اخبار ارز دیجیتال

CrossTower کارگزاری نهادی Prime BEQUANT را خریداری کرد

این نتیجه ماه‌ها خرید ویترینی توسط CrossTower است زیرا شرکت‌های ارز دیجیتال با وجود رکود در بازار ارز دیجیتال همچنان به دنبال توسعه هستند.

صرافی کریپتوکارنسی CrossTower Inc با خرید پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال BEQUANT موافقت کرده است. این نتیجه ماه‌ها خرید ویترینی کراس تاور برای شرکت‌های ارز دیجیتال، از جمله پیشنهاد تجدیدنظر شده اخیر آن برای دارایی‌های Voyager Digital است.

با خرید 28 نوامبر، CrossTower بیش از 600 مشتری تبادل حرفه ای جدید را به مشتریان فعلی اضافه خواهد کرد. مشتریان آینده ما در ایالات متحده، اروپا، آسیا و آمریکای لاتین مستقر هستند و مجموعاً بیش از 400 میلیارد دلار در سال درآمد دارند.

این خرید پس از آن صورت گرفت که کاپیل راثی، مدیر عامل کراس تاور در 24 نوامبر اعلام کرد که کراس تاور یک شرکت دارایی دیجیتال با “پایه مشتری عالی” و “ترازنامه عالی” را به دست خواهد آورد. – پلتفرم وام‌دهی کریپتو شکست خورده وویجر پس از شکست قرارداد اولیه خود با FTX به تازگی به بازار بازگشت.

راثی گفت که دسترسی به بیش از 600 مشتری صرافی از طریق خرید BEQUANT کار بهتری در بازسازی اعتماد صنعت که به دلیل رویدادهای اخیر با FTX به شدت تضعیف شده است، انجام می دهد.

خرید کراس تاور توسط شرکت خدمات مالی لیدیان گروپ مستقر در لندن حمایت شد و جرارد لوپز مدیر عامل شرکت گفت امیدوار است که خرید کراس تاور راه را برای حرفه ای بودن و شفافیت بیشتر در صنعت هموار کند.

CrossTower صندوق رمزنگاری ESG “اولین صنعت” را راه اندازی می کند

پلتفرم معاملاتی همچنین در شرکت‌های «به‌تدریج» سرمایه‌گذاری می‌کند که سطح مناسبی از مسئولیت‌پذیری اجتماعی و حاکمیتی را نشان می‌دهند، علاوه بر مدیریت کارآمد هزینه‌های انرژی، با ملاحظات زیست‌محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG). اعلام کرد که به زودی ارائه خواهد کرد یک صندوق رمزنگاری متمرکز

کراس تاور فاش نکرد که کدام شرکت‌ها می‌توانند بخشی از صندوق جدید باشند، اما گفت که پلتفرم معاملاتی به دنبال شرکت‌هایی می‌گردد که با «طمع» حمایت نمی‌شوند و در عوض «دموکراتیزه کردن امور مالی» را در اولویت قرار می‌دهند.

CrossTower اضافه کرد که “به دنبال یک شرکت دارایی دیجیتال با ساختار هیئت مدیره مناسب است.” […] «چک‌ها و مانده‌ها، و تخصص کسب‌وکار سنتی» شرکت‌های رمزنگاری را اضافه می‌کند که امروزه «در مشکل» هستند و به دلیل «شکست انسانی» هستند.

مربوط: نجات زمین می تواند برنامه قاتل بلاک چین باشد

اولین اعلامیه صندوق کریپتو ESG در صنعت کراس تاور، بسیاری را به این باور رساند که ادغام اتریوم، که در 15 سپتامبر اتفاق افتاد، “عامل بزرگی” در پشت تصمیم گیری سرمایه گذاران نهادی، به ویژه برای شرکت ها خواهد بود. یکی از رهبران صنعت اخیراً به کوین تلگراف گفت. ما دستورات ESG از جمله Fidelity Investments، BlackRock و Goldman Sachs را داریم.

جالب توجه است، یک نظرسنجی در ماه ژوئن توسط شرکت مدیریت سرمایه گذاری Morningstar نشان داد که طبق گزارش CNBC، 80٪ از سرمایه گذارانی که با مضمون ESG سرمایه گذاری می کنند، صاحب ارزهای دیجیتال نیز هستند.

در مقابل، این مطالعه همچنین نشان داد که تنها 22 درصد از سرمایه گذاران غیر ESG صاحب ارزهای دیجیتال هستند.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا