🚨 اخبار ارز دیجیتال

حامیان ارزهای دیجیتال در حال بررسی رقابت برای رئیس بعدی مجلس نمایندگان ایالات متحده هستند.

قانونگذاران قرار است در ۱۱ اکتبر به مجلس بازگردند تا در مورد جایگزینی کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان که یک هفته است جای خالی او خالی است، رأی گیری کنند.

در زمان انتشار، نیمی از قوه مقننه دولت فدرال ایالات متحده به دلیل رأی به اخراج کوین مک کارتی، رئیس مجلس وقت، تقریباً فلج شده بودند.

قانونگذاران ایالات متحده در ۳ اکتبر به خالی ماندن سمت رئیس مجلس رای دادند و این اولین بار در تاریخ ایالات متحده بود که یک سازمان دولتی بدون رهبری است. قانونگذاران قرار است در ۱۱ اکتبر به کنگره بازگردند تا در مورد یک رئیس جدید رای دهند، گزارش ها حاکی از آن است که جمهوری خواهان جیم جردن و استیو اسکالیز نامزدهای احتمالی هستند.

در غیاب مک کارتی، پاتریک مک‌هنری، عضو کنگره دوستدار رمزنگاری، به عنوان رئیس موقت خدمت می‌کند، اما انتظار نمی‌رود که نامزدی برای این شغل باشد. دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا از اردن که بارها درباره نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ دروغ گفته است، حمایت کرد. اسکالیس، که ظاهراً خود را شبیه دیوید دوک، برتری طلب سفیدپوست توصیف کرده و «هیچ» دارد، ممکن است از سوی بسیاری از حزب جمهوری خواه نیز حمایت شود.

“[The Speaker’s race] تقریباً در هر جبهه قانونگذاری مجلس را فلج می کند. ” گفت ران هاموند، مدیر روابط دولتی در انجمن بلاک چین، در ۱۰ اکتبر X Thread صحبت کرد. “اگر یک هفته دیگر ادامه یابد، ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد، از جمله سخنرانان بالقوه جدید. اما وقتی صحبت از ارزهای دیجیتال به میان می‌آید، مک‌هنری همچنان فردی است که باید تماشا کنید. من از شما می‌خواهم رای دهید.”

هاموند گفت که محاکمه جنایی سام بنکمن فرید و جنگ بین اسرائیل و حماس، و همچنین عدم اطمینان پیرامون رئیس مجلس، “ممکن است باعث شود که پول کاغذی مانند استیبل کوین ها تا نوامبر یا دسامبر به تعویق بیفتد.” به وقوع پیوستن.”

“این رویدادهای مهم همچنین پیامدهایی برای چرخه انتخابات ۲۰۲۴ دارند. در سال انتخابات ریاست جمهوری، تصویب قانون معنادار در کنگره دشوار است زیرا همه بر پیروزی متمرکز هستند.”

جی کیم، مدیر سیاست جهانی شورای نوآوری ارزهای دیجیتال، به کوین تلگراف گفت که ارزهای رمزنگاری شده “به اولویت” کنگره تبدیل شده اند. کیم گفت، لوایحی مانند قانون نوآوری و فناوری مالی قرن بیست و یکم و قانون شفافیت پرداخت استیبل کوین “احتمالاً تا انتخاب یک سخنران جدید به تعویق خواهد افتاد.”

مربوط: صورتحساب کریپتو ممکن است به تعویق بیفتد زیرا بسیاری برای تعطیلی دولت ایالات متحده آماده می شوند

مشخص نیست قانونگذاران جمهوری خواه چگونه قصد دارند از تکرار اتفاقاتی که منجر به انتخاب مک کارتی به عنوان رئیس مجلس در ژانویه شد جلوگیری کنند. ۱۵ رای طول کشید تا مجلس نمایندگان کالیفرنیا رسماً غلتک را گرفت و در این مدت همه لوایح متوقف شد.

نه جردن و نه اسکالیس در مورد مواضع طرفدار یا ضد ارزهای دیجیتال خود صریح نبوده اند. یک لایحه متمرکز بر ارزهای دیجیتال که توسط کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در ماه ژوئیه تصویب شد، می‌تواند در کنگره بعدی به رای گیری در مجلس نمایندگان راه یابد، اما تاخیر در تصمیم رئیس مجلس به ۱۱ منجر شد که می‌تواند به دلیل تاخیر در پاسخگویی به دولت احتمالی با مشکل مواجه شود. تعطیلی در سپتامبر .

مجله: نظر: حداکثر گرایی رمزارز جمهوری خواه تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزارز» دموکرات است.


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا