اخبار ارز دیجیتال

CPI به کمبود عرضه بیت کوین پاسخ می دهد – 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اقدام قیمت بیت کوین در این هفته ثابت می کند که همه چیز برای بیت کوین صعودی است، با مبانی شبکه و جمع آوری داده ها در حالت “فقط بالا”.

بیت کوین (BTC) هفته جدید را به سختی با نگه داشتن 30000 دلار آغاز می کند زیرا “واگرایی نزولی” لحن را تعیین می کند.

به گفته معامله گران، پس از یک تعطیلات آخر هفته آرام، قیمت بیت کوین با یک بازگشت احتمالی در روند صعودی گسترده تر مواجه است.

این هفته در منوی بازار چه خواهد بود؟

پس از یک دوره آرامش نسبی، انتشار مجموعه ای از داده های اقتصاد کلان ایالات متحده همراه با چندین سخنرانی مقامات فدرال رزرو، محرک های خارجی برای دارایی های ریسک را بازگردانده است.

به آن پویایی جالبی که در حال حاضر در مورد خرید بیت کوین ایالات متحده در جریان است را اضافه کنید، و دستور نوسان وجود دارد.

کوین تلگراف این و سایر عوامل را در جمع بندی هفتگی عواملی که می توانند بازار را در روزهای آینده حرکت دهند، بررسی می کند.

حمایت 30000 دلاری، معامله گران گرسنه کاهش قیمت بیت کوین را نگران می کند

همانطور که توسط داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تأیید شده است، ممکن است بیت کوین در این هفته کمی بالاتر از 30000 دلار بسته شده باشد، اما قدرت آن کمتر متقاعد کننده می‌شود.

معامله گران بر این باورند که ورود به منطقه 20000 دلاری مدت کوتاهی پس از آن می تواند منجر به یک دوره اصلاح قبل از از سرگیری رالی شود.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

تریدر Skew گفت: «با توجه به ادامه روند، قیمت‌های پایین بین قیمت‌های فعلی و 28000 دلار احتمالاً بالاتر می‌رود. توضیح داد پیش بینی کوتاه مدت او می گوید:

در غیر این صورت، ضعف ظاهری منجر به فروپاشی ساختار 1W (بالاترین قیمت‌های معادل زیر 25000 دلار و LL) خواهد شد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Skew/Twitter

همکار تاجر Jellet به علائم هشدار در بازه زمانی هفتگی اشاره کرد.

او گفت: «بیت کوین یک شبه دچار واگرایی هفتگی کاهشی شد. گفت دنبال کنندگان در توییتر در مورد حرکت شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از بسته شدن کندل.

“زمان آن است که برای مدتی در حالت تدافعی باشیم. بازار صعودی در راه است، اما پس زدن بخشی از بازی است. بیایید قیمت های خود را کاهش دهیم.”

نمودار مشروح BTC/USD با RSI. منبع: Jelle/Twitter

برای Cryptotony، قیمت نزولی ممکن است به 29500 دلار محدود شود، که تکمیل کننده حرکت قبلی است که هفته گذشته به بالاترین حد خود در سال گذشته رسید.

“در حال حاضر، محدوده 29500 دلار برای من منطقی است زیرا به نظر می رسد گاوها ضعیف تر و ضعیف تر می شوند. وقت آن است که مقداری نقدینگی به دست آورید، اگر هنوز موقعیتی ندارید، حتما منتظر این آزمایش باشید تا آن را بازگردانید. ،” او گفت. خلاصه شده است.

پست های بیشتر بزرگنمایی شد ما انتظار داریم که بیت کوین/دلار آمریکا تا 40 درصد در سال 2023 افزایش یابد، اما همچنان انتظار داریم که پس از آن “اصلاح بزرگتری” داشته باشیم.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Cryptotony/Twitter

هشت سخنران فدرال رزرو هفته داده های کلان را همراهی می کنند

مفسران کلان در این هفته مشاغل خود را کاهش داده اند زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) پیشتاز داده های اقتصادی ایالات متحده است.

انتشار CPI در 12 ژوئیه، که به کاهش تورم اشاره می کند، تا حدودی به نرم کردن موضع هنوز هم شاهین فدرال رزرو کمک می کند.

در حالی که بازار تقریباً متفق القول است که نرخ‌ها در این ماه پس از توقف ماه گذشته دوباره افزایش خواهند یافت، داده‌های بالاتر از روند همچنان تمایل به ایجاد عدم اطمینان در آخرین لحظه دارند.

یک روز پس از CPI، شاخص قیمت تولیدکننده (PPI) منتشر خواهد شد و در مجموع هشت مقام فدرال رزرو در مورد اقتصاد و سیاست صحبت خواهند کرد.

تفسیر مالی، The Kobeissi Letter، می‌گوید: «بی‌ثباتی بازار احتمالاً در این هفته بازخواهد گشت. پیش بینی هنگام تدوین تقویم

آخرین داده‌های ابزار FedWatch گروه CME، احتمال 92 درصد افزایش نرخ را در زمان نگارش این مقاله نشان می‌دهد که اندکی نسبت به هفته گذشته 95 درصد کاهش یافته است.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو.منبع: CME Group

تد تورکس ماکرو، مفسر مالی در ادامه استدلال کرد که عددی که فدرال رزرو باید مراقب آن باشد، CPI اصلی است.

او گفت: «انتظار می‌رود سرفصل‌ها 3.20 درصد نسبت به سال قبل کاهش پیدا کنند، که کمترین تولید چاپ از مارس 2021 خواهد بود. فدرال رزرو کلیولند، دانشگاه میشیگان و ترافل همگی اعداد مشابهی را پیش‌بینی می‌کنند.» او گفت. دریافت کردم بخشی از یک تاپیک توییتر.

“انتظار می رود CPI اصلی به 5.1٪ در سال کاهش یابد، که پایین ترین سطح آن از نوامبر 2021 است. هسته مرکزی یک نگرانی بازار است و واکنش بازار در روز چهارشنبه وزن بیشتری را بر هسته اصلی می گذارد. من پیش بینی می کنم.”

نمودار پیش‌بینی CPI اصلی ایالات متحده. منبع: Tedtalksmacro/Twitter

مشکلات استخراج بیت کوین پس از رسیدن هشریت به بالاترین حد خود

در یک روند صعودی تازه، بنیادهای شبکه بیت کوین در روزهای آینده به بالاترین حد خود در طول تاریخ دست خواهند یافت.

آخرین پیش‌بینی BTC.com افزایش بیش از 5 درصدی دشواری شبکه را پیش‌بینی می‌کند که بزرگترین نسخه اصلاح شده به سمت بالا از اواخر ماه مارس است.

مروری بر اصول اولیه شبکه بیت کوین (اسکرین شات). منبع: BTC.com

این امر با توجه به پویایی کند قیمت مهم است و از ادامه رقابت در بخش معدن و افزایش اعتماد به سودآوری آینده سخن می گوید. با انجام این کار، مشکلات افت های قبلی را معکوس کرده و به رکورد جدیدی در حدود 53.2 تریلیون می رسد.

داستان مشابهی مربوط به هش ریت است که بر اساس برخی برآوردها در روزهای اخیر برای اولین بار از مرز 400 اگزاهش در ثانیه (EH/s) عبور کرده است.

نموداری از کل هش ریت تخمینی بیت کوین. منبع: Blockchain.com

قیمت بیت کوین هنوز بیش از 50 درصد کمتر از اوج خود در سال 2021 است و تاکید بیشتری بر این ضرب المثل کلاسیک دارد که “قیمت از هش پیروی می کند”.

جو برنت، تحلیلگر ماینینگ بلاک‌افزار، در مورد آنچه پیش‌رو است، اظهار نظر کرده و گفته است که بیت‌کوین پس از رسیدن به بالاترین حد سه ساله‌اش در سال 2020، بازگشته است تا کاری را که شروع کرده بود، به پایان برساند.

او گفت: “در طول بازار صعودی 2017، هیچ ممنوعیت استخراج ملی وجود نداشت که نیمی از هش ریت شبکه را از بین ببرد، و همچنین هیچ سکه جعلی فروخته شده توسط FTX، BlockFi یا سلسیوس وجود نداشت.” استنباط کرد.

“بیشتر مردم برای سهمی بعدی آماده نیستند.”

شوک عرضه بیت کوین “اجتناب ناپذیر” است

بایگانی اخیر صندوق قابل معامله در مبادلات قیمت بیت کوین (ETF) در ایالات متحده شروع به احتکار کرده است.

همانطور که کوین تلگراف در آخر هفته گزارش داد، فعالیت ایالات متحده دوباره روند صعودی دارد و با آسیا برای مالکیت عرضه بیت کوین رقابت می کند.

بر اساس تجزیه و تحلیل، تنها 7.5 درصد از 21 میلیون کوین بدون تغییر بیت کوین قابل استخراج هستند و تأثیر کاهش عرضه در طول زمان مشهود خواهد بود.

الساندرو اوتاویانی، مفسر گفت: “این چرخه بیت کوین با سه چرخه قبلی متفاوت است. مقدار بیت کوین موجود برای معامله در طول زمان کاهش یافته است.” ادعا کرد این آخر هفته.

“اگر این روند ادامه یابد، شوک عرضه اجتناب ناپذیر است.

اوتاویانی نموداری به نام مدل HODL را آپلود کرد، ابزاری محبوب برای نقشه‌برداری در دسترس بودن عرضه و عملکرد قیمت در آینده.

نمودار مدل بیت کوین HODL. منبع: الساندرو اوتاویانی/توئیتر

اوتاویانی در مورد ETFها، به ویژه ETF بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، اضافه کرد که گفتمان جریان اصلی در حال حاضر به سمت پذیرش بیت کوین تغییر می کند تا اینکه به آن ضربه بزند.

ماهی های بزرگ قرار گرفتن در معرض را افزایش می دهند

ماینرها تنها کسانی نیستند که نسبت به سودآوری آینده بیت کوین “اطمینان” نشان می دهند.

مطالب مرتبط: هوش مصنوعی می تواند قیمت بیت کوین را به بالای 750000 دلار برساند – آرتور هیز

همانطور که شرکت تحقیقاتی Santiment در این آخر هفته اشاره کرد، بزرگترین گروه از سرمایه گذاران بیت کوین مشتاق خرید هستند، حتی با وجود راکد ماندن قیمت بیت کوین.

از اواسط ژوئن، به اصطلاح کوسه‌ها و نهنگ‌ها (موسسات با 10-10000 BTC) بیش از 70000 BTC در معرض قرار گرفتن خود قرار گرفتند.

Santimento می‌گوید: «تحرک کوسه‌ها و نهنگ‌های بیت‌کوین هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد، حتی اگر قیمت در این محدوده 30000 تا 31000 دلار شروع به “خستگی” کند. نظر داد.

از 17 ژوئن، آدرس‌های BTC 10،000 تا 10،000 دلاری، 71،000 سکه دیگر به ارزش 2.15 میلیارد دلار جمع‌آوری کرده‌اند.

نمودارهای مشروح داده های کوسه و نهنگ بیت کوین.منبع: سانتیمنت/توئیتر

داده‌های دیگری از شرکت تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که تعداد نهنگ‌ها (آنهایی که حداقل 1000 BTC دارند) به بالاترین حد خود در 8 ماه گذشته رسیده است.

نمودار موجودیت نهنگ بیت کوین.منبع: Glassnode

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا