اخبار ارز دیجیتال

Crunchbase از AllianceBlock برای تقویت برنامه های جدید DeFi استفاده می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Crunchbase با AllianceBlock همکاری کرده است تا داده های تجاری را برای کسب و کارها و توسعه دهندگان بلاک چین در دسترس تر کند.

ارائه دهنده راه حل های مالی غیرمتمرکز AllianceBlock با پلتفرم تحقیقاتی Crunchbase همکاری کرده است تا داده ها را در دسترس کاربران Data Tunnel قرار دهد.

این مشارکت داده‌های تجاری Crunchbase را برای کسب‌وکارهای بلاک چین و توسعه‌دهندگان برای ایجاد برنامه‌هایی مانند احتمال مدل‌های پیش‌فرض، پروفایل‌های جذب مشتری و نقشه‌های بازارهای دست‌نخورده در دسترس‌تر می‌کند.

محتوای Crunchbase شامل اطلاعات سرمایه‌گذاری و جمع‌آوری سرمایه، اعضای مؤسس و افراد رهبری، ادغام و اکتساب، اخبار و روندهای صنعت است.

تونل های داده معمولاً به عنوان یک پلتفرم هم برای مؤسسات سنتی و هم برای افرادی عمل می کنند که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد دارایی های خود به منابع اطلاعاتی متعدد متکی هستند. تونل داده به شما امکان می دهد اطلاعات را بدون واسطه به اشتراک بگذارید، کاوش کنید و ترکیب کنید. تونل داده AllianceBlock در اکتبر 2022 راه اندازی شد تا یک بازار باز برای داده های استاندارد ایجاد کند.

در سال 2021، AllianceBlock ادغام خود را با Avalanche، یک پروتکل رو به رشد “اینترنت مالی” اعلام کرد. با این ادغام، کاربران دسترسی مستقیم به پایانه سرمایه گذاری DeFi AllianceBlock، خدمات مالی همتا به همتا، قابلیت های توکن غیرقابل تعویض و راه حل های مشتری خود را در Avalanche خواهند داشت. این مشارکت همچنین شامل کار توسعه با Ava Labs، توسعه دهندگان Avalanche است.

مربوط: Crypto Biz: Mastercard شبکه را به USDC باز می کند، OKX کانادا را ترک می کند، بیت کوین افزایش می یابد

در همان سال، AllianceBlock این فناوری را با موجودیت فناوری بلاک چین Flare ترکیب کرد که هدف آن امکان دسترسی بلاک چین ها به داده های دنیای واقعی در اجرای قراردادهای هوشمند است. هر دو شرکت به دنبال بهبود بلاک چین با استفاده از فناوری یکدیگر بودند، از پل های زنجیره ای متقابل گرفته تا صرافی های غیرمتمرکز و شبکه های اوراکل.

مجله: Hodler’s Digest اوراق وثیقه SBF افشا شد، چارچوب رمزنگاری بریتانیا، اخبار سلسیوس: Hodler’s Digest، 29 ژانویه – 4 فوریهنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا