🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی مهم بیت کوین ETF با بازه زمانی ۳ ماهه از Tuur Demeester

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیش بینی مهم بیت کوین توور دمیستر
  • Samson Mow چیزهای مهمی در مورد ETF ها می گوید که بیشتر مردم نادیده گرفته می شوند

توور دمیستر، مدافع و سرمایه‌گذار بیت‌کوین، با اظهار نظر در توییتی که بیت‌کوینر سامسون موو درباره ETF‌ها ارسال کرده بود، انتظار دارد که ارز دیجیتال پرچم‌دار جهان در سه ماه آینده به نقطه عطفی بزرگ در ارتباط با ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای برسد.

پیش بینی مهم بیت کوین توور دمیستر

Bitcoiner نظری را در مورد خریدهای روزانه بیت کوین اخیر توسط صادرکنندگان ETF بیت کوین (به غیر از Grayscale) ارسال کرد. در کل حدود ۹۰۰۰ بیت کوین. Demeester اشاره کرد که این ۱۰ برابر بیشتر از تولید روزانه استخراج کنندگان بیت کوین است.

او معتقد است که پس از رویداد نصف شدن بیت کوین در ماه آوریل، صادرکنندگان بیت کوین نقطه ای، خرید بیت کوین خود را ۲۰ برابر یا بیشتر تسریع خواهند کرد. Demeester نتیجه گرفت: “ETF ها بسیار مهم هستند.” این نظر او درباره توییت سامسون مو بود.

Samson Mow چیزهای مهمی در مورد ETF ها می گوید که بیشتر مردم نادیده گرفته می شوند

یکی دیگر از کاربران برجسته بیت کوین، سامسون مو، CSO سابق Blockstream و در حال حاضر مدیر عامل Jan3، در توییتر/X نظرات خود را در مورد اهمیت نرخ فعلی انباشت بیت کوین ناشی از ETF های بیت کوین با جامعه BTC به اشتراک گذاشت.

Mow معتقد است که سرعتی که شرکت‌های ETF بیت‌کوین با آن بیت‌کوین را جذب می‌کنند، «مهم‌ترین چیزی در مورد ETF‌های بیت‌کوین است که بیشتر مردم نادیده می‌گیرند».

رئیس Jan3 به جامعه ارزهای دیجیتال یادآوری کرد که صادرکنندگان ETF بیت کوین اکنون به همان اندازه بیت کوین را در دو روز می خرند که MicroStrategy در یک ماه خریده است – IBIT روزانه ۴۷۰۰ بیت کوین (به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار) و FBTC 4200 بیت کوین (به ارزش ۱۷۵ میلیون دلار) خریداری می کند. دلار)، در حالی که شرکت مایکل سیلر در دو ماه گذشته ۱۴۶۰۰ و ۱۶۱۰۰ بیت کوین خریداری کرده است.

با این خریدهای روزانه بزرگ، ماینرها تنها ۹۰۰ بیت کوین در روز تولید می کنند. بنابراین، تنها دو مورد از یازده ETF بیت کوین در حال حاضر ده برابر بیشتر از آنچه استخراج کنندگان می توانند به صورت روزانه استخراج کنند، بیت کوین مصرف می کنند. موو می گوید که وقتی عرضه روزانه بیت کوین پس از نصف شدن ماه آوریل به نصف کاهش یابد، «این تقاضا ۲۰ برابر عرضه خواهد بود».

او همچنین به مخاطبان یادآوری کرد که MicroStrategy، Tether، سایر موسسات مالی و سرمایه‌گذاران متوسط ​​خرد نیز در حال انباشت بیت کوین هستند.

طی ۲۴ ساعت گذشته، با کاهش فشار فروش Grayscale، بیت کوین به طور ناگهانی به بالای سطح ۴۳۰۰۰ دلار بازگشت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا