اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال و روانگردان: وضوح نظارتی می تواند به رشد صنعت کمک کند

با وجود راه طولانی برای قانونی شدن فدرال، مخالفت با داروهای روانگردان در سطح ایالت و در کاپیتول هیل رو به کاهش است.

امسال، سرمایه گذاران چشم به راه افزایش شرکت های بیوتکنولوژی روانگردان هستند. به خصوص از آنجایی که این ترکیب زمانی بحث برانگیز دوباره در کانون توجه قرار گرفته است و مزایای آن برای سلامت روان را ترویج می کند و قانونگذاران را در سراسر حزب در کنگره متحد می کند.

آینده این دسته می‌تواند در سال ۲۰۲۳ مزایای قانونی قابل توجهی داشته باشد، اما کنترل‌ها و توازن‌های ایجاد شده در دولت آمریکا مانع از آن می‌شود که به تنهایی سیاست‌های دارویی را شکل دهد، حتی اگر کنگره موافقت کند.

در ماه مه ۲۰۲۲، کوری بوکر، سناتور نیوجرسی و برایان شاتز، سناتور دموکرات هاوایی، نامه ای به مؤسسه ملی بهداشت و سازمان غذا و دارو (FDA) نوشتند و از آنها درخواست کردند که استفاده درمانی از مواد توهم زا را مطالعه کنند. تا پایان تابستان، مت گیتس از فلوریدا و دن کرنشاو از تگزاس، نمایندگان جمهوری‌خواه کنگره نیز قول حمایت خود را از تحقیقات روانگردان داده بودند.

در سال ۲۰۱۲، FDA قبلاً یک “تعیین درمان پیشرفت” (BTD) ایجاد کرده بود که به محققان اجازه می داد آزمایشات داروهای غیرقانونی را که مشکوک به ارائه مزایای پزشکی ناشناخته هستند، کنترل کنند. MDMA اولین نام BTD خود را در سال ۲۰۱۷ و نامگذاری psilocybin در سال ۲۰۱۸ دریافت کرد. اکنون اورگان به روان درمانگران اجازه می دهد تا بیماران را با سیلوسایبین درمان کنند.

در حالی که قانونگذاران در هر دو طرف بحث روانگردان در سطح فدرال دارند، آنها از قدرت خود برای تأمین بودجه برای تحقیقات استفاده می کنند.

روانگردان مجلس

با این حال، آن را به “عصر دلو” تقدیم نکنید. جدای از مزایای بالقوه درمانی، این حمایت از جانبازان است که همکاری در مورد این داروها را تسهیل می کند.

در ژوئیه ۲۰۲۲، نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز به قانون مجوز دفاع در سال ۲۰۲۳ رأی داد، که وزارت دفاع را ملزم می کند سیلوسایبین و MDMA را در کنار شاهدانه به عنوان جایگزینی برای مبارزه با افراد مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه مطالعه کند. (NDAA) اصلاحیه ای را پیشنهاد کرد. . تنها در سال ۲۰۲۲ حداقل ۶۰۰۰ نفر جان خود را از دست دادند.

اوکاسیو کورتز اصلاحیه ای را به کنگره ارائه می کند. منبع: C-SPAN

کهنه سرباز نیروی دریایی و نماینده کنگره، دن کرنشاو، تقریباً همان اصلاحیه را برای NDAA پیشنهاد کرد و در عوض بر روی مواد توهم زا ایبوگائین و ۵-MeO-DMT تمرکز کرد. اوکاسیو کورتز به بلومبرگ گفت: «من استدلال می کنم که از برخی جهات آنها مانند اصلاحیه های مشترک هستند.

کرنشاو قبلاً در مورد تحقیقات MDMA در یک میزگرد اوت ۲۰۲۱ با ریک دابلین، مدیر اجرایی انجمن چند رشته ای مطالعات روانگردان (MAPS) بحث کرده بود و جان لوبکی، جانبازی که از درمان MDMA بهره برده بود، حمایت خود را از

MAPS اولین شرکت دارویی است که BTD را برای MDMA تضمین می کند، صندوق آناناس غنی از بیت کوین (BTC) 5 میلیون دلار به اضافه ۴ میلیون دلار دیگر برای حمایت از فشار ۲۶ میلیون دلاری MAPS کمک می کند. در همین حال، کرنشاو به لایحه روانگردان پیشنهادی اوکاسیو کورتز، چهار روز پس از حضور در پنل در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱، رای منفی داد.

هنگامی که کرنشاو و اوکاسیو-کورتز در تابستان گذشته برای اصلاحیه مشترک نیروهای خود را ملحق کردند، هر دو اصلاحیه مدت کوتاهی پس از ارائه با رأی گیری به تصویب رسیدند. لوبکی گفت: [Ocasio-Cortez] کرنشاو موافق است، مقابله با آن سخت است.» NDAA از مجلس عبور کرده و در مرحله بحث در سنا است.

اخیراً: استراتژی‌های مالیاتی به سرمایه‌گذاران رمزارز اجازه می‌دهند تا ضررهای خود را جبران کنند

مت گیتس، نماینده مجلس نمایندگان، که در آن زمان در کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان خدمت می کرد، اصلاحیه NDAA مشابه اصلاحیه اوکاسیو کورتز را نیز ارائه کرد، اما بی سر و صدا رد شد.

در نوامبر ۲۰۲۲، لو کورئا، نماینده کالیفرنیا و جک برگمن، نماینده میشیگان، با تشکیل گروه درمان بالینی پیشرو روانگردان کنگره (PACT) هزینه ورودی را افزایش دادند. کوریا به کوین تلگراف گفت: PACT یک اتاق فکر غیرحزبی است که بررسی خواهد کرد که چگونه به عنوان کنگره می توانیم از تحقیقات بیشتر در مورد کاربردهای بالینی حمایت کنیم. PACT از جرم زدایی حمایت نمی کند.

کوریا به یاد می آورد: «در حالی که در ساکرامنتو بودم، با کهنه سربازانی ملاقات کردم که در ازای تجویز مواد افیونی برای درمان زخم های میدان جنگ مرئی و نامرئی، به دنبال دسترسی به حشیش بودند.

در حین کار بر روی شاهدانه، با پیشرفت تحقیقات، افکار عمومی را به طرز چشمگیری تغییر می‌دادیم. این یک قدم طبیعی به نظر می‌رسد.

در همان ماه، سناتورهای بوکر و رند پاول یک روش درمانی پیشرفت را معرفی کردند که قانون مواد کنترل شده نیکسون را برای اولین بار از زمان تصویب آن در سال ۱۹۷۰ اصلاح می کرد و داروهای فعلی و آینده را که توسط FDA نگهداری می شد، مجدداً طبقه بندی می کرد. از اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) خواستند تا برای پیشرفت درمانی از برنامه اول تا برنامه دوم تعیین شده است.

پل به کوین تلگراف گفت: این اقدام به منظور ساده‌سازی فرآیند ثبت درمان‌های نوآورانه است که در حال حاضر به دلیل طبقه‌بندی‌های قدیمی دارویی محدود شده‌اند. – وضعیت تهدیدآمیز ”

رهبر پزشکی

دکتر راشل یهودا، بیش از ۳۵ سال به عنوان محقق در مرکز پزشکی جیمز جی پیترز VA مرتبط با کوه سینا، اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) را مطالعه کرده است. از سال ۲۰۱۹، او در حال تحقیق در مورد پتانسیل روانگردان ها برای درمان جانبازانی است که از این عارضه رنج می برند، حتی اگر MDMA و سیلوسایبین همچنان مواد جدول I هستند. من با Doblin in Man – مدت کوتاهی پس از تایید FDA MDMA در BTD، ملاقات کردم. سایر شرکت های داروسازی، از جمله Compass Pathways و Usona Institute با حمایت پیتر تیل، از آن زمان BTD دریافت کرده اند.

“وقتی برای اولین بار شنیدم چه چیزی مرا شگفت زده کرد [psychedelic] این درمان نه تنها روانگردان بود، بلکه کمی نفس نفس زدم، بلکه ادعاهایی مبنی بر تفاوت چشمگیر فقط در یک جلسه وجود داشت.

من می شنوم که بسیاری از مردم وعده بهبودی سریع از PTSD را می دهند.

اما دابلین از یهودا دعوت کرد تا در یک دوره آموزشی یک هفته ای در اسرائیل شرکت کند، جایی که پزشکان در مورد پیشرفت درمان MDMA بحث و گفتگو کردند. او ادامه داد: «مردم روی پرده واقعاً من را به یاد کهنه سربازان VA می‌اندازند. شبیه آنها بودند مثل خودشان حرف می زدند. آنها مشکلات مشابهی داشتند – به خصوص آسیب اخلاقی و چیزهای زیادی که درمان PTSD را بسیار دشوار می کند. ”

درمانگران مارسلا اوتالورا و بروس پولتر درمان القایی را با MDMA بازسازی و نشان می دهند. منبع: NPR

وزارت امور کهنه سربازان (VA) پروتکلی برای اطمینان از ایمنی همه افراد درگیر و اجرای چنین درمان هایی نداشت. کار زیادی طول کشید، اما یهودا از تخصص و موقعیت خود برای توسعه پروتکل استفاده کرد. در حال حاضر، او در حال انجام مطالعه ای است که بر روی ۶۰ جانباز MDMA در سه جلسه درمانی هدایت شده ۸ ساعته، با مراقبت های قبل و بعد از آن، انجام می دهد.

منتقدان بیشتر

راس النهورن و دیمیتری موگیانیس، دو متخصصی که از بنیانگذاران عقب نشینی روانگردان Cardera بودند، اخیراً اعلام کردند که گروه های محافظه کار سنتی مانند بنیاد Thiel و Mercer نیز روی روانگردان ها سرمایه گذاری کرده اند و از تحقیقات خود حمایت دو حزبی ارائه می دهند. اشاره کردند که این در حال تقویت است.

النهورن و موگیانیس می نویسند: «برخی از محققان رویای یافتن مبنای علمی برای این فرضیه را دارند که روانگردان ها ممکن است به پایان دادن به درگیری های سیاسی کمک کنند. اکو فاشیسم، یا همچنین می تواند گشودگی به فرقه های بشقاب پرنده باشد.

متخصصان اخلاق زیستی، آرتور کاپلان و کنت موک، این سوال را مطرح کردند که آیا درمان‌های نوآورانه می‌تواند تأخیر در تحقیقات درمانی پیشرو را حل کند و آیا FDA و DEA به طور مشترک برنامه‌های مصرف مواد را مدیریت می‌کنند یا خیر.

این دو نفر پرسیدند: “آیا FDA خودش می تواند وظایف نظارتی را انجام دهد تا ببیند چگونه از داروهای تحقیقاتی جدول I در آزمایشات بالینی استفاده می شود و دسترسی کنترل می شود؟ آیا باید یک بررسی سطح دوم ارائه دهیم، همانطور که در جدول I برای داروهای روانگردان استاندارد بود؟” “ما فکر می کنیم که مورد اول ممکن است.”

النهورن و موگیانیس ادامه دادند: «تنها راه‌حل بلندمدت رسیدگی مستقیم و رفع پیچیدگی‌های نظارتی است که هزینه‌ها را بالا می‌برد و دسترسی به درمان‌های بالقوه مفید را به تأخیر می‌اندازد».

شایان ذکر است که روانگردان ها به تنهایی نمی توانند افسردگی، اضطراب و آسیب را از بین ببرند. این به این دلیل است که داروها به طور مستقیم به علل این شرایط نمی پردازند.

مرکز علوم روانگردان در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی گفت که اگرچه ایالت‌های بیشتری روان‌گردان‌ها را قانونی می‌کنند، این داروها «در دولت فدرال غیرقانونی باقی می‌مانند، بنابراین تأثیر قانون جدید ایالتی احتمالاً مهم‌تر خواهد بود اگر دولت فدرال عمل کند. همه چیز به این بستگی دارد که آیا ما از پیگرد قانونی این پرونده امتناع می کنیم یا خیر. این مواد بومیان آمریکایی کومانچی برزیل و رهبران مذهبی یک نبرد مداوم علیه سنا برای معافیت قانونی از استفاده از داروهای روانگردان تحت پذیرش مذهبی برای بیش از یک قرن رهبری کرده اند.

وضوح مقررات برای بازار خوب است

با قوانین بیشتر و توجه بیشتر قانونگذاران و کارشناسان مختلف، روانگردان ها می توانند به روشن شدن مقررات و گسترش بیشتر بازار کمک کنند.

سهام روانگردان به دلیل افزایش علاقه، بودجه و پذیرش اجتماعی از سال ۲۰۱۸ با نوسانات افزایش یافته است. انتظار می رود که این بخش به طور کلی با نرخ رشد سالانه مرکب ۱۱.۵ درصد بین سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۶ رشد کند و تا سال ۲۰۲۸ به بیش از ۶.۴ میلیارد دلار برسد، اما این هیاهو در ژانویه ۲۰۲۱ به اوج خود خواهد رسید. به نظر می رسد که به پایین ترین حد غیرمنتظره رسیده است. آوریل ۲۰۲۲.

در این راستا، قوس روانگردان توصیف شده از منظر مالی، نوسانات تاریخی بازارهای ارزهای دیجیتال را منعکس می‌کند، به ویژه به عنوان پاسخی به کنترل‌های قانونی ناسازگار بر اساس مقررات دهه‌های گذشته بخش‌های مربوطه. کاهش ذخایر روانگردان مربوط به پیش بینی زمان پایان انتظار است. Crypto از ابتدا کار کرده است.

با این حال، بسیاری در صنعت ارزهای دیجیتال استدلال می‌کنند که این قانون به رشد آنها کمک می‌کند و سال ۲۰۲۳ سالی خواهد بود که شرکت‌ها در نهایت قوانین اساسی را از قانون‌گذاران دریافت می‌کنند.

اخیر: وضعیت فعلی: خدمات دامنه غیرمتمرکز منعکس کننده پیشرفت های صنعت

اما سرنوشت روانگردان ها در کل چیزی بیش از یک ابزار سیاسی یا سودآور است. دسترسی به قدرت های شفابخش آنها بر موقعیت های واقعی افراد تأثیر می گذارد.

یهودا گفت: «بسیاری از مسائل بهداشت عمومی بسیار بحث برانگیز یا قطبی هستند. “چگونه ما نیاز جانبازان را برای بهبودی پس از خدمت به کشورمان ارج می نهیم، چیزی است که همه ما می توانیم از آن حمایت کنیم. زیرا افراد زیادی هستند که می توانند این کار را انجام دهند، افراد زیادی با آسیب روانی و مشکلات سلامت روانی.”

او در پایان گفت: فقط یک دقیقه. برای طولانی‌تر کردن آن لحظه، ما می‌خواهیم راهی داشته باشیم که واقعاً کار دقیقی انجام دهد. اگر این درمان‌ها نصف آن چیزی که ما فکر می‌کنیم خوب باشند، این داروی چاشنی است.» و این یک پیشرفت بزرگ برای مراقبت‌های پزشکی در جامعه ی ما.”

نویسنده: Vittoria Benzine

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا