اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه های کرونوس دومین گروه را در برنامه شتاب دهنده Web3 تحت حمایت ۱۰۰ میلیون دلاری می پذیرد

هدف این برنامه ارائه بودجه اولیه ۳۰۰۰۰ دلاری برای پروژه های منتخب، همراه با راهنمایی، کلاس های مسترکلاس و پشتیبانی از کارشناسان صنعت است.

Cronos Labs، یک شتاب دهنده استارت آپ بلاک چین، اعلام کرده است که برنامه های کاربردی برای دومین گروه از برنامه ۱۰۰ میلیون دلاری Cronos Accelerator خود را باز کرده است.

از ۲۴ آوریل ۲۰۲۳، این برنامه ۱۲ هفته به طول می انجامد و بودجه اولیه ۳۰۰۰۰ دلاری را برای پروژه های منتخب فراهم می کند. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان تا سقف ۳۰۰۰۰۰ دلار سرمایه اولیه را از آزمایشگاه‌های کرونوس تضمین می‌کنند و راهنمایی، کلاس‌های مسترکلاس و پشتیبانی کارشناسان صنعت را دریافت می‌کنند. این برنامه بر بخش های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، GameFi، SocialFi و زیرساخت تمرکز دارد و تا ۲۴ مارس ۲۰۲۳ برای برنامه ها باز خواهد بود.

انتخاب پروژه برای گروه دوم برنامه شتاب دهنده بر اساس تعدادی از عوامل از جمله پتانسیل بازار، تخصص تیم رهبری، تناسب بازار و تناسب با اکوسیستم کرونوس انجام خواهد شد. تمرکز اصلی این برنامه، تقویت نوآوری و رشد در اکوسیستم کرونوس و تشویق به پذیرش گسترده‌تر Web3 است.

کن تیمسیت، رئیس آزمایشگاه های کرونوس، گفت که موفقیت اولین گروه از برنامه شتاب دهنده، منطق راه اندازی دومین گروه بود.

گروه دوم برنامه شتاب دهنده توسط کارشناسان مجرب Web3 هدایت خواهد شد. آنها این برنامه را به گونه ای طراحی کردند که تمام مزایای پشتیبانی از بنیانگذاران در توسعه برنامه های غیرمتمرکز Web3 را فراهم کند.

مرتبط: شتاب دهنده Web3 با حمایت Sandeep Nailwal اولین روز همگروهی را راه اندازی کرد

در ژوئن ۲۰۲۲، کرونوس Crypto.com یک برنامه شتاب دهنده ۱۰۰ میلیون دلاری برای پروژه های DeFi و Web3 راه اندازی کرد. هدف آن پشتیبانی از پروژه های رمزنگاری در مراحل اولیه با راهنمائی، تامین مالی و فرصت های رشد است.

شرکت هایی که از برنامه شتاب دهنده کرونوس حمایت می کنند عبارتند از Mechanism Capital، Spartan Labs، IOSG Ventures، OK Blockchain Capital، AP Capital، Altcoin Buzz و Dorahacks.

Crypto.com در ابتدا بلاک چین Khronos را در نوامبر ۲۰۲۱ راه اندازی کرد.

برنامه شتاب دهنده بلاک چین ما با تمرکز بر توسعه Web3 در سال گذشته رشد کرده است. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، شتاب دهنده Web3 Beacon اخیراً اولین گروه خود را با ۱۵ شرکت فارغ التحصیل کامل کرده است. گروه دوم تا سقف ۸ میلیون دلار به ۳۲ استارت آپ ارائه می کند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا