🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیانیه مهم بیت کوین از Samson Mow: “عرضه هرگز تقاضا را برآورده نخواهد کرد”

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Mow اشاره کرد که خریداران بیت کوین سیری ناپذیر خواهند بود
  • بیت کوین به بالای ۴۷۰۰۰ دلار رسید

برای جلب توجه جامعه ارزهای دیجیتال، سامسون مو، رئیس Jan3 در حساب کاربری X/Twitter خود بیانیه ای مبنی بر افزایش بیت کوین ارائه کرد.

وی بیان کرد که در حالی که بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، در چند روز اخیر در حال افزایش بوده است، خرس های بیت کوین که پیش بینی کرده بودند بیت کوین به زیر ۴۰۰۰۰ دلار خواهد رسید، سکوت کردند. در همین حال، بیت کوین از سطح ۴۷۰۰۰ دلار بالاتر رفت.

Mow اشاره کرد که خریداران بیت کوین سیری ناپذیر خواهند بود

طبق آخرین توییت‌های خود، رئیس Jan3 معتقد است که شوک عرضه هرگز جوابگوی شوک تقاضا در مورد بیت کوین نخواهد بود، به این معنی که عرضه پس از نصف شدن بیت کوین آینده کاهش خواهد یافت. این بار، موو نیز توییت کرد «عرضه بیت کوین هرگز تقاضا را برآورده نخواهد کرد».

انتظار می رود نصف شدن در اواسط آوریل رخ دهد و پاداش استخراج کنندگان به نصف کاهش یابد. اگر مقدار بیت کوین روزانه تولید شده در حال حاضر ۹۰۰ بیت کوین باشد، پس از نصف شدن، تنها به ۴۵۰ بیت کوین، سپس پس از نصف شدن بعدی در سال ۲۰۲۸، به ۲۲۵ بیت کوین کاهش می یابد و به همین ترتیب.

سامسون مو همچنین خاطرنشان کرد که همه خرس‌هایی که پیش‌بینی می‌کردند بیت‌کوین تا محدوده ۳۰۰۰۰ دلار (۰.۰۳ میلیون دلار) کاهش یابد، اکنون “بسیار آرام” هستند.

بیت کوین به بالای ۴۷۰۰۰ دلار رسید

بیت کوین در اواسط ژانویه زمانی که رگولاتور کمیسیون بورس و اوراق بهادار سرانجام یک ETF بیت کوین را برای ۱۱ شرکت وال استریت از جمله BlackRock، Fidelity، VanEck، Grayscale و Ark Invest تصویب کرد، شتاب بیشتری گرفت.

این شرکت ها به طور تهاجمی شروع به خرید بیت کوین کردند، به جز Grayscale که به دلیل انحلال اجباری FTX شروع به فروش بیت کوین کرد. در طول چند هفته اول، این ETF ها بیش از ۱.۸ میلیارد دلار بیت کوین جمع آوری کردند.

قیمت بیت کوین به تدریج در حال افزایش است و امروز توانست از سطح ۴۷۰۰۰ دلار بالاتر برود.

طی دو روز گذشته، ارز پرچمدار جهانی بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت ۴۷۳۶۰ دلار تغییر می کند. مایکل ون د پوپ، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال معتقد است که این آغاز یک چرخه صعودی است که بیت کوین را به ۲۵۰۰۰۰ دلار در هر واحد و حتی بالاتر می برد.

همان تحلیلگر همچنین فکر می کند که بیت کوین می تواند به سمت محدوده ۴۸۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار حرکت کند. در مورد دوره قبل از هاوینگ، پوپ معتقد است “ما می توانیم بین ۵۳۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ دلار ببینیم.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا