اخبار ارز دیجیتال

بیانیه مهم بیت کوین از سامسون مو: “بازی شروع شد”

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “ایالات متحده در یک مسیر مالی ناپایدار قرار دارد”
  • بیت کوین تنها راه خروج از مارپیچ بدهی

سامسون مو، یکی از حامیان بیت کوین و مدیرعامل یک شرکت متمرکز بر بیت کوین Jan3، در توییتر/X درباره آخرین مصاحبه مهم جروم پاول رئیس فدرال رزرو در ۶۰ Minutes نظر داد. رشد سریع بدهی ملی آمریکا و پیامدهای احتمالی آن.

“ایالات متحده در یک مسیر مالی ناپایدار قرار دارد”

در بخشی از مصاحبه منتشر شده توسط مو، پاول به وضوح بیان کرد که دولت فدرال اکنون در یک “مسیر مالی ناپایدار” قرار دارد. وی با بیان اینکه بدهی ملی بسیار سریعتر از اقتصاد آمریکا در حال رشد است، این موضوع را روشن کرد.

پاول اعتراف کرد که در درازمدت نگران این موضوع است زیرا ایالات متحده اکنون «از نسل‌های آینده وام می‌گیرد». رئیس فدرال رزرو به میزبان خود گفت که ایالات متحده باید پایداری مالی را دوباره در اولویت قرار دهد و “هر چه زودتر بهتر”.

تورم به بالاترین حد خود در ۴۰ سال گذشته رسید و پاول و فدرال رزرو در تلاش برای مهار آن، ۱۱ بار نرخ بهره را افزایش دادند. در حالی که اقتصاددانان رسمی و رئیس فدرال رزرو اکنون می گویند طوفان به پایان رسیده است و از رکود اقتصادی جلوگیری شده است، پاول گفت که فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره با دقت برنامه ریزی خواهد کرد.

بدهی ایالات متحده نسبت به سال گذشته به سرعت در حال افزایش است، زمانی که دولت این سقف را که در آن زمان کمی بیش از ۳۱ تریلیون دلار بود، برداشت. در حال حاضر، بدهی ملی آمریکا ۳۴ تریلیون دلار است.

بیت کوین تنها راه خروج از مارپیچ بدهی

سامسون مو در مورد اظهارات پاول اظهار نظر کرد. ماکسیمالیست بیت کوین گفت که از نظر او، بیت کوین تنها راه فرار اقتصاد از «مارپیچ بدهی» است، زیرا بیت کوین «ارز سخت تری» از دلار است.

اما او معتقد است که یک دولت ملی باید به سرعت برای این کار اقدام کند. «کسانی که پشت سر می‌مانند، نمی‌توانند از مارپیچ فرار کنند. او افزود: «تولید ناخالص داخلی با هزینه‌ها و خدمات بدهی سازگار نیست.»

برخلاف دلار، بیت کوین نمی تواند خارج از عرضه ۲۱ میلیونی که ساتوشی ناکاموتو در زمان ایجاد BTC در سال ۲۰۰۹ برنامه ریزی کرده بود، استخراج شود. یک کشور با کمک سامسون مو – السالوادور بیت کوین را به عنوان پول ملی خود پذیرفته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا