اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی ETF بیت‌کوین نقطه‌ی حیاتی توسط گابور گورباکس وان‌ک

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

گابور گورباکس از VanEck، یکی از صادرکنندگان ETF بیت کوین مبتنی بر نقطه، افکار خود را در پلتفرم رسانه اجتماعی Twitter/X در مورد محصولات قابل معامله در مبادلات بیت کوین که اخیراً توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید شده است، به اشتراک گذاشت.

او با خلاصه کردن کل «داستان» چگونگی موفقیت بازار فعلی بیت‌کوین برای تولید ETF بیت‌کوین نقطه‌ای، آنچه را که می‌توان «پیش‌بینی صعودی» نامید برای اینکه این محصولات جدید چقدر می‌توانند دسترسی به بیت‌کوین را در بازار افزایش دهند، انجام داد.

“پیش بینی” ETF بیت کوین گورباچ

Gurbacs، مشاور استراتژی VanEck، در توییتی نوشت که تایید ETF های بیت کوین نقطه ای نتیجه “بزرگترین تلاش سازمانی هماهنگ در تاریخ ابزارهای مالی برای زنده کردن یک محصول مالی است.” همه فعالان بازار، از دارندگان متوسط ​​بیت کوین گرفته تا صرافی‌های ارزهای دیجیتال و حتی رسانه‌ها، «به صورت روشی آن را به کار می‌گیرند».

گورباچ معتقد است که SEC چراغ سبز محصول جدید مبتنی بر بیت کوین به افزایش دسترسی به بیت کوین ۱۰ تا ۵۰ برابر در طول یک سال برای سرمایه سازان سنتی که به دلایل مختلف از خرید مستقیم بیت کوین اجتناب کرده اند، کمک می کند.

در یک موضوع توییتری که روز سه‌شنبه منتشر شد، گروباکس گفت که اکنون انتظار دارد جریان‌های نقدی و فعالیت‌های ادغام و اکتساب مربوط به ETF‌های بیت‌کوین با افزایش قابل توجهی مواجه شود. مشاور رمزنگاری VanEck خاطرنشان کرد که موسسات مالی نیز خواهان “تکه ای از پای بیت کوین” هستند، به همین دلیل است که آنها ETF های نقطه ای راه اندازی می کنند و پولی را برای “خرید تیم ها و محصولات بالقوه” اختصاص نمی دهند.

چیز دیگری که گورباکس به اشتراک می‌گذارد این است که او معتقد است شرکت‌های دارایی ارزهای دیجیتال موفقی وجود خواهند داشت که می‌توانند محصولات جدیدی برای رقابت با غول‌های مالی سنتی ایجاد کنند. برای برندگان آینده، چه فناوری هایی دارند و چه تیم هایی را به کار می گیرند، اهمیت زیادی دارد. گابور گورباچ گفت:و افزود: «این به پول نیست. این در مورد قدرت است.»

فروش بیت کوین ادامه دارد

قیمت بیت کوین پس از افزایش حماسی هفته گذشته به کاهش ادامه می دهد. از روز چهارشنبه، ۱۱ ژانویه، ارز دیجیتال پرچمدار جهان در حال حاضر بیش از ۱۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است زیرا سرمایه گذاران به فروش بخشی از بیت کوین خود ادامه می دهند تا از رشد سرمایه گذاری کنند. بسیاری نیز برای جمع آوری پول نقد برای خرید ETF بیت کوین به فروش می پردازند.

بر اساس داده های Cryptoquant، ماینرها نیز بیت کوین می فروشند. ۱۰۶۰۰ بیت کوین به ارزش تقریبی ۴۵۵.۸ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته منتشر شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا