🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی‌های دیجیتالی مایک نووگراتز باعث افزایش فعالیت در حوزه رمزنگاری و هوش مصنوعی خواهد شد.

فهرست

  • سایر پیش بینی های مهم
  • نووگراتز به صعود خود ادامه می دهد

گلکسی دیجیتال، به رهبری مایک نووگراتز، پادشاه ارزهای دیجیتال حدس بزن افزایش قابل توجه فعالیت در بخش های رمزنگاری و هوش مصنوعی.

این شرکت انتظار دارد که پذیرش پروتکل و سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز افزایش یابد که عمدتاً ناشی از افزایش تقاضا برای پردازنده‌های گرافیکی است.

این پردازنده‌های گرافیکی برای آموزش و اجرای مدل‌های هوش مصنوعی ضروری هستند. حتی معتبرترین ارائه دهندگان محاسبات اکنون شروع به ارائه سرورهای اختصاصی برای ابزارهای مرتبط با هوش مصنوعی کرده اند.

سایر پیش بینی های مهم

تحلیلگران گلکسی دیجیتال همچنین پیش بینی های مهم دیگری را برای دنیای ارزهای دیجیتال انجام دادند. انتظار می‌رود ETF‌های بیت‌کوین در ایالات متحده جریان‌های ورودی قابل توجهی را جذب کنند، نحوه عملکرد بازارهای بیت‌کوین را تغییر دهند و بر مدیران دارایی، کارگزاران و صرافی‌های ارز دیجیتال و مالی سنتی تأثیر بگذارند.

انتظار می‌رود رویداد نصف‌سازی بیت‌کوین آینده چالش‌هایی را برای ماینرها ایجاد کند و به طور بالقوه منجر به ادغام شود. با این حال، این همزمان با تسهیل کمی توسط بانک‌های مرکزی جهانی است و روایتی قوی برای بیت‌کوین ارائه می‌کند.

سفر اتریوم به سمت ماژولار بودن با گنجاندن فناوری هایی مانند ارتقاء و ذخیره مجدد که از راه حل های لایه ۲ پشتیبانی می کنند ادامه خواهد یافت.

با این حال، اتریوم با رقابت سختی از بلاک چین های جایگزین مانند سولانا و بیت کوین روبرو خواهد شد که به طور بالقوه می تواند به عنوان یک پلتفرم جذابیت جدیدی کسب کند.

علیرغم رشد مالی غیرمتمرکز (DeFi)، انتظار نمی رود که در سال ۲۰۲۴ مالی سنتی را به چالش بکشد. با این حال، نوآوری ها در DeFi به تکامل محیط های زنجیره ای کمک می کند. حتی اگر رشد دارایی‌های زنجیره‌ای در دنیای واقعی متوقف شود، تمرکز بر توکن‌سازی همچنان یک روند کلیدی است.

انتظار می‌رود استیبل‌کوین‌ها، به‌ویژه آنهایی که خارج از ایالات متحده هستند، شاهد افزایش عرضه و استفاده باشند که ناشی از احیای بازار ارزهای دیجیتال است.

نووگراتز به صعود خود ادامه می دهد

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Novogratz در مورد بیت کوین در سال ۲۰۲۴ صعودی است. برخلاف برخی از کارشناسان نزولی، او پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین بالاتر معامله خواهد شد.

این غول رمزارز معتقد است که سرمایه‌گذاران احتمالاً در سایر ETFهای بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند و دارایی‌های خود را در Grayscale Bitcoin Trust می‌فروشند و BTCO یک گزینه ترجیحی است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا