اخبار ارز دیجیتال

دادگاه به Core Scientific اجازه داد تا ۷۰ میلیون دلار برای جایگزینی وام موجود قرض بگیرد

بانک سرمایه گذاری B. Riley قبلاً طلبکار Core Scientific بود و سعی کرد قبل از ثبت نام برای فصل ۱۱، ماینرهای بیت کوین را تأمین مالی کند.

Core Scientific از دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی تگزاس برای وام تا سقف ۷۰ میلیون دلار از بانک سرمایه گذاری B. Riley، یکی از بزرگترین طلبکاران شرکت، تأییدیه دریافت کرده است. این وام برای بازپرداخت وام‌های مالی موجود در مالکیت بدهی (DIP) استخراج‌کنندگان بیت‌کوین ورشکسته استفاده می‌شود. این هم از بی رایلی.

Core Scientific قصد خود را برای جایگزینی پیشگیرانه وام DIP اصلی در آغاز فرآیند ورشکستگی فصل ۱۱ اعلام کرد و گفت که می تواند شرایط بهتری را با شرایط انعطاف پذیرتر پیدا کند. این شرکت قصد دارد از ۳۵ میلیون دلار برای جایگزینی وام اصلی استفاده کند و بقیه وجوه را برای یک یا چند وام اضافی در دسترس قرار دهد.

Core Scientific در یک حرکت گفت وام جایگزین “نتیجه بازاریابی گسترده و مذاکرات فشرده با تعدادی از وام دهندگان بالقوه است” و کمیته اعتباردهندگان و کمیته سهامداران فوق العاده این حرکت را تایید کردند. تامین مالی تضمین می کند که Core Scientific نقدینگی کافی برای اداره تجارت و مدیریت دارایی خود در روال عادی در طول مدت این دعاوی فصل ۱۱ دارد.

B. Riley در اواسط دسامبر به Core Scientific یک دور سرمایه گذاری ۷۲ میلیون دلاری پیشنهاد داده بود تا شرکت را حلال نگه دارد. این بانک مشکلات مالی Core Scientific را به یک “استراتژی تهاجمی و ضعیف” در پیشنهاد خود نسبت داد.

Core Scientific در ۲۱ دسامبر اعلام ورشکستگی کرد.

مرتبط: Core Scientific درخواست فروش بیش از ۶ میلیون دلار در کوپن های Bitmain را ارائه کرده است.

این شرکت در ۲۳ دسامبر موافقت دادگاه را برای دریافت وام ۳۷.۵ میلیون دلاری DIP با ۱۰ درصد بهره سالانه از طلبکاران خود دریافت کرد و انتظار می رود ۳۷.۵ میلیون دلار دیگر در ژانویه در دسترس باشد. یک نماینده طلبکار در آن زمان به رویترز گفت که سهامداران به شرکت “اعتماد” دارند.

مشکلات مالی Core Scientific در ماه اکتبر مشخص شد. علاوه بر قدرت بالا و قیمت های پایین بیت کوین (BTC)، وضعیت مالی شرکت پس از اعلام ورشکستگی، زمانی که سلسیوس قبض هایش را نکول کرد، ضربه خورد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا