اخبار ارز دیجیتال

بیانیه مهم بیت کوین (BTC) توسط سامسون مو

فهرست

  • بیانیه انتقادی بیت کوین Mow
  • Mow نگهبانی Coinbase و Bitcoin را برای ETF ها بر عهده می گیرد

سامسون مو، CSO سابق Blockstream، که توسط رمزنگار و سایفرپانک، آدام بک تأسیس شد، و در حال حاضر مدیر عامل شرکت متمرکز بر پذیرش بیت کوین Jan3، بیانیه ای صعودی در مورد بیت کوین در شبکه رسانه اجتماعی X/Twitter به اشتراک گذاشت.

علاوه بر این، Mow نظرات خود را در مورد Coinbase به اشتراک گذاشت و از نقش Coinbase به عنوان نگهبان بیت کوین انتقاد کرد، زیرا این پلت فرم توسط چندین صادرکننده ETF بیت کوین انتخاب شده است.

بیانیه انتقادی بیت کوین Mow

این بار، رئیس Jan3 به جامعه جهانی ارزهای دیجیتال در مورد نصف شدن بیت کوین که برای آوریل امسال برنامه ریزی شده بود و آنچه که انتظار دارد در آینده اتفاق بیفتد، یعنی شوک عرضه بیت کوین، یادآوری کرد.

به نظر می‌رسد که این امر به‌ویژه برای Mow صادق است زیرا اخیراً صندوق‌های تامینی وال استریت مانند Blackrock، Fidelity، Ark Invest و VanEck تمام بیت‌کوینی را که می‌توانند به دست آورند، خریداری کرده‌اند.

این اتفاق قبل از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار راه اندازی ETF بیت کوین را در ۱۱ ژانویه تایید کند اتفاق افتاد. علاوه بر این، پس از شروع معاملات این ETF ها، این شرکت ها همچنان به جمع آوری ارزهای دیجیتال پرچمدار از نظر ارزش بازار ادامه دادند.

در توییتی که در پایان دسامبر منتشر شد، موو توئیت کرد که انتظار دارد شوک عرضه بیت کوین به زودی شوک تقاضای بیت کوین را برآورده کند. موو معتقد است که با ادامه انباشت بیت کوین توسط صادرکنندگان ETF بیت کوین، سایر سرمایه گذاران نیز آن را دنبال می کنند و این همان جایی است که این دو “شوک بیت کوین” با هم روبرو می شوند.

بیت کوین تا کنون به زیر ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرده است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۹۸۷۹ دلار معامله می شد، پس از آن که قبل از آن تقریباً ۲ درصد افزایش داشت.

Mow نگهبانی Coinbase و Bitcoin را برای ETF ها بر عهده می گیرد

اوایل امروز، Samson Mow پستی در مورد Coinbase در ارتباط با نقش صرافی به عنوان نگهبان رمزنگاری برای صادرکنندگان ETF بیت کوین، Blackrock، Franklin Templeton و Grayscale منتشر کرد.

Mow معتقد است استفاده از این صرافی اصلی ارزهای دیجیتال به عنوان متولی بیت کوین مشکلی دارد. به گفته سامسون، این مشکل به این دلیل است که Coinbase زیرساخت توسعه‌یافته بیت‌کوین ندارد زیرا مشغول کار با آلت‌کوین‌ها است.

Mow فکر می‌کند که در آینده، برخی از سازندگان صندوق‌های قابل معامله در بورس زیرساخت‌های خود را برای نگهداری بیت‌کوین یا مهاجرت از Coinbase به سایر پلتفرم‌های نگهداری در چند فصل آینده ایجاد خواهند کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا