اخبار ارز دیجیتال

دادگاه مهلت جدیدی برای طرح تجدید ساختار درجه سانتیگراد تعیین می کند

سلسیوس در 13 ژوئن برداشت از این پلتفرم را متوقف کرد و یک ماه بعد در 14 جولای اعلام ورشکستگی کرد.

به وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس، دوره انحصار خود تا 15 فوریه 2023 تمدید شد.

تصویب تمدید مدت انحصار پس از دو جلسه دادگاه در 15 آذر صادر شد. سلسیوس در یک توییت رسمی اعلام کرد که درخواست مجوز برای اجازه فروش استیبل کوین ها با هدف تامین نقدینگی برای تداوم کسب و کار کرده است. من تصمیم او را به زودی، احتمالا هفته آینده به اشتراک خواهم گذاشت.

سلسیوس می خواهد از این دوره طولانی برای برنامه ریزی برای کسب و کار مستقل استفاده کند. گفت:

ما به دنبال فرصت هایی برای به حداکثر رساندن تمام ارزش های موجود به نفع مشتریان و سایر ذینفعان هستیم.

سلسیوس در 10 نوامبر درخواست تمدید انحصاری را داد و انتظار پیشرفت قابل توجهی دارد. تجدید ساختار فرآیند اجرای یک طرح تجاری برای تغییر ساختار یا امور مالی یک شرکت به دلیل مشکلات مالی تحت نظارت دولت است.

وام دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال در 13 ژوئن برداشت ها را به دلیل شرایط شدید بازار به حالت تعلیق درآورد و یک ماه بعد در 13 جولای اعلام ورشکستگی کرد.

مربوط: گلکسی دیجیتال Novogratz، GK8 سلسیوس را در فروش گاراژ ورشکستگی خریداری کرد

سلسیوس اعضای هیئت مدیره جدیدی را برای هدایت آن در فرآیند بازسازی منصوب کرده است، از جمله دیوید بارت، «پیشگام» سرمایه گذاری مضطرب، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت شاخص XOUT Capital.

شرکت وام دهنده رمزارز شکاف موجودی 1.2 میلیارد دلاری را در پرونده ورشکستگی خود نشان داد، اما شکاف واقعی بیش از 2.85 میلیارد دلار بود. سپرده های کاربران به مبلغ 4.72 میلیارد دلار بیشتر بدهی ها را تشکیل می دهند، در حالی که دارایی های سلسیوس شامل 600 میلیون دلار توکن CEL، 720 میلیون دلار دارایی استخراج و 1.75 میلیارد دلار سایر دارایی های رمزنگاری شده است. شامل دلار می شود.نویسنده: Prashant Jha

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا