اخبار ارز دیجیتال

Super Bowl LVII Crypto Ad Trading پس از سقوط FTX سقوط کرد: گزارش

در حالی که طبق گزارش‌ها، چندین معامله تجاری کریپتو در Super Bowl امسال وجود داشت که پس از سقوط FTX از بین رفت، حداقل یک پروژه NFT‌ها را توزیع می‌کند.

هوادارانی که در ۱۲ فوریه در Super Bowl LVII رویارویی کانزاس سیتی را با فیلادلفیا ایگلز تماشا می‌کنند، طبق گزارش‌ها، مانند سال ۲۰۲۲ مکان‌های تبلیغاتی برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال را نخواهند دید. من اینجا هستم.

طبق گزارش آسوشیتدپرس در ۶ فوریه، چهار معامله بالقوه با شرکت‌های رمزنگاری برای تبلیغات تجاری به ارزش حدود ۶ تا ۷ میلیون دلار در Super Bowl سال ۲۰۲۳ وجود داشت، اما قرارداد FTX در نوامبر اعلام شد. همه اینها پس از تشکیل پرونده ورشکستگی از بین رفت. ثبت شد. مارک ایوانز، معاون اجرایی فروش تبلیغات در فاکس اسپورت، گفت که در ۱۲ فوریه، زمانی که حدود ۱۰۰ میلیون نفر می‌توانند بازی فوتبال را تماشا کنند، «نمایندگی صفر» از سوی شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال وجود خواهد داشت.

شرکت هایی مانند FTX، eToro، Crypto.com و Coinbase تبلیغاتی را برای Super Bowl LVI 2022 منتشر کردند. در آگهی تبلیغاتی FTX که حدود ۹ ماه قبل از اعلام ورشکستگی فصل ۱۱ شرکت و سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق این شرکت به اتهام کلاهبرداری متهم شد، پخش شد، لری دیوید کمدین به مشتریان می گوید: ارز مجازی را از دست ندهید.

دیوید بعداً به یک دعوی حقوقی دسته جمعی پیوست و مدعی شد که یک صرافی ارز دیجیتال را بدون بررسی لازم برای سرمایه گذاران تبلیغ کرده است. سایر حامیان برجسته شرکت‌های ارزهای دیجیتال، مانند مت دیمون از Crypto.com و نائومی اوزاکا، ستاره تنیس FTX، با انتقاد کاربران نیز مواجه شده‌اند.

علی‌رغم گزارش AP، استارت‌آپ بازی Limit Break قصد دارد تا توکن‌های غیرقابل تعویض با مضمون اژدها (NFTs) را در ۶ فوریه در جریان Super Bowl LVII توزیع کند. به‌نظر می‌رسد به‌جای نمایش افراد مشهور، تبلیغات حاوی کدهای QR هستند که بینندگان می‌توانند آن‌ها را اسکن کنند.

مربوط: تام بردی و دیگر افراد مشهوری که در شکایت دسته جمعی علیه FTX نام برده شده اند

در پی سقوط بازار در سال ۲۰۲۲، بسیاری از مقامات جهانی تبلیغات ارزهای دیجیتال را هدف قرار دادند و شرکت هایی مانند FTX، Voyager Digital، BlockFi و Celsius Network اعلام ورشکستگی کردند. گزارش شده است که کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده تحقیقاتی را در مورد چندین شرکت ارزهای دیجیتال به دلیل “کلاهبرداری احتمالی مربوط به دارایی های دیجیتال” آغاز کرده است. در ژانویه، رئیس بانک مرکزی ایرلند گفت که از قانونی حمایت می کند که تبلیغات پروژه های ارزهای دیجیتال برای جوانان را ممنوع می کند. .

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا