🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار مهم تلگرام به انجمن شیبا اینو ارسال شد، درباره چیست؟

تصویر روی جلد از stock.adobe.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

انجمن Shiba Inu یک هشدار فوری از ShibArmyScam Alerts دریافت کرده است، یک شعبه X که به حفاظت از جامعه Shiba Inu و کشف کلاهبرداری اختصاص دارد.

این اخطار بر افزایش کانال‌های تلگرامی جعلی است که ایردراپ‌ها، انتقال توکن‌ها و سایر پیشنهادات را تبلیغ می‌کنند که کاربران را ملزم می‌کند کیف پول خود را برای دریافت دارایی‌های رایگان پیوند دهند. هشدارهای ShibArmyScam بیان کردند که همه اینها کلاهبرداری هایی هستند که برای سرقت ارزهای دیجیتال از قربانیان ناآگاه طراحی شده اند.

هشدارهای ShibArmyScam تاکتیک‌های این بازیگران بد را برجسته می‌کند، که اغلب جعل کانال‌های رسمی قانونی برای تبلیغ وب‌سایت‌های جعلی با هدف سرقت وجوه کاربران هستند. روش عمل اغلب شامل ایجاد یک احساس کاذب فوریت است.

وب‌سایت‌های جعلی که توسط این بازیگران مخرب تبلیغ می‌شوند، با نمایش تایمرهای شمارش معکوس برای فریب دادن کاربران به درخواست سریع بدون تأیید مشروعیت، احساس فوریت را ایجاد می‌کنند.

مرتبط با

توسعه دهندگان Shiba Inu در یک جستجوی حماسی شروع می کنند، انجمن SHIB هیجان زده است

«هشدارهای کلاهبرداری Shibarmy» دو کلاهبرداری را در تلگرام گزارش داد، یکی جعل هویت شیب متاورس و دیگری جعل هویت شیباریوم. این کلاهبرداری‌ها در فریبکاری پیچیده هستند و از نام‌ها و مارک‌های مرتبط با اکوسیستم شیبا اینو برای فریب دادن صاحبان بی‌خبر استفاده می‌کنند.

از جامعه شیبا اینو خواستند مراقب باشند

در پاسخ به این تهدید فزاینده، از جامعه شیبا اینو خواسته می شود که هوشیار باشند.

مرتبط با

هشدار Shiba Inu: یک پیام مهم برای جامعه SHIB ارسال شد

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، جامعه شیبا اینو همیشه باید برای تحقیق و بررسی صحت پیشنهادات قبل از بستن کیف پول خود وقت بگذارد. آنها همچنین باید زمانی را صرف بررسی کانال های رسمی رسانه های اجتماعی و صحبت با افرادی کنند که به آنها اعتماد دارند تا صحت هر پیشنهادی را تأیید کنند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا