🚨 اخبار ارز دیجیتال

پذیرش ارزهای دیجیتال در حال رونق است، اما نه در ایالات متحده و اروپا – سازندگان بیت کوین ۲۰۲۳


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در کنفرانس سازندگان بیت کوین، دانیل فاگ از آزمایشگاه های IOV و Rootstock با کوین تلگراف در مورد اینکه چگونه بازارهای نوظهور آینده فضای کریپتو را شکل می دهند صحبت کرد.

پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال در حال حاضر در سراسر جهان اتفاق می افتد، اما نه در ایالات متحده یا اروپا، و نه بیت کوین به عنوان یک دارایی کار با جریان اصلی پذیرش. به گفته دنیل فاگ از پلتفرم قراردادهای هوشمند Rootstock، در عوض، پذیرش در بازارهای نوظهور، جایی که ارزهای دیجیتال راه حل هایی برای مشکلات روزمره مردم ارائه می دهند، به رشد خود ادامه می دهد.

فاگ در مصاحبه ای با جو تالار کوین تلگراف در کنفرانس سازندگان بیت کوین در میامی، در مورد عمل گرایی بیت کوین، پذیرش جهانی و اینکه چگونه کشورهای نوظهور آینده فضای ارزهای دیجیتال را شکل می دهند، بحث کرد. ما در مورد چگونگی ساخت آن صحبت کردیم.

جو هال و دنیل فاگ در کنفرانس سازندگان بیت کوین ۲۰۲۳ شرکت کردند

به گفته فاگ، بازارهای نوظهور به یک دلیل بزرگ در پذیرش ارزهای دیجیتال پیشرو هستند: کشورهایی با چالش های کلان اقتصادی قابل توجه. به نظر او، اولین تجربه‌های معنادار بانکداری دیجیتال بسیاری از مردم در سال‌های آینده روی ریل‌های ارزهای دیجیتال در بازارهای نوظهور اتفاق خواهد افتاد.

«مردم در خیابان ها نیاز فوری به دریافت دلار آمریکا برای محافظت از درآمد خود و گرفتن وام دارند. […] ما شاهد این تغییرات اساسی هستیم. برای من، آنچه می‌خواهم ارزهای دیجیتال تبدیل شوند این است که در حال حاضر در ترکیه، کلمبیا، نیجریه و آرژانتین وجود دارند. در حال حاضر در ایالات متحده یا بریتانیا وجود ندارد. ”

فاگ معتقد است فضای کریپتو از طریق دو مورد عمده استفاده از کریپتو در حال تکامل است. یکی حول محور راه حل های مالی غیرمتمرکز برای کسانی است که به دنبال بازدهی عظیم و فرصت های سرمایه گذاری جایگزین هستند. مورد استفاده دیگر شامل افرادی است که برای پس‌انداز و پرداخت‌های روزانه در اقتصادی که با تورم، کاهش ارزش پول و سایر مسائل ارزی سروکار دارد، استیبل کوین‌های ثابت با دلار آمریکا دریافت می‌کنند.

“من فکر می کنم نوعی نقطه عطف در آنچه که DeFi قرار است باشد وجود دارد – DeFi آینده نگر – و این همان چیزی است که من فکر می کنم استفاده از ایالات متحده و اروپا خواهد بود.” […]و DeFi هر روز، آن را هر روز در بازارهای نوظهور خواهید دید. ”

فاگ گفت که بازارهای نوظهور “فرصت های مقیاس” را برای تامین مالی خرده فروشی ارائه می دهند و توسعه محصولات DeFi برای این مناطق یک استراتژی کلیدی برای Rootstock و شرکت خواهرش IOV Labs است. من اضافه کردم که وجود دارد. آقای فاگ با صحبت در مورد عملگرایی بیت کوین، تأکید کرد که در حالی که بیت کوین یک نوآوری قابل توجه است، بیت کوین به تنهایی کافی نیست. فاگ گفت که فضای کریپتو هنوز مورد استفاده ثابتی برای میلیاردها کاربر ندارد و ممکن است سالها طول بکشد تا تحقق یابد.

“بسیاری از اوقات ما آنها را به عنوان پرداخت، پس انداز، وام گرفتن، وام دادن، تامین مالی خرده فروشی و غیره در نظر می گیریم. اما موارد استفاده دیگر نیز وجود دارد. و من فکر می کنم که داشتن دیدگاه محافظه کارانه از آنچه برای بیت کوین اتفاق می افتد به دنیا آسیب می رساند. اگر طبق معمول کار ما را متوقف کند.”

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا