اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال و اوراق بهادار: تفسیری جدید از شتاب آزمایش هوی ایالات متحده


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لوئیس کوهن رهبری تیمی را بر عهده داشت که روی قوانین قضایی مربوط به هاوی تحقیق می کرد تا برنامه ای را برای تمایز بین معاملات اولیه و ثانویه پیشنهاد کند.

هنگامی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در جلسه استماع LBRY خود در ۳۰ ژانویه اعتراف کرد که فروش ثانویه سکه LBC یک مزرعه برنج فروش اوراق بهادار نیست، جامعه ارزهای دیجیتال پیروزی را در دادگاه جشن گرفت. جان دیتون، که نماینده ریپل در دادگاه در دعوای SEC علیه ریپل است، آنقدر هیجان زده بود که در آن شب ویدیویی برای کانال CryptoLawTV که در توییتر میزبانی شده بود تهیه کرد.

در این پرونده، دیتون، یکی از دوستان دادگاه، مکالمه ای را که در آن روز با قاضی انجام داده بود، بازگو کرد. من مقاله لوئیس کوهن را به او منتقل کردم.” به یاد آورد.

دیتون به مقاله ای از لوئیس کوهن، گریگوری استرانگ، فریمن لوین و سارا چن از شرکت حقوقی DLx که توسط کوهن موسس شد، با عنوان «روش های مرموز قانون اوراق بهادار: چرا دارایی های رمزنگاری قابل تعویض اوراق بهادار نیستند» اشاره می کند. دیتون وقتی در نوامبر ۲۰۲۲ در پرونده ریپل بایگانی شد، مقاله را در پرونده ریپل، که کوهن نیز در مورد آن مشاوره می داد، تحسین کرده بود.

وزوز زیادی در اطراف کاغذ وجود دارد. در ۱۳ دسامبر در شبکه تحقیقات علوم اجتماعی، یک مخزن پیش چاپ، منتشر شد. هنگامی که Cointelegraph در اواسط ژانویه با کوهن صحبت کرد، او گفت که این مقاله با ۳۵۳ بارگیری در حدود یک ماه بعد، بیشترین بارگیری را در دسته قانون اوراق بهادار در وب سایت داشته است. این تعداد در دو هفته آینده بیش از دو برابر شد. این مقاله همچنین در رسانه های اصلی و قانونی و همچنین پادکست های ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است.عنوان غیر معمول آن اشاره ای به عنوان جیمز جویس است اولیس.

مقاله کوهن به یکی از اصول جاودانه در مورد قانون ارزهای دیجیتال توجه دارد. اوراق بهادار نارنجی نیستند. این به آزمون هاوی اشاره دارد که توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال ۱۹۴۶ برای شناسایی اوراق بهادار ایجاد شد. این مقاله بررسی کاملی از آزمون هوی ارائه می‌کند و جایگزین‌هایی برای نحوه استفاده از آزمون در حال حاضر پیشنهاد می‌کند.

وقتی هاوی کوهن را ملاقات کرد

همه افراد دوست ندارند تست هاوی را برای ارزهای رمزنگاری شده اعمال کنند و بسیاری استدلال می کنند که این تست بیشتر برای پیگیری پرونده های تقلب مناسب است تا کمکی به ثبت نام. خود کوهن در پادکست ۳ فوریه با این موضع موافق بود. با این وجود، نویسندگان این مقاله با استفاده از آزمون هاوی (ناشی از حادثه باغ پرتقال) برای ارزهای رمزنگاری شده مخالفتی ندارند.

یک خلاصه کوتاه نمی تواند گستردگی تحلیل مقاله را به تصویر بکشد. نویسندگان خط‌مشی‌های SEC و موارد مربوط به رمزنگاری، سوابق مرتبط، قوانین اوراق بهادار و فناوری بلاک چین را در بیش از ۱۰۰ صفحه و ضمیمه شرح می‌دهند. آنها ۲۶۶ تصمیم دادگاه فدرال استیناف و دیوان عالی (همه موارد مرتبطی که پیدا کردند) را بررسی کردند تا به نتایج خود برسند. آنها از عموم مردم دعوت می کنند تا موارد مرتبط دیگر را به لیست خود در LexHub GitHub اضافه کنند.

تست هوی شامل چهار عنصر است که اغلب به آنها شاخک می گویند. بر اساس این آزمون، اگر معامله ای (۱) سرمایه گذاری پول، (۲) سرمایه گذاری در یک تجارت مشترک، (۳) معامله ای با انتظار سود، یا (۴) معامله ای است که در نتیجه تلاش دیگران است. ، سپس معامله اوراق بهادار است. هر چهار شرط آزمون باید رعایت شود و آزمایش فقط به صورت ماسبق قابل اعمال است.

در یک مرور کلی بسیار ابتدایی، کوهن و همکارانش استدلال می‌کنند که «دارایی‌های رمزنگاری قابل تعویض» به استثنای نادر اوراق بهادار مهندسی شده، با تعریف اوراق بهادار مطابقت ندارند. این بینشی است که در ضرب المثل در مورد پرتقال ثبت شده است.

نویسندگان مقاله ادامه می دهند که دارایی های رمزنگاری ارائه شده در بازار اولیه می تواند اوراق بهادار Howey باشد. با این حال، آنها گفتند: «تا به امروز، Telegram، Kik و LBRY تنها موارد کاملاً حساب شده و مصمم در مورد فروش جذب سرمایه ارزهای دیجیتال هستند.

آنها به شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه سرویس پیام رسان تلگرام اشاره کردند که مدعی شد پیشنهاد اولیه سکه ۱.۷ میلیارد دلاری آن اوراق بهادار ثبت نشده ای بود که در سال ۲۰۲۰ به نفع SEC صادر شد. SEC همچنین برنده دعوی فروش اوراق بهادار ثبت نشده علیه LBRY در سال ۲۰۲۲ شد.

مربوط: عواقب LBRY: پیامدهای فرآیند نظارتی مداوم ارزهای دیجیتال

بزرگترین نوآوری این مقاله دیدگاه مبادله با دارایی های رمزنگاری شده در بازار ثانویه است. نویسندگان استدلال می‌کنند که تست Howie باید به تازگی برای فروش ارزهای دیجیتال در بازار ثانویه مانند Coinbase و Uniswap اعمال شود. نویسنده می نویسد:

«تنظیم‌کنندگان اوراق بهادار ایالات متحده تلاش کرده‌اند به تعدادی از مسائل ناشی از ظهور دارایی‌های رمزنگاری شده رسیدگی کنند. […] به طور کلی با اعمال آزمون هاوی برای معامله این دارایی ها. ولی، […] فراتر از رویه قضایی فعلی، رگولاتورها پیشنهاد کرده‌اند که اکثر دارایی‌های رمزنگاری قابل تعویض، خود «اوراق بهادار» هستند و به قانون‌گذاران صلاحیت تقریباً تمام فعالیت‌های انجام شده با این دارایی‌ها را در یک موقعیت ارائه می‌دهند. ”

نویسندگان استدلال می کنند که دارایی های رمزنگاری شده، در بیشتر موارد، با تعریف هاوی در بازار ثانویه مطابقت ندارند. صرف مالکیت یک دارایی، “رابطه حقوقی بین دارنده توکن و نهادی که قرارداد هوشمند را ایجاد کرده است یا از طریق فروش توکن از طرف های دیگر وجوه جمع آوری کرده است” ایجاد نمی کند. بنابراین، تراکنش‌های ثانویه شاخک‌های ثانویه هوی را که نیاز به شخص ثالث دارند، برآورده نمی‌کنند.

بر اساس مطالعه جامع تصمیمات مربوط به هاوی، نویسندگان به این نتیجه رسیدند:

از آنجایی که تراکنش‌های قرارداد سرمایه‌گذاری به طور کلی وجود ندارد، هیچ مبنای فعلی در قانون «قرارداد سرمایه‌گذاری» برای طبقه‌بندی اکثر دارایی‌های رمزنگاری قابل تعویض به عنوان «اوراق بهادار» در صورت انتقال در یک تراکنش ثانویه وجود ندارد. ”

معنیش چیه

تأثیر استدلال این مقاله جدا کردن انتشار توکن از تجارت در بازار ثانویه است. این مقاله بیان می‌کند که ایجاد توکن ممکن است یک معامله اوراق بهادار باشد، اما معاملات بعدی لزوماً معاملات اوراق بهادار نیستند.

شان کوفلین، مدیر شرکت حقوقی Bressler، Amery & Ross، به Cointelegraph گفت: [Cohen’s] مالکیت این واقعیت است که آن صادر شده است [of tokens] قرار است تنظیم شود و او سعی می کند نحوه دریافت آن را پیشنهاد دهد [a token] تجارت به صورت غیرقانونی ”

کریستوفر وان، همکار کوفلین، در مورد بخش «غیر صادقانه» مقاله، احتیاط داشت.

او گفت: “این واقعیت را نادیده می گیرد که هر کسی که تا به حال ارزهای دیجیتال معامله کرده است می داند این است که این استخرهای نقدینگی و این صرافی های غیرمتمرکز صادرکنندگان رمزی نیستند که آنها را تسهیل کنند. مگر اینکه شما این کار را نکنید، این اتفاق نخواهد افتاد.”

با این وجود، وو مقاله را تحسین کرد و گفت: “این چیزی است که رمزنگاری در مورد آن است و امیدوارم آخرین مقاله باشد.”

جان مونتاگو، وکیل حقوقی مونتاگو که بر دارایی های دیجیتال متمرکز است، به کوین تلگراف گفت که مسائل مربوط به حضانت می تواند بحث های کوهن را پیچیده کند.

مونتاگو با اذعان به کیفیت بالای بورسیه پایان نامه، گفت:

«شاید مهم‌ترین تفکر این صنعت در مورد قانون اوراق بهادار باشد […] مطمئناً نه از زمان پیشنهاد بندر امن هیستر پیرس.”

در نسخه نهایی این پیشنهاد، کمیسر SEC، پیرس، گفت که توسعه دهندگان شبکه یک معافیت سه ساله از مقررات ثبت قانون اوراق بهادار فدرال دریافت خواهند کرد تا “سهولت مشارکت و توسعه آنها در شبکه های کاربردی یا غیر متمرکز” پیشنهاد شده باشد.

اخیر: ارزهای رمزپایه و توهم زا: شفاف سازی نظارتی می تواند به رشد صنعت کمک کند

کوهن به کوین تلگراف گفت: «یکی از چیزهایی که در مورد دنیای ارزهای دیجیتال دوست دارم این است که خصمانه است. او گفت که امیدوار است با این روزنامه “نقطه بحث” را بالا ببرد. اما نوعی بدبینی وجود داشت.

شما یک رمان‌نویس هستید. یک توسعه‌دهنده شبکه متوجه شد که قانون به بهترین شکل ویژگی‌های ارزهای دیجیتال را توصیف می‌کند. نظر داد در توییتر.

یکی از مدیران خدمات مالی به LinkedIn گفت که “نظر حقوقی محتاطانه به ندرت بر نظر SEC یا یک اقدام اجرایی تأثیر می گذارد.”نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا