اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران ورشکسته Voyager Digital ادعای ۵.۱ میلیون دلار هزینه قانونی دارند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وویجر تنها شرکت ارزهای دیجیتال با هزینه های قانونی بالا نیست. به عنوان مثال، FTX بیش از ۱۲۰ میلیون دلار هزینه دریافت کرده است.

شرکت حقوقی مک درموت ویل اند امری مستقر در نیویورک از طلبکاران کارگزاری ارز دیجیتال وویجر دیجیتال ورشکسته ۵.۱ میلیون دلار غرامت طلب کرده است. این لایحه خدمات حقوقی ارائه شده از ۱ مارس تا ۱۳ مه ۲۰۲۳ را پوشش می دهد.

در یک پرونده قضایی در تاریخ ۳ ژوئیه، شرکت حقوقی از کمیته رسمی طلبکاران بدون وثیقه درخواست هزینه های حقوقی کرد. اسناد دادگاه نشان می‌دهد که شرکت حقوقی در طول این دوره ۱۰۲۶.۷۶ دلار در ساعت برای خدمات خود هزینه می‌گرفت.

این شرکت خدمات حقوقی متعددی را که به وویجر ارائه کرده است فهرست می کند، از جمله مشاوره به کمیسیون در مورد اختیارات و تعهداتش بر اساس قوانین ورشکستگی، شرکت در جلسات و کمک به بدهکاران و ذینفعان. این شامل مذاکره با نمایندگان کمیسیون و انجام تمام آمادگی های لازم از طرف کمیسیون کمیسیون درخواست ها، درخواست ها، پاسخ ها، دستورات، گزارش ها، پاسخ ها، پاسخ ها، اسناد و غیره.

این سومین و آخرین صورت حساب شرکت حقوقی است که مجموعاً ۱۶.۴۸ میلیون دلار خسارت از ۵ ژوئیه ۲۰۲۲ تا ۱۹ مه ۲۰۲۳ است که ۸.۹۷ میلیون دلار قبلاً به طلبکاران واریز شده است. با این حال، McDermott Will & Emery تنها ارائه دهنده خدمات قانونی نیست که به Voyager خدمات می دهد. در ۲۸ ژوئن، وکیل حقوقی Kirkland & Ellis نیز از Voyager برای ۱.۱ میلیون دلار هزینه قانونی برای ماه آوریل شکایت کرد.

مک درموت ویل و امری بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مربوط: برنامه وویجر برداشت مشتری را از ۲۰ ژوئن از سر می گیرد

وویجر در جولای ۲۰۲۲ در بحبوحه بحران اعطای وام رمزنگاری که منجر به سرایت بازار و سقوط چندین شرکت رمزنگاری فعلی از جمله سلسیوس و بلاک‌فای شد، اعلام ورشکستگی کرد. در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی، وویجر بین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار بدهی افشا کرد.

به غیر از Voyager، چندین شرکت ارز دیجیتال دیگر از جمله Celsius و FTX به دلیل طولانی شدن مراحل ورشکستگی متحمل هزینه های حقوقی قابل توجهی شده اند. برای مثال، FTX از اول فوریه تا ۳۰ آوریل ۲۰۲۳ بیش از ۱۲۰ میلیون دلار هزینه مشاوره مالی و حقوقی دریافت کرد.

مجله: Huobi شکایت می کند… Huobi؟ ۳AC از خاکستر برمی خیزد، همه گیری کریپتو کره ای

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا