اخبار ارز دیجیتال

Cronos Labs سومین دسته از برنامه های شتاب را راه اندازی کرد

برنامه شتاب دهنده Cronos Labs از زمان راه اندازی خود در سال ۲۰۲۲، ده ها استارت آپ را از بخش های مختلف بلاک چین و صحنه های DeFi وارد کرده است. امسال از تیم‌هایی که بر روی هم‌آمیزی هوش مصنوعی و بلاک چین تمرکز دارند، پشتیبانی خواهد کرد.

برنامه شتاب دهنده ۱۰۰ میلیون دلاری Cronos Labs از گروه سوم استقبال می کند

Cronos Labs، یک شتاب دهنده برتر راه اندازی بلاک چین برای DeFis، GameFis و زیرساخت اکوسیستم کرونوس، امروز سومین دسته از برنامه شتاب دهنده پرچمدار خود را برای تیم های مرحله اولیه معرفی کرد. تیم کرونوس در بیانیه ای اعلام کرد که گروه سوم شاهد افزایش ۵۷ درصدی برنامه ها در مقایسه با گروه قبلی بود.

تصویر: آزمایشگاه های کرونوس

این پنج پروژه که بر اساس ماهیت نوآورانه فناوری و قدرت تیم هایشان انتخاب شده اند، با شروع برنامه دوازده هفته ای در ۲۴ ژانویه ۲۰۲۴، هر کدام ۳۰۰۰۰ دلار بودجه اولیه دریافت خواهند کرد.

سومین دسته از شتاب‌دهنده‌های موردانتظار Cronos Labs شامل برنامه آموزشی ورزشی بازی‌سازی شده مبتنی بر هوش مصنوعی LILLIUS، یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی و ZK برای مدیریت ردپای دیجیتال، InnerWorks، پروتکل دارایی مصنوعی غیرمتمرکز Reax، پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز Securd و همچنین GameFi مصنوعی است. Newwit، یک بازی مبتنی بر هوش و پیش بینی برد.

کن تیمسیت، رئیس آزمایشگاه کرونوس، از فرصت‌هایی که شتابدهنده‌اش برای کسب‌وکارهای بلاک چین در مراحل اولیه باز می‌کند هیجان‌زده است:

پاسخ فوق‌العاده‌ای که ما به سومین دسته از برنامه شتاب‌دهنده کرونوس دریافت کرده‌ایم، گواهی بر اعتماد به نفس و اشتیاق روزافزون است که Web3 جایی است که آینده نهفته است. با چنین افزایش قابل توجهی در تعداد متقاضیان برنامه، واضح است که توسعه دهندگان از هر زمینه ای بیش از هر زمان دیگری مشتاق ایجاد موارد استفاده جدیدتر و پیشرفته تر برای برنامه های Web3 هستند. این برنامه راه را برای نسل بعدی نوآوران در اکوسیستم کرونوس هموار می کند و به ورود Web3 به جریان اصلی جایی که متعلق است کمک می کند.

علاوه بر تأمین مالی مستقیم، پروژه‌ها از دسترسی یکپارچه به بیش از ۵۰ شریک و ۱۰۰+ مربی در سراسر اکوسیستم کرونوس، از جمله کارشناسان و کارگاه‌های آزمایشگاه‌های پروتکل، GSR، Certik، Dora Hacks، Hacken و غیره بهره می‌برند.

استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای پیشبرد پذیرش Web3

شارلوت کاپور، رئیس برنامه های نوآوری در آزمایشگاه کرونوس، اهمیت برنامه شتاب دهنده کرونوس را در پل زدن هوش مصنوعی و بلاک چین برجسته می کند:

گروه سوم برنامه شتاب دهنده کرونوس در خط مقدم دو مورد از هیجان انگیزترین روندهای فناوری زمان ما – هوش مصنوعی مولد و بلاک چین – قرار دارد و ادغام آنها را برای ارائه راه حل های پیشرفته هم برای مصرف کنندگان و هم برای مشاغل تسریع می کند. تلاقی هوش مصنوعی مولد و بلاک چین منجر به برنامه‌های کاربردی جدید متحول‌کننده می‌شود و این برنامه استارت‌آپ‌های منتخب را با منابع مالی، منابع، ابزارها و ارتباطات مورد نیاز برای رشد در اکوسیستم کرونوس توانمند می‌سازد.

پس از تکمیل برنامه شتابدهنده کرونوس، پروژه‌هایی که در فهرست نهایی قرار می‌گیرند در روز نمایشی شرکت خواهند کرد تا پروژه‌های خود را در هفته دوم آوریل ۲۰۲۴ به نمایش بگذارند.

این فرصت را برای هر یک از پروژه‌ها فراهم می‌کند تا ایده‌های خود را به شرکای سرمایه‌گذاری کلیدی برنامه ارائه کنند و بودجه اولیه بیشتری را تضمین کنند. سرمایه گذاران و مربیان عبارتند از NGC، Fundamental Labs، Republic، Animoca و Delphi Digital.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا