🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار مهم توسط شرکت کننده DOGE به دنبال هک حساب کاربری MyDoge امروز

Mishaboar، یکی از مشارکت کنندگان اصلی DOGE با نفوذ در جامعه Dogecoin، اخیراً به دنبال هک حساب کیف پول MyDoge خود، هشدار بزرگی به دارندگان DOGE صادر کرد. اکنون حساب کیف پول پس از در معرض خطر قرار گرفتن توسط مجرمان سایبری بازیابی شده است.

“هدف هکرها و کلاهبرداران”

مشارکت کننده Dogecoin به اشتراک گذاشت که او معتقد است DOGE، ارز دیجیتال اصلی الهام گرفته از میم، و صاحبان آن همیشه “هدف اصلی هکرها و کلاهبرداران” باقی خواهند ماند. به گفته Mishaboar، دلیل اصلی این امر این است که DOGE در بین مبتدیان رمزارز بسیار محبوب است.

او همچنین از پشتیبانی توییتر خواست و از آن‌ها خواست حساب‌هایی را که توسط دیگر کاربران توییتر به عنوان جعلی گزارش شده‌اند، به‌طور موقت ببندند.

مشارکت کننده همچنین در مورد هک حساب کیف پول MyDoge اوایل امروز اظهار نظر کرد. با توجه به توییت Mishaboar، حساب توییتر کیف پول MyDoge از طریق مجوزی که برای «دسترسی به نمایندگی» از هک قبلی در اوایل دسامبر باقی مانده بود، توسط هکرها در معرض خطر قرار گرفت.

هشدار به صاحبان جدید Dogecoin

مجرمان با جامعه Dogecoin تماس گرفته اند تا DOGE خود را به یک کیف پول خاص بفرستند و دو برابر مبلغ را پس بگیرند. شرکت‌کننده DOGE به یاد می‌آورد که دسترسی‌ها تا کنون بازیابی شده و از هکرها پس گرفته شده است.

در ارتباط با این موضوع، Mishaboar قوانین امنیتی اولیه را برای مبتدیان رمزارز که راه خود را در این فضا با Dogecoin آغاز می کنند به اشتراک گذاشت. صرف نظر از اینکه کدام حساب پیشنهادات تقلبی را ارسال می کند، مهم است که DOGE خود را ارسال نکنید، حتی اگر در ازای آن هدایا یا وعده هایی مبنی بر دو برابر مبلغ DOGE ارسال شده باشد. هرگز کیف پول خود را به ETH/SOL/DOGE یا هر ارز دیجیتال دیگری برای دریافت airdrops، NFT یا موارد مشابه مرتبط نکنید. همچنین بسیار مهم است که هرگز عبارت اولیه خود را با کسی به اشتراک نگذارید.

“به کسی اعتماد نکنید. میشابور توییت خود را با این هشدار به پایان رساند: همیشه اطلاعات ارسال شده را دوباره بررسی کنید.

شبکه Dogecoin به سرعت در حال گسترش است

اوایل امروز، علی مارتینز، تحلیلگر و معامله گر کریپتو، نمودار IntoTheBlock را به اشتراک گذاشت تا نشان دهد که شبکه Dogecoin با ظهور کیف پول های جدید، شاهد گسترش زیادی است. هفته گذشته، رشد عظیم ۱۱۰۰ درصدی این معیار مشاهده شد.

در ۲۹ ژانویه، افزایش یک روزه ۲۴۷۲۴۰ کیف پول DOGE بالاترین رقم تاریخ بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا