🚨 اخبار ارز دیجیتال

کریستیانو رونالدو و صاحبان CR7 NFT روز تمرینی را برای تغییر بازی به اشتراک می گذارند

ادغام فناوری بلاک چین با مشارکت طرفداران ورزش در نوامبر گذشته به اوج خود رسید، زمانی که گروهی از دارندگان CR7 NFT این امتیاز را داشتند که برای یک جلسه تمرینی در لیسبون به کریستیانو رونالدو اسطوره فوتبال بپیوندند. این مسابقه فقط یک دیدار و احوالپرسی نبود، بلکه یک تجربه تمرینی فراگیر با یک اسطوره فوتبال بود.

این جلسه، بخشی از ابتکار مجموعه CR7 ForeverZone، یک رویداد بی‌سابقه بود و به تعدادی منتخب این فرصت را داد تا مهارت‌های فوتبال خود را زیر نظر رونالدو تقویت کنند. نام‌های مهمی مانند پدیده TikTok Khaby Lame و فوتبالیست Ana Markovic به دارنده بلیت طلایی این مجموعه و سایر خریداران از مجموعه “The GOAT NFT” پیوستند.

منبع: بایننس بلاگ

رونالدو هنگام صحبت در مورد این رویداد، هیجان خود را در مورد روش های جدیدی که NFT ها می توانند شکاف بین افراد مشهور و دنبال کنندگان آنها را پر کنند، ابراز کرد. او روز آموزش را فرصتی فراموش نشدنی برای ارتباط با طرفدارانش توصیف کرد و بر منحصر به فرد بودن تجربه ای که با همکاری بایننس ارائه شده بود، اشاره کرد.

در همین حال، سارا دیل از بایننس بر اهمیت این ابتکار به عنوان سنگ بنای مشارکت آنها با نماد ورزش تأکید کرد. او تاکید کرد که این رویداد پیشگامی در افزایش تجربه طرفداران بود و بر تعهد به استفاده از فناوری‌های نوظهور برای تقویت تعاملات عمیق‌تر با طرفداران تاکید کرد.

چنین رویدادهایی در نشان دادن مزایای ملموس NFT ها می توانند برای زمین ورزشی پیشرو باشند. این یک نمایش جذاب از چگونگی گسترش فضای دیجیتال به تجربیات فیزیکی و تقویت ارزش پیشنهادی برنامه های بلاک چین در ورزش است.

علاوه بر این، بایننس اعلام کرد که ویدیوی کاملی که ماهیت جلسه آموزشی را به تصویر می‌کشد، در ۲۳ ژانویه ساعت ۱۴:۰۰ UTC منتشر خواهد شد. این نسخه به طرفداران جهانی نگاهی اجمالی به تجربه دارندگان CR7 NFT با GOAT ارائه می دهد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا