق زد. او به من گفت که عاشق کاری است که من می سازم و می خواهد یکی از بزرگترین حامیان من در همه چیز باشد. بلینی می‌گوید این برای من دنیا معنا داشت.

از نو J1mmy و مایه دردسرJ1mmy یکی از تنها افرادی است که من تا به حال سفارش داده ام. من یکی از CryptoKitties او را کشیدم. به این ترتیب در کانال CryptoKitties با هم آشنا شدیم. پرانکسی در طول سال ها به یک دوست واقعاً خوب تبدیل شده است. او کاملاً شگفت انگیز و زیبا است که بدانیم.

انصافاً چیزهای بیشتری وجود دارد.خنده ام می گیرد که برخی از دوستانم که هنرمند کریپتو هستند کلکسیونر کارهای من هستند. مت کین و کدیاین یعنی خیلی به کار من علاقه دارند.

ارتباط دادن

توییتر: https://twitter.com/josiebellini
وب سایت: https://josie.io/
مجموعه‌های هنری پشت صحنه یوتیوب: https://www.youtube.com/@JosieBellini/playlists
وب سایت سایبر بروکر: https://www.cyberbrokers.com/نویسنده: Greg Oakford

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا