اخبار ارز دیجیتال

زوج به اشتباه 10.5 میلیون دلار را از Crypto.com برای دادرسی در ماه اکتبر منتقل کردند

توامانوگاری مانیبل به 18 ماه اصلاحات اجتماعی و شش ماه کار اجتماعی بدون مزد محکوم شد و همسرش قرار است در ماه اکتبر محاکمه شود.

زوجی در ملبورن که به اشتباه 10.5 میلیون دلار استرالیا (AUD) یا حدود 6.6 میلیون دلار دریافت کرده‌اند، پس از اینکه گفته می‌شود پولی را که اشتباهاً در سال 2021 دریافت کرده‌اند خرج کرده‌اند، در ماه اکتبر به اتهام دزدی محاکمه خواهند شد.

در می 2021، Tevamanogari Manivelu وجوهی را به حساب Crypto.com شریک Jatinder Singh منتقل کرد. با این حال، صرافی تشخیص داد که حساب بانکی با حساب صرافی مطابقت ندارد. بازپرداخت صادر شد، اما به جای بازپرداخت 100 دلار استرالیایی که زوج سعی کرده بودند واریز کنند، صرافی به اشتباه 10.5 میلیون دلار استرالیا را به حساب بانکی آقای مانیول واریز کرد.

این اشتباه تا دسامبر 2021، زمانی که صرافی حسابرسی سالانه خود را انجام داد، کشف نشد. پس از طرح دعوی صرافی در دادگاه عالی ویکتوریا، یک قاضی حکم داد که وجوه باید به پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتال بازگردانده شود.

با این حال، گفته می شود که این زوج قبل از کشف اشتباه، بیش از حد هزینه کرده اند. گفته می شود این زوج چهار خانه، یک خودرو و بسیاری اقلام دیگر خریده و حدود 4 میلیون دلار استرالیا را به حساب بانکی مالزی واریز کرده اند. یکی از این املاک، یک ملک پنج خوابه در کریگیبرن به ارزش 1.35 میلیون دلار استرالیا، توسط دادگاه دستور فروش داده شد و وجوه برگردانده شد.

این زوج این ملک را به قیمت 1.35 میلیون دلار استرالیا خریداری کردند.منبع: ناین نیوز

در اکتبر 2022، این زوج در دادگاه ادعا کردند که فکر می‌کردند از یک صرافی ارز دیجیتال برنده شده‌اند. آقای سینگ ادعا کرد که قبلاً از شرکت اطلاع رسانی در مورد مسابقه دریافت کرده است. با این حال، مدیر انطباق Crypto.com، Michi Chan Fores، وجود چنین رقابتی را رد کرد. Fores اشاره کرد که صرافی چنین اعلان‌هایی را برای کاربران ارسال نمی‌کند.

مربوط: Crypto.com برخی از قراردادهای مشارکت ورزشی را در بحبوحه رکود بازار کاهش می دهد: گزارش

مانیول، که متهم به سرقت بود، اخیراً در سپتامبر 2023 به دلیل مدیریت بی‌احتیاطی عواید حاصل از جنایت، اعتراف کرد. او پس از اتمام مخارجش به یک حکم اصلاحی اجتماعی 18 ماهه، از جمله شش ماه تبعیت شدید و کار اجتماعی بدون مزد محکوم شد. مدت بازداشت 209 روز بود. در همین حال، آقای سینگ قرار است در 23 اکتبر محاکمه شود.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا