🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto Aid Israel 185,000 دلار در ۱۰ روز جمع آوری کرد و به چهار سازمان کمک کرد

این سازمان مجموعه ای از اعضای جامعه وب ۳ اسرائیل و شرکت های بین المللی است که برای کاهش رنج در جنوب اسرائیل کار می کنند.

در کمتر از دو هفته از زمان ایجاد خود، گروه Crypto Aid Israel بیش از ۱۸۵۰۰۰ دلار جمع آوری کرده و کمک های خود را بین چندین سازمان بشردوستانه توزیع کرده است.

این سازمان تاکنون دو توزیع کمک انجام داده است که تقریباً ۵۰,۰۰۰ دلار (۲۰۰,۰۰۰ NIS) پرداخت کرده است. سازمان‌های غیردولتی که از تلاش‌های آن سود می‌برند، بنیاد ارتقای شهروندان شورای منطقه‌ای اشکول است که وسایل حمل‌ونقل و سرپناه را برای مردم ساکن در حومه غزه فراهم می‌کند.

زکا برای خرید تجهیزات پزشکی و تجهیزات حفاظتی برای کارگران خط مقدم بودجه دریافت کرد.

مطالب مرتبط: کمک های مالی ارزهای دیجیتال در ۱۰ سال از ۱۰ میلیارد دلار گذشت: Giving Block

Lev Echad از Or Hanegeb Vehagalil، که به طور معمول با جوانان در معرض خطر کار می کند، گفت که ساکنان مناطق هم مرز با غزه که انتخاب کرده اند در این منطقه بمانند تا حفاظت و حمایت کنند، بودجه ای برای غذا، محصولات بهداشتی و لباس دریافت کردند.

Ratet در حال تامین مالی یک عملیات در مقیاس بزرگ برای تهیه مواد غذایی و محصولات بهداشتی برای افرادی از جنوب اسرائیل است که به آنجا مانده یا مهاجرت کرده اند. ایال گولا، مشاور ارزهای دیجیتال و ابتکارات دیجیتال در حال ظهور در Ratet، گفت:

اگرچه کانال رمزنگاری در ابتدا متوسط، قابل توجه، سریع و نوآورانه بوده است و به مشارکت‌کنندگان جدید اجازه می‌دهد به اکوسیستم جهانی ما بپیوندند و در چنین زمان حساسی از اسرائیل حمایت کنند. من معتقدم که چنین خواهد شد.

کمک های مالی به Crypto Aid Israel را می توان از طریق وب سایت به کیف پول چند امضایی انجام داد. این سازمان به مردم هشدار می دهد که در هنگام اهدای پول مراقب باشند زیرا حملات فیشینگ رخ می دهد.

ابتکار Crypto Aid Israel توسط جامعه Web3 اسرائیل رهبری شد و شرکت‌ها نیز پشتیبانی می‌کردند. شرکت جهانی حسابداری KPMG از تامین مالی و توزیع حمایت کرد. شرکت هایی مانند Zengo، Fuse، Wonderland و Psagot Equity نیز در این تلاش سهیم هستند.

برخی از حامیان Crypto Aid Israel. منبع: cryptoaidisrael.com

تلاش‌های جدیدی برای جلوگیری از استفاده از ارزهای دیجیتال برای تروریسم صورت می‌گیرد. بایننس کیف پول های مرتبط با حماس را مسدود کرده است. شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده قوانینی را پیشنهاد کرده است که اپراتورهای رمزنگاری در غزه را که با حماس مرتبط هستند تحریم می کند و ترکیب کریپتو را به عنوان منطقه ای با “نگرانی عمده پولشویی” معرفی می کند. در ۱۷ اکتبر، بیش از ۱۰۰ عضو کنگره ایالات متحده نامه ای به وزارت خزانه داری ارسال کردند که در آن استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در تامین مالی تروریسم را زیر سوال بردند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در حال تشدید سرکوب جرایم مرتبط با رمزنگاری هستند


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا