اخبار ارز دیجیتال

مدیر صنعت موسیقی می گوید: کارت های اعتباری می توانند Web2 را به Web3 متصل کنند

با تبدیل شدن به جریان اصلی مالی غیرمتمرکز، ابزارهای مالی سنتی می توانند به عنوان پلی از Web2 به Web3 برای کسانی که هنوز شک دارند عمل کنند.

سال گذشته ثابت کرد که فضای Web3 بیش از یک پدیده است، آینده تعامل دیجیتال است. با این حال، با محبوبیت بیشتر فضا، بسیاری هنوز در مورد اینکه چگونه می تواند و تبدیل به بخشی از زندگی آنها شود، تردید دارند.

بسیاری از توسعه دهندگان به دنبال راه هایی برای پر کردن شکاف بین این دو تکرار از وب هستند. Cointelegraph با برونو گوئز، مدیر عامل Revelator صحبت کرد تا بفهمد چرا او فکر می‌کند ابزارهای مالی موجود Web2، مانند کارت‌های اعتباری، در واقع می‌توانند پلی برای آوردن کاربران جدید به Web3 باشند.

Revelator که در صنعت موسیقی فعالیت می‌کند و زیرساخت‌هایی را برای لیبل‌ها و توزیع‌کنندگان فراهم می‌کند تا کسب‌وکارشان را اداره کنند، اخیراً اعلام کرد که Stripe را یکپارچه کرده است تا به طرفداران اجازه دهد مجموعه‌های دیجیتال را به‌طور یکپارچه با کارت اعتباری خریداری کنند.

Guez گفت که دسترسی به این ابزارهای دیجیتال جدید از طریق ابزارهای Web2 که کاربران از قبل با آنها آشنا هستند، مانند کارت های اعتباری، می تواند شکاف بین این دو نسخه واقعیت دیجیتال را پر کند.

“بیشتر کشورهای توسعه یافته از کارت های اعتباری برای خرید روزمره استفاده می کنند. اگر می خواهید کاربران جدید را به Web3 سوق دهید، باید به این کاربران web2 یک روش پرداخت آشنا و “ایمن” ارائه دهید. ”

با این حال، او به این موضوع اشاره کرد که چگونه استفاده از ابزارهای مالی آشنای Web2 موانعی را که صنعت را آزار می دهد، از جمله عدم آموزش مدیریت غیرمتمرکز پول، کاهش می دهد.

با آسان‌تر کردن ورودی و دسترسی آسان‌تر به دارایی‌های Web3، می‌توانیم به آرامی آنها را در مورد قدرت تمرکززدایی و همه چیزهایی که مستلزم آن است آموزش دهیم.»

وی ادامه داد که این آموزش بیشتر شامل اطلاع رسانی به کاربران در مورد شیوه های خود سرپرستی است تا آنها بتوانند “به طور کامل وب ۳ را بپذیرند، کیف پول های دیجیتالی را اجرا کنند و هرگز دسترسی به دارایی های دیجیتال خود را از دست ندهند.”

فقدان دانش موانعی را برای خود مدیریتی ایجاد می کند و مبادلات متمرکز به دلیل سهولت دسترسی و تجربه کاربری محبوبیت پیدا می کند. همانطور که در مورد مشاهده می شود، زمانی که یک تبادل متمرکز از تجارت خارج می شود، اعتماد و اعتماد مشتری به صنعت به عنوان یک کل است. فرسوده شده است.

مربوط: کتی وود: «دیوار نگرانی» به کیف پول‌های دیجیتال منتهی می‌شود، فناوری بلاک چین نادیده گرفته می‌شود

هنگامی که صحبت از استفاده از کارت های اعتباری برای کمک به کاربران جدید می شود، Revelator در فضای Web3 مستثنی نیست. بسیاری از شرکت های دیگر به دنبال این هستند که چگونه این ابزار می تواند به پذیرش در مقیاس ادامه دهد. در اوایل سال ۲۰۲۲، Stripe اعلام کرد که با FTX، FTX US، Blockchain.com، Nifty Gateway و Just Mining همکاری می کند تا مجموعه تجاری ارزهای دیجیتال خود را راه اندازی کند.

در سال ۲۰۲۲، ما با توییتر همکاری کردیم تا پرداخت‌های USDC را برای سازندگان محتوا در پلتفرم خود فراهم کنیم و با سازندگان بازار مبتنی بر Solana ادغام شدیم تا یک رمپ فیات به کریپتو ارائه کنیم.

به گفته Guez، کیف پول های هوشمند در حال حاضر در پس زمینه کار می کنند، در حالی که کارت های اعتباری به طور موثر کاربران را به Web3 هدایت می کنند. این اجازه می دهد تا “روشی تمیز” برای انجام تراکنش های بلاک چین بدون نیاز به دانش قبلی در مورد بلاک چین توسط کاربران انجام شود.

“اینگونه است که ابزارهای Web2 و Web3 با هم کار می کنند. با انتزاع پیچیدگی از تجربه کاربر.”

بر اساس گزارشی که در ۲۶ ژانویه منتشر شد، استرایپ در حال همکاری با کارشناسان JP Morgan برای مشاوره در مورد عرضه عمومی بالقوه پس از ظهور مجدد آن در صحنه ارزهای دیجیتال است.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا