🚨 اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه های کرونوس دومین گروه از شتاب دهنده های وب ۳ ۱۰۰ میلیون دلاری را معرفی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در ۱۵ می، پروژه های منتخب پس از اعطای ۳۰۰۰۰ دلار بودجه اولیه، برنامه ۱۲ هفته ای خود را آغاز کردند.

Cronos Labs، یک شتاب دهنده استارت آپ بلاک چین، راه اندازی دومین گروه از برنامه های Cronos Accelerator را اعلام کرد. این برنامه با سرمایه گذاری قابل توجه ۱۰۰ میلیون دلاری پشتیبانی می شود و هدف آن حمایت از پروژه های رمزنگاری در مراحل اولیه با ارائه فرصت های مشاوره و تامین مالی است.

طبق اعلامیه ارسال شده به Cointelegraph، آزمایشگاه های کرونوس هشت پروژه را برای شرکت در برنامه شتاب دهنده انتخاب کرده است. هر یک از پروژه های منتخب – Omnus، DeMe، Furrend، Solace، Sakaba، Eisen Finance، Earn Network و CorgiAi – برای شروع برنامه ۱۲ هفته ای ۳۰۰۰۰ دلار سرمایه اولیه دریافت کردند.

پروژه‌های منتخب شامل توسعه بازی Web3، شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز، اشتراک‌گذاری ویدیویی متمرکز بر حیوانات خانگی، ادغام کیف پول قرارداد هوشمند، پلتفرم وفاداری برای بازی‌های Web3، تجمع مبادلات برای تجارت نهادی، درآمد ما طیف گسترده‌ای از حوزه‌ها را پوشش می‌دهد، از جمله بازار سیال برای فرصت‌های خرید. . اکوسیستمی برای اقتصاد همتا به همتا هوش مصنوعی مولد.

یکی از موضوعات کلیدی این گروه دوم، تلاقی هوش مصنوعی (AI) و فناوری بلاک چین است. آزمایشگاه‌های کرونوس با خدمات وب آمازون (AWS) برای ارائه کارگاه‌های مرتبط با هوش مصنوعی و جلسات راهنمایی برای پروژه‌های شرکت‌کننده همکاری کرده است. علاوه بر این، پروژه های منتخب به منابع AWS از جمله یادگیری ماشین و خدمات هوش مصنوعی دسترسی خواهند داشت. CertiK، Hacken و Covalent از جمله شرکت های قابل توجه اضافی به عنوان شرکا در این گروه هستند.

در پایان این برنامه ۱۲ هفته ای، به پروژه های شرکت کننده پلت فرمی داده می شود تا مفاهیم خود را در یک روز نمایشی که برای اواخر ژوئیه ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است به شرکای سرمایه گذاری ارائه کنند. این رویداد به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا بودجه اولیه بیشتری را تأمین کنند و حمایت کسب کنند. نظرات سرمایه گذارانی از جمله NGC، Fundamental Labs، Spartan Group و Delphi Digital.

مربوط: سولانا هوش مصنوعی را در بلاک چین ادغام می کند و ۱۰ میلیون دلار کمک مالی جمع آوری می کند

کرونوس، پلتفرم بلاک چین Crypto.com، یک برنامه شتاب دهنده ۱۰۰ میلیون دلاری را در ماه ژوئن برای پشتیبانی از پروژه های DeFi و Web3 در مراحل اولیه راه اندازی کرد. این برنامه توسط شرکت های برجسته ای مانند Mechanism Capital، Spartan Labs، IOSG Ventures، OK Blockchain Capital، AP Capital، Altcoin Buzz و Dorahacks پشتیبانی می شد.

علیرغم زمستان طولانی ارزهای دیجیتال، برنامه های شتاب دهنده بلاک چین با تمرکز بر توسعه وب ۳ افزایش یافته است. در ۲۲ می، شبکه باز (TON)، یک بلاک چین لایه ۱ که توسط تلگرام توسعه یافته است، یک صندوق ۲۵ میلیون دلاری به نام برنامه شتاب دهنده TON را برای حمایت از پروژه های درون اکوسیستم خود اعلام کرد. این برنامه سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ دلاری را برای هر پروژه ارائه می دهد و مشارکت و راهنمایی ارزشمندی را از تیم TON ارائه می دهد.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بود

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا