اخبار ارز دیجیتال

Cronos Labs مرحله پذیرش برنامه شتاب دهنده 100 میلیون دلاری را آغاز کرد

Cronos Google Cloud، Amazon Web Services، CertiK، PeckShield و شرکت‌های مختلف دیگر را به عنوان مربی در برنامه شتاب‌دهنده منصوب کرده است.

Cronos Labs، شتاب دهنده استارت‌آپ Web3، گروه سومی از برنامه‌های شتاب‌دهنده را با هدف حمایت از پروژه‌های مراحل اولیه با ارائه فرصت‌های مالی و راهنمایی راه‌اندازی کرده است. این طرح با سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری پشتیبانی می شود که برای حمایت از استارت آپ های ارزهای دیجیتال استفاده می شود.

آزمایشگاه کرونوس در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال کرد، تاکید کرد که هدف شتاب دهنده، پرورش استارتاپ هایی است که پتانسیل «شکل دادن به آینده Web3» را دارند. علاوه بر این، Khronos به دنبال پروژه‌هایی با تمرکز بر ایجاد موارد استفاده عملی است که می‌تواند باعث پذیرش برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) شود که می‌توانند کاربران واقعی را به جای ربات‌ها جذب کنند.

مرحله پذیرش این برنامه از 4 سپتامبر همزمان با آغاز هفته بلاک چین که تا 10 سپتامبر ادامه دارد، آغاز شد. آزمایشگاه های Khronos هشت استارتاپ را برای شرکت در یک برنامه ۱۲ هفته ای از راه دور با مربیگری و استادی انتخاب می کند. کلاس‌ها، بازاریابی و پشتیبانی مالی، ارجاعات شریک استراتژیک و موارد دیگر. این برنامه با یک روز نمایشی برای شروع بحث های جمع آوری کمک به پایان می رسد.

شارلوت کاپور، رئیس برنامه‌های نوآوری در Khronos، در بیانیه‌ای گفت که تعداد و کیفیت متقاضیان برای شتاب‌دهنده تا کنون “بیش از حد” بوده است و رسیدن به فهرست نهایی دشوار خواهد بود. کاپور افزود: “ما به دنبال پیشنهادهای جدیدی هستیم که مشکلات دنیای واقعی را حل کند و در عین حال استفاده خلاقانه از هوش مصنوعی، بلاک چین و فناوری غیرمتمرکز را نشان دهد.”

Khronos شرکت های مختلفی را به عنوان مربی و شریک برای این برنامه منصوب کرده است. اینها شامل Google Cloud، خدمات وب آمازون (AWS) و شرکت های امنیتی بلاک چین CertiK و PeckShield می شوند.

مربوط: تایید شناسه خصوصی برنده نمایش واقعیت Binance Web3 است

در همین حال، بودجه برای فناوری Web3 به آرامی در حال افزایش است. در 7 آگوست، بانک مرکزی این کشور، اداره پولی سنگاپور (MAS)، متعهد شد 112 میلیون دلار برای حمایت از راه حل های مختلف فناوری مالی مانند Web3. این سیستم با حمایت از پروژه هایی که از فناوری پیشرفته استفاده می کنند، نوآوری را ترویج می کند.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شودنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا